Martin Matoušek :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Martin Matoušek

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje

Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas
 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteGrégorioState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovMityukhaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaFiorelloState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 VIII 15-V 16  La bohemeSchaunard itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-VI 16  CarmenLe DancaïreState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 X 14-I 15  La traviataIl barone DoupholSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Formáček; R: Dubovic 
 X 14-I 15  Prodana nevestaIndiánSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Milan Kaňák / Formáček; R: Brabec 
 IX-X 14  Ruze z ArgentinyDon PerezSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Baxa; R: Kotiš 
 IX 14-VI 15  CarmenLe DancaïreState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX-XII 14  ToscaSciarroneSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Formáček; R: Pilař 
 IX-XI 14  Grafin MarizaKarl Stephan LiebenbergSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Milan Kaňák; R: Brabec 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaFiorelloState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 VIII 14-V 15  La bohemeSchaunardState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
V-VI 14  ToscaSciarroneSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Formáček; R: Pilař 
III-VI 14  Ruze z ArgentinyDon PerezSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Baxa; R: Kotiš 
XII 13-IV 14  Grafin MarizaKarl Stephan LiebenbergSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Milan Kaňák; R: Brabec 
X 13-VI 14  RigolettoMarullo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaFiorello itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
IX 13-VI 14  CarmenMoralès frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 13-VI 14  CarmenLe Dancaïre frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 13-VI 14  La traviataIl barone DoupholSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Formáček; R: Dubovic 
XII 12-IV 13  La bohemeSchaunardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
XI 12-II 13  Cosi fan tutteGuglielmoSeveročeské divadlo, Ustí nad Labem
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaFiorello itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
IX 12-III 13  TurandotPingJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
IX 12-VI 13  CarmenMoralès frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  CarmenLe Dancaïre frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
VIII 12-IV 13  PagliacciNoRoleSeveročeské divadlo, Ustí nad LabemD: Baxa;
VIII 12-VI 13  RigolettoMarullo itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
X 11-VI 12  La bohemeSchaunardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaIndian csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová