Michael Eder, bas :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Michael Eder

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 TACT[var(ne)]
 Kuehnly

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.eder-michael.at

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 VI-VII 16  L'elisir d'amoreDulcamara itSächsische Staatsoper, DresdenD: Matteo Beltrami; R: Michael Schulz 
 VI-VII 16  Don GiovanniIl Commendatore itSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Kriegenburg 
 V 16  Mathis der MalerRiedinger deSächsische Staatsoper, DresdenD: Simone Young; R: Biganzoli 
 IV 16  FaustWagner frSächsische Staatsoper, DresdenD: Repušić; R: Keith Warner 
 II 16  Don CarlosIl Grande Inquisitore itSächsische Staatsoper, DresdenD: Myung-Whun Chung; R: E Gramss 
 XII 15  SiegfriedFafnerTeatro Massimo di PalermoD: Stefan Anton Reck; R: Vick 
 X 15-I 16  Der FreischutzKaspar deSächsische Staatsoper, DresdenD: Rani Calderon / Mihkel Kütson; R: Axel Köhler 
 X 15-VI 16  Die ZauberfloteSarastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Jonathan Darlington / Gnann / Klingele; R: A Freyer 
 IX 15  Der fliegende HollanderDaland deSächsische Staatsoper, DresdenD: J Fiore; R: F Klepper 
 IX 15-IV 16  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itSächsische Staatsoper, DresdenD: Matteo Beltrami / Caballé Domenech; R: Grischa Asagaroff 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Omer Meir Wellber; R: Erath 
 VI-VII 15  Don CarlosIl Grande Inquisitore itSächsische Staatsoper, DresdenD: Arrivabeni; R: E Gramss 
 III-VI 15  Der fliegende HollanderDaland deSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: F Klepper 
 III 15  Die GezeichnetenPodesta Nardi deOpéra de LyonD: Alejo Pérez; R: David Bösch 
 XII 14-I 15  KonigskinderDer Holzhacker deSächsische Staatsoper, DresdenD: Koenigs; R: Mijnssen 
 X 14  Svanda DudakIl DiavoloTeatro Massimo di PalermoD: Agrest; R: Axel Köhler 
 VIII 14  Le nozze di FigaroBartoloJennersdorf FestivalsommerD: Wildner; R: Robert Herzl 
 III 14  Salome1. Nazarene deSächsische Staatsoper, DresdenD: C Meister; R: Mussbach 
 I-II 14  Svanda DudakTeufel csSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: Axel Köhler 
 I-VII 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Caballé Domenech / Matteo Beltrami; R: Grischa Asagaroff 
 XI-XII 13  ConcertNoRoleSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson;
 IX 13-IV 14  Die ZauberfloteSarastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Henrik Nánási; R: A Freyer 
 VIII-X 13  La cenerentolaDon Magnifico itSächsische Staatsoper, DresdenD: Sagripanti; R: Steffen Piontek 
 VIII-X 13  Le nozze di FigaroBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Caballé Domenech; R: Mouchtar-Samorai 
 VIII 13  FidelioRocco deEdinburgh International FestivalD: Kazushi Ono; R: Gary Hill 
IV-V 13  Don GiovanniIl Commendatore itSächsische Staatsoper, DresdenD: Alexander Joel; R: Willy Decker 
IV-V 13  La cenerentolaDon Magnifico itSächsische Staatsoper, DresdenD: Henrik Nánási; R: Steffen Piontek 
XII 12-I 13  Die FledermausFrank deSächsische Staatsoper, DresdenD: Alexander Joel; R: Günter Krämer 
XI 12  Simplicius SimplicissimusbasConcertgebouw, AmsterdamD: Markus Stenz;
XI 12-II 13  Le nozze di FigaroBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: Mouchtar-Samorai 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteSarastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; R: A Freyer 
X-XI 12  Il barbiere di SivigliaBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Caballé Domenech; R: Grischa Asagaroff 
X 12-I 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itSächsische Staatsoper, DresdenD: P Morandi; R: E Gramss 
VIII 12  Der WildschutzBaculusJennersdorf FestivalsommerD: Sebastian Weigle; R: Dominik Wilgenbus 
V 12  Salome5. Jude deSächsische Staatsoper, DresdenD: Netopil; R: Mussbach 
IV-V 12  Don GiovanniIl Commendatore itSächsische Staatsoper, DresdenD: Mihkel Kütson; R: Willy Decker 
III-V 12  Svanda DudakTeufel csSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: Axel Köhler 
II-IV 12  CardillacDer GoldhändlerSächsische Staatsoper, DresdenD: K Edusei; R: Himmelmann 
I-VII 12  Die ZauberfloteSarastroSächsische Staatsoper, DresdenD: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
XII 11-I 12  CapriccioLa RocheSächsische Staatsoper, DresdenD: Trinks; R: Marco Arturo Marelli 
IX 11-VI 12  Le nozze di FigaroBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Caballé Domenech; R: Mouchtar-Samorai 
IX 11-II 12  Der RosenkavalierBaron OchsTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; R: Pilavachi 
IX-X 11  Il barbiere di SivigliaBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: C Montanaro; R: Grischa Asagaroff 
V 11  La gazza ladraFernando Villabella itSächsische Staatsoper, DresdenD: M Mariotti;
III-IV 11  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deSächsische Staatsoper, DresdenD: Julia Jones; R: Marco Arturo Marelli 
III-VI 11  Die ZauberfloteSarastro deSächsische Staatsoper, DresdenD: Luisotti / Klingele; R: A Freyer 
II 11  Salome5. JudeSächsische Staatsoper, DresdenR: Mussbach 
I-II 11  Die FledermausFrank deSächsische Staatsoper, DresdenD: Alexander Joel / M Mayrhofer; R: Günter Krämer 
XI 10-VI 11  TannhauserLandgraf Hermann von ThüringenSächsische Staatsoper, DresdenD: Schneider.cond / Blunier; R: Peter Konwitschny 
VIII 10-I 11  Il barbiere di SivigliaBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: A De Marchi / Frizza; R: Grischa Asagaroff 
VIII-X 10  Le nozze di FigaroBartolo itSächsische Staatsoper, DresdenD: Netopil; R: Mouchtar-Samorai 
VIII 10-I 11  Der RosenkavalierBaron Ochs deSächsische Staatsoper, DresdenD: Schneider.cond; R: Uwe Eric Laufenberg