Michael Laurenz, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Michael Laurenz (Michael Laurenz Müller)

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Gerstel[Gen]

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.michaellaurenz.net

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IV 16  Die ZauberfloteMonostatos deOpernhaus ZürichD: Luisi; R: Tatjana Gürbaca 
 II 16  Der fliegende HollanderSteuermann deOpernhaus ZürichD: Axel Kober; R: Homoki 
 X-XI 15  WozzeckAndrea deTeatro alla Scala, MilanoD: Metzmacher; R: J Flimm 
 IX-X 15  ElektraAegisth deOpernhaus ZürichD: Koenigs; R: Kušej 
 IX 15  Der RosenkavalierValzacchi deDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht; R: Jan Philipp Gloger 
 VI-VII 15  ElektraAegisth deOpernhaus ZürichD: Koenigs; R: Kušej 
 VI-VII 15  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deOpéra de LyonD: Stefano Montanari; R: Mouawad 
 IV-V 15  FidelioJaquino deOpernhaus ZürichD: Poschner; R: Homoki 
 IV-VI 15  Die ZauberfloteMonostatos deOpéra National de ParisD: Trinks / Patrick Lange; R: Carsen 
 III 15  Geschichten aus dem Wiener WaldErich deTheater an der WienD: HK Gruber; R: Sturminger 
 XI 14-VI 15  Robin HoodRobin HoodOpernhaus ZürichD: Zlabinger; R: Sugao 
 XI-XII 14  Die ZauberfloteMonostatosOpernhaus ZürichD: C Meister; R: Tatjana Gürbaca 
 X 14-II 15  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloOpéra National de ParisD: Philippe Jordan / Stieghorst; R: Breitman 
 IX-X 14  ElektraAegisth deOpera Vlaanderen, GentD: D Jurowski; R: David Bösch 
 IX 14  ElektraAegisth deOpera Vlaanderen, AntwerpenD: D Jurowski; R: David Bösch 
VII-VIII 14  Geschichten aus dem Wiener WaldErich deBregenz FestivalD: HK Gruber; R: Sturminger 
V-VI 14  Il ritorno d'Ulisse in patriaAnfinomo itOpernhaus ZürichD: R Howarth; R: Willy Decker 
III-IV 14  Les contes d'HoffmannAndrès... frOpernhaus ZürichD: Luisi / P Furrer; R: Grischa Asagaroff 
III 14  Der fliegende HollanderSteuermann deOpernhaus ZürichD: Trinks; R: Homoki 
II 14  Salome1. Jude deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Zubin Mehta; R: H Kupfer 
XI 13  Die Meistersinger von NurnbergDavid deOpernhaus ZürichD: Sebastian Weigle; R: H Kupfer 
IX-X 13  Die SoldatenPirzel deOpernhaus ZürichD: Marc Albrecht; R: Bieito 
VIII 13  Szenen aus dem Leben der Heiligen JohannaCauchon enSalzburger FestspieleD: Honeck;
VI-VII 13  Der RosenkavalierValzacchiOpernhaus ZürichD: Luisi; R: Bechtolf 
IV-V 13  FalstaffDr Cajus itOpernhaus ZürichD: N Santi; R: Bechtolf 
IV-VI 13  Lady Macbeth of MtsenskShabby Peasant ruOpernhaus ZürichD: Currentzis / Keri-Lynn Wilson; R: Homoki 
IV-VI 13  Lady Macbeth of MtsenskNihilist/Kutscher ruOpernhaus ZürichD: Currentzis / Keri-Lynn Wilson; R: Homoki 
IV-VI 13  Lady Macbeth of MtsenskDrunken Guest ruOpernhaus ZürichD: Currentzis / Keri-Lynn Wilson; R: Homoki 
IV-VI 13  Lady Macbeth of Mtsensk1. Workman ruOpernhaus ZürichD: Currentzis / Keri-Lynn Wilson; R: Homoki 
III-IV 13  Parsifal1. Gralsritter deOpernhaus ZürichD: M Franck; R: C Guth 
XII 12-II 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloOpernhaus ZürichD: Patrick Lange; R: A Marthaler 
XI-XII 12  Le nozze di FigaroDon Basilio itOpernhaus ZürichD: Hogwood; R: Bechtolf 
IX 12-VII 13  Salome1. Jude deOpernhaus ZürichD: C Meister; R: Bechtolf 
VII-VIII 12  Ariadne auf NaxosScaramuccio deSalzburger FestspieleD: R Chailly; R: Bechtolf 
VI 12  Salome1. Jude deOpernhaus ZürichD: Christoph von Dohnányi; R: Bechtolf 
V-VII 12  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deOpernhaus ZürichD: Adam Fischer; R: T Langhoff 
II 12  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterOpernhaus ZürichD: Peter Schneider; R: C Guth 
XII 11-I 12  PalestrinaAbdisu deOpernhaus ZürichD: Metzmacher; R: Jens Daniel Herzog 
XII 11-I 12  Palestrina1. Erscheinung deOpernhaus ZürichD: Metzmacher; R: Jens Daniel Herzog 
XII 11  Les contes d'HoffmannNathanaël frOpernhaus ZürichD: Zinman; R: Grischa Asagaroff 
X 11  La fanciulla del WestHarry itOpernhaus ZürichD: C Rizzi; R: Pountney 
X 11  Parsifal1. Gralsritter deOpernhaus ZürichD: D Gatti; R: C Guth 
IX-X 11  NosIwan ruOpernhaus ZürichD: Metzmacher; R: Peter Stein 
VI-VII 11  Parsifal1. Gralsritter deOpernhaus ZürichD: D Gatti; R: C Guth 
V 11  Moses und Aron4. Solostimme/ein Jüngling deOpernhaus ZürichD: Christoph von Dohnányi; R: A Freyer 
I-II 11  TannhauserHeinrich der Schreiber deOpernhaus ZürichD: Metzmacher; R: H Kupfer 
XII 10  Ariadne auf NaxosBrighella deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: L Pelly