Ondřej Koplík, tenor 
*Strona ogólna   >Operabase Professional 
   Artyści    Ondřej Koplík,  tenor
  Kalendarz
 od Dziś | od sierpnia 2013

Strona internetowa osobista lub inna
 http://www.ondrejkoplik.com


Future performances[NP] Nowa produkcja
Current performances 
Ondřej Koplík: Kalendarz
od Opera 
18 V-8 VI 2018 Così fan tutte [NP] itFerrando ND Brno (D:Klecker, R:Petrželková)
Mahenovo divadlo
3 V-17 VI 2018 La traviata [NP] itGastone National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kružík / Sedlický, R:Kráčmarová)
Divadlo Antonína Dvořáka
1 II-13 VI 2018 Le nozze di Figaro [NP] itDon Basilio National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Müller, R:Švecová)
Theatre of the Estates
21 XI 2017-26 II 2018 Die Fledermaus deDr Blind National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
Karlín Music Theatre
3 XI 2017-6 VI 2018 Le convenienze ed inconvenienze teatrali itDirettore del teatro National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
Theatre of the Estates
20 X 2017-21 I 2018 Rigoletto Duca di Mantova Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
Moravské divadlo
20 X 2017-21 IV 2018 L'elisir d'amore [NP] itNemorino ND Brno (D:Olos, R:Švecová)
Mahenovo divadlo
30 IX 2017-29 I 2018 Gräfin Mariza Graf Tassilo von Endrödy-Wittemburg Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
Moravské divadlo
29 IX 2017-16 III 2018 Juliette csLe Facteur/ chauffeur National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
National Theatre
21 IX 2017-26 I 2018 La bohème Rodolfo Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
Moravské divadlo
20 IX 2017-11 II 2018 Die Zauberflöte Tamino Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
Moravské divadlo
IX-X 2017 Tajemství csVít National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
5 IX 2017-2 VI 2018 Die Zauberflöte deMonostatos National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
Theatre of the Estates
VIII 2017 The Cunning Little Vixen Schoolmaster/ Mosquito Jihočeského divadelního festivalu, Český Krumlov (D:De Rose, R:Trpišovský, Kukučka)
VI 2017 Il barbiere di Siviglia [NP] csIl Conte d'Almaviva National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Ivanović, R:Havelka)
IV-VI 2017 Tajemství [NP] csVít National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Studený)
III-IV 2017 Prodaná nevěsta Vašek Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
II-IV 2017 Le convenienze ed inconvenienze teatrali [NP] itDirettore del teatro National Theatre Prague, Praha (D:Dovico / Bubák, R:Vizváry)
II-VI 2017 La bohème Rodolfo Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlinková)
XII 2016-VI 2017 Die Fledermaus deDr Blind National Theatre Prague, Praha (D:Hein, R:Otava)
XII 2016-VI 2017 Die Fledermaus deDr Blind State Opera, Praha (D:Hein, R:Otava)
XII 2016-V 2017 Macbeth itMalcolm National Theatre Prague, Praha (D:Šedivý / Štrunc, R:Čičvák)
XI 2016-I 2017 Roberto Devereux Lord Cecil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Šrubař / Teepen, R:Gábor)
X 2016-IV 2017 Juliette Le Facteur/ Clerk National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Gilhuus)
X 2016-VI 2017 Turandot Pang Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
X 2016-IV 2017 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Moravian Theatre Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
IX 2016-VI 2017 Rigoletto Duca di Mantova Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
IX 2016 Il barbiere di Siviglia Il Conte d'Almaviva Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Belcredi)
IX 2016 Gräfin Mariza Graf Tassilo von Endrödy-Wittemburg Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
IX 2016-V 2017 Die Zauberflöte Tamino Moravian Theatre Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Vencl, Doleželová)
IX 2016-VI 2017 Die Zauberflöte deMonostatos National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
III-VI 2016 Juliette [NP] Le Facteur/ Clerk National Theatre Prague, Praha (D:Kyzlink, R:Gilhuus)
I 2016 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
I-II 2016 Rigoletto [NP] Duca di Mantova Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník / Oswald, R:Hlinková)
XII 2015-I 2016 Die Fledermaus Dr Blind State Opera, Praha (D:Dovico, R:Otava)
XII 2015-V 2016 Roberto Devereux [NP] Lord Cecil National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Müller / Šrubař, R:Gábor)
XI 2015-IV 2016 Boris Godunov Misail National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň / Chalupecký, R:Keprtová)
XI 2015-II 2016 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
X 2015-V 2016 Les trois souhaits [NP] Majordomo/ Barman National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Klecker / Kružík, R:Nekvasil)
X 2015-V 2016 The Fiery Angel Jacob Glock/ The Doctor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Kučera, R:Nekvasil)
IX-XI 2015 Prodaná nevěsta Vašek Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
IX 2015-II 2016 Carmen Le Remendado Moravian Theatre Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
IX-XII 2015 Polenblut Bronio Popiel Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
IX 2015-II 2016 Il barbiere di Siviglia Il Conte d'Almaviva Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Hanák, R:Belcredi)
IX 2015-VI 2016 Die Zauberflöte Monostatos Theatre of the Estates, Praha (D:Kyzlink / Švec, R:Morávek)
IX 2015-II 2016 Gräfin Mariza Graf Tassilo von Endrödy-Wittemburg Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Hlubková)
IX 2015-II 2016 Turandot Pang Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
IX 2015-VI 2016 Macbeth Malcolm State Opera, Praha (D:Štrunc / Šedivý, R:Čičvák)
VI 2015 Macbeth [NP] Malcolm State Opera, Praha (D:Štrunc / Šedivý, R:Čičvák)
V 2015 Gianni Schicchi Rinuccio Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Olos, R:Pitínský)
IV 2015 Gräfin Mariza [NP] Graf Tassilo von Endrödy-Wittemburg Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Hlubková)
IV 2015 Lucia di Lammermoor Sir Edgardo di Ravenswood Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
III-V 2015 Boris Godunov [NP] Misail National Theatre Prague, Praha (D:Kofroň, R:Keprtová)
II-VI 2015 The Fiery Angel [NP] ruJacob Glock/ The Doctor National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Jindra / Kučera, R:Nekvasil)
II-VI 2015 Die Zauberflöte [NP] Monostatos Stavovské divadlo, Praha (D:Müller, R:Morávek)
XII 2014-V 2015 Turandot Pang ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
XII 2014-I 2015 Die Fledermaus Dr Blind State Opera, Praha (D:Dovico, R:Otava)
XII 2014-III 2015 Rose-Marie Jim Kenyon Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník / Hanák, R:Skála)
XI 2014-II 2015 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
XI 2014-I 2015 Così fan tutte Ferrando Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Pletichová)
X 2014 Prodaná nevěsta Vašek Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
X 2014-IV 2015 Der Sturz des Antichrist [NP] Der Künstler Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald / Šumník, R:Pitínský)
X 2014-I 2015 Polenblut Bronio Popiel Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
IX-XI 2014 Osud Doubek ND Brno (D:Klecker, R:Haag)
IX-XI 2014 Osud Hrázda ND Brno (D:Klecker, R:Haag)
IX-XI 2014 Osud Poet ND Brno (D:Klecker, R:Haag)
IX 2014-II 2015 Carmen Le Remendado Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
IX 2014-II 2015 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)
IX 2014-IV 2015 Turandot Pang Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
IX 2014-II 2015 Falstaff Fenton Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
IX 2014-II 2015 Paganini Niccolo Paganini Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
VIII 2014-V 2015 La bohème Parpignol State Opera, Praha (D:Štrunc / Brauner, R:Havelka)
VI 2014 Così fan tutte [NP] Ferrando Slezské divadlo, Opava (D:Hanák, R:Pletichová)
VI 2014 Mirandolina Fabrizio Eurokontext sk, Bratislava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
VI 2014 Operetta anthology Kolomán Zsupán Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Grisa)
V-VI 2014 Turandot [NP] Pang Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Málek)
III-VI 2014 Polenblut Hrabě Boleslav Baraňski Divadlo F X Šaldy, Liberec (D:Babický, R:Petráková)
III-VI 2014 Turandot Pang ND Brno (D:Klecker / Olos, R:Nekvasil)
I-IV 2014 Paganini Niccolo Paganini Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Andělová-Pletichová)
I 2014 Gianni Schicchi Rinuccio Štátne divadlo Košice (D:Dohovič / Olos, R:Pitínský)
XII 2013-VI 2014 Mirandolina Fabrizio National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Ivanović, R:Nekvasil)
X 2013-II 2014 Polenblut Bronio Popiel Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák / Šnajdr, R:Skála)
X 2013-V 2014 Čert a Káča Ovčák Jirka Moravské divadlo Olomouc (D:Šnajdr / Šumník, R:Věžník)
X 2013 Prodaná nevěsta Vašek Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
X 2013-XI 2014 Ernani itDon Riccardo National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava (D:Brauner / Šrubař, R:Chudovský)
X 2013-V 2014 Falstaff [NP] Fenton Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Hlinková)
IX 2013-II 2014 Carmen Le Remendado Moravské divadlo Olomouc (D:Šumník, R:Tarant)
IX 2013-VI 2014 Lucia di Lammermoor Sir Edgardo di Ravenswood Moravské divadlo Olomouc (D:Oswald, R:Otava)
IX 2013-IV 2014 Die Fledermaus Gabriel von Eisenstein Moravské divadlo Olomouc (D:Hanák, R:Brabec)

 Permalink: operabase.com/a/Ondřej_Koplík/20186/pl