Ondrej Koplík, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Ondrej Koplík

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 artemanagement[Gen, Świat]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 XII 15-I 16  Die FledermausDr. BlindState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 XII 15-V 16  Roberto DevereuxLord CecilNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovMisailNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15-V 16  Les trois souhaitsMajordomo / BarmanNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: J Nekvasil 
 X 15-V 16  The Fiery AngelJacob Glock / DoctorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX-X 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
 IX 15-VI 16  MacbethMalcolmState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 VI 15  MacbethMalcolmState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 V 15  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský 
 IV 15  Grafin MarizaHrabě Tassilo Endrödy-WittenburgMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šumník; R: Dagmar Hlubková 
 IV 15  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Otava 
 III-V 15  Boris GodunovMisailNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 II-VI 15  The Fiery AngelJacob Glock / Doctor ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 II-VI 15  Die ZauberfloteMonostatosNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-V 15  TurandotPangND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
 XII 14-I 15  Die FledermausDr. BlindState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Otava 
 XII 14-III 15  Rose-MarieJim KenyonMoravské divadlo OlomoucD: Šumník / T Hanák; R: Gustav Skála 
 XI 14-II 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Petráková 
 XI 14-I 15  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadlo, OpavaD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
 X 14  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 X 14-IV 15  Der Sturz des AntichristDer KünstlerMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šumník; R: Jan Antonín Pitínský 
 X 14-I 15  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák / Šnajdr; R: Gustav Skála 
 IX-XI 14  OsudStudentND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
 IX-XI 14  OsudPoetND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
 IX-XI 14  OsudDoubekND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
 IX 14-II 15  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
 IX 14-II 15  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Brabec 
 IX 14-IV 15  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
 IX 14-II 15  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Hlinková 
 IX 14-II 15  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
 VIII 14-V 15  La bohemeParpignolState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
VI 14  Cosi fan tutteFerrandoSlezské divadlo, OpavaD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
VI 14  MirandolinaSquireSlovak National Theatre, BratislavaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
VI 14  Operetta anthologyKolomán ZsupánMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Grisa 
V-VI 14  TurandotPangMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: V Václav Málek 
III-VI 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Petráková 
III-VI 14  TurandotPangND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
I-IV 14  PaganiniNicolo PaganiniMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Andělová-Pletichová 
I 14  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský 
XII 13-VI 14  MirandolinaServantNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
X 13-II 14  PolenblutBronio von PopielMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák / Šnajdr; R: Gustav Skála 
X 13-V 14  Cert a KacaOvčák JirkaMoravské divadlo OlomoucD: Šnajdr / Šumník; R: Veznik 
X 13  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
X 13-XI 14  ErnaniDon Riccardo itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
X 13-V 14  FalstaffFentonMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Hlinková 
IX 13-II 14  CarmenRemendaloMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
IX 13-VI 14  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Otava 
IX 13-IV 14  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Brabec 
II-V 13  Die FledermausGabriel von EisensteinMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Brabec 
II 13  Lo spezialeMengoneND BrnoD: Ondrej Olos; R: Studený 
XII 12-V 13  Lucia di LammermoorSir Edgardo RavenswoodMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Otava 
XI 12-I 13  OsudStudentND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
XI 12-I 13  OsudPoetaND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
XI 12-I 13  OsudDoubekND BrnoD: Jakub Klecker; R: A Haag 
X 12-VI 13  Gianni SchicchiRinuccioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínsky 
X 12-I 13  ArmidaRogerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX 12-V 13  TurandotPangND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: J Nekvasil 
IX 12-II 13  La PericholePiquilloND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
IV 12  Lo spezialeMengoneND BrnoD: Ondrej Olos; R: Studený 
III-VI 12  The Rake's ProgressSellemNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Srubar; R: J Nekvasil 
IX-X 11  L'elisir d'amoreNemorinoMoravské divadlo Olomouc
IX-X 11  La traviataAlfredo GermontMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald; R: Otava 
IX-X 11  Prodana nevestaVašekMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
IX-X 11  SugarJoe - JosefínaMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Dagmar Hlubková 
IX 11-III 12  Orphee aux enfersMerkur csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
IX-X 11  CarmenLe RemendadoMoravské divadlo OlomoucD: Šumník; R: Tarant 
IX-X 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šnajdr; R: Hlinková 
IX-X 11  Der OpernballHenriMoravské divadlo OlomoucD: T Hanák; R: Dagmar Hlubková 
IX-X 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald;
V-VI 11  Eugene OneginLenskijMoravské divadlo OlomoucD: Miloslav Oswald / Šnajdr; R: Hlinková