Sergei Alexashkin, bas :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Sergei Alexashkin

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Askonas Holt


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 I-II 14  Don CarlosIl Grande Inquisitore itSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Durgaryan; R: Giorgio Barberio Corsetti 
 X 13-IV 14  La forza del destinoPadre Guardiano itSt Petersburg(Mariinsky)D: Sinkevich; R: Moshinsky 
 X 13  A Life for the TsarIvan SoussanineSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Tcherniakov 
 X 13-III 14  AidaRamfisSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Stepanyuk 
 IX 13-V 14  RusalkaThe Miller ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Pavel Petrenko; R: Vasily Barkhatov 
 VI 13  Benvenuto CelliniBalducci frParis(CE)D: Gergiev;
 IX 12  KhovanshchinaPrince Ivan KhovanskySt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
I 12  Lady Macbeth of MtsenskBoris IsmailovSt Petersburg(Mariinsky)D: Solzhenitsyn; R: I Molostova 
I-V 12  AlekoOld Gypsy ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; R: Trelinski 
I-II 12  SadkoThe King of the OceanSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Stepanyuk 
XII 11-VI 12  Les contes d'HoffmannLindorf frSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
XII 11  Dead SoulsSobakevich ruSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
IX 11  SadkoKoning van de Oceaan frRotterdam(Gergiev)D: Gergiev;
I 11  IolantaRené ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
X 10  The Tsar's BrideVassily SobakinSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
X 10  Boris GodunovPimenTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky 
II 10  The GamblersShvokhnevLondon(SBC)D: V Jurowski;
I-IV 10  Eugene OneginPrince GreminWarszawa(Wielki)D: Gergiev / Volynsky; R: Trelinski 
IX-X 09  IolantaKing René of ProvenceSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Trelinski 
II-III 09  MazepaKotsjoebejGentD: D Jurowski; R: Gürbaca 
II 09  MazepaKotsjoebejAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski; R: Gürbaca 
I-II 09  Eugene OneginGreminNew York(Met)D: Belohlavek; R: Carsen 
X 08  KhovanshchinaFürst Iwan Chowanski ruBerlin(Deutsche)D: Gergiev; R: L Baratov / Yuri Alexandrov 
IX 08  Prince IgorKhan KonchakSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov;
IX-XI 08  The Enchanted WandererIvan Severyanovich Flyagin, StorytellerSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev; R: Stepanyuk 
VIII 08  The Enchanted WandererIvan Severyanovich Flyagin ruEdinburgh(Fest)D: Gergiev;