Stéphanie Müther, mezzosopran :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Stéphanie Müther

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 ZAV-KV Koeln[d Szwajcaria Austria(ne)]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 X-XI 13  Der Ring an 1 AbendFloßhilde/BrünnhildeErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs 
 X 13  Die SchatzinselBaronin TrelawneyErfurt(Theater)D: J Pell; R: Eva-Maria Abelein 
 V-VI 13  Die SchatzinselBaronin TrelawneyErfurt(Theater)D: J Pell; R: Eva-Maria Abelein 
 IV-VII 13  SalomeHerodiasDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 III-VI 13  I MediciFioretta de Gori itErfurt(Theater)D: Meena; R: Hovenbitzer 
 II-V 13  Der Ring an 1 AbendFloßhilde/Brünhilde deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs 
 XI 12-III 13  Giulio Cesare in EgittoCornelia itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Lawless 
 X-XII 12  CharodeykaNenila ruErfurt(Theater)D: J Pell; R: Gürbaca 
 X 12-II 13  La forza del destinoPreziosilla itDarmstadtD: M Meister; R: R Zisterer 
VI 12  CharodeykaNenila ruErfurt(Theater)D: J Pell; R: Gürbaca 
II-V 12  Lady MagnesiaPhyllis deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: B Schöne 
XII 11-VI 12  La clemenza di TitoSesto itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: C Küppers 
XI 11-I 12  Hansel und GretelGertrud deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Lutz Schwarz 
X 11-V 12  Orphee aux enfersJunoErfurt(Theater)D: J Pell; R: Bernd Mottl 
IX 11-VI 12  Die FledermausPrinz Orlowsky deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Thalbach 
VIII-IX 11  Die Zauberflote3. Dame/3. KnabeErfurt(Domstufen)D: Gugerbauer; R: Montavon 
VI 11  LuluGräfin GeschwitzErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Saskia Kuhlmann 
IV-VI 11  SalomeHerodiasErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: C Küppers / B Warnecke 
XII 10-IV 11  Die FledermausPrinz OrlowskyErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Thalbach 
X 10-V 11  Der leuchtende FlussCaptain SmithErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Montavon 
IX-XI 10  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberErfurt(Theater)D: Ralph Neubert; R: A Farrugia 
VIII 10  The MessiahMezzosopran deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
V-VI 10  Pikovaya DamaPauline ruErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: G Horres 
III-VI 10  Die lustigen Weiber von WindsorFrau ReichErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Koeken 
I 10  Santa ChiaraBertha deErfurt(Theater)D: Calesso;
I-V 10  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberErfurt(Theater)D: J Pell; R: A Farrugia 
XI-XII 09  L'Enfant et les sortilegesMutter/chinesische Tasse/Libelle deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Barbara Kunze 
X-XII 09  Il barbiere di SivigliaBerta itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Baesler 
IX 09-II 10  Le nozze di FigaroMarcellina itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Montavon 
V-VI 09  MefistofeleMartha/PentalisErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Montavon 
III-V 09  Parsifal1. BlumenmädchenErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Montavon 
II-III 09  Die MeistersingerinnenSachsErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; R: Barbara Kunze 
I-IV 09  Die Zauberflote3. DameErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: P Hailer 
XI-XII 08  Hansel und GretelGertrudErfurt(Theater)D: Gugerbauer / Adrian Kelly; R: Lutz Schwarz 
X 08-I 09  Der ZigeunerbaronCzipraErfurt(Theater)D: Calesso; R: Absenger 
IX 08-III 09  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter frErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Lummer 
IX 08-III 09  Les contes d'HoffmannGiulietta frErfurt(Theater)D: Gugerbauer; R: Lummer