Wilfried Zelinka :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Wilfried Zelinka

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Nie dostarczone informacje


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 IV-VI 14  La favoriteBalthazar frGraz(Buehnen)D: Sagripanti; R: Sam Brown 
 I-V 14  TurandotTimur itGraz(Buehnen)D: Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli 
 XI 13-V 14  Die ZauberfloteSarastroGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Mariame Clément 
 X-XII 13  La bohemeColline itGraz(Buehnen)D: Esandi; R: Pflegerl 
 IX-XI 13  La sonnambulaConte RodolfoDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 VI-VII 13  La sonnambulaConte Rodolfo itDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 III-VI 13  Les troyensHector/Narbal frDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 II-VI 13  GasparoneCalvazziGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Olivier Tambosi 
 I-V 13  FalstaffPistola itGraz(Buehnen)D: Erdl; R: Tama Matheson 
 XI 12-VI 13  L'elisir d'amoreDulcamara itGraz(Buehnen)D: Esandi / Erdl; R: Michieletto / A Aguilera 
 X-XII 12  Manon LescautGeronte de Ravoir itGraz(Buehnen)D: M Boder / Esandi; R: Herheim 
 X-XII 12  Manon LescautEin Sergeant itGraz(Buehnen)D: M Boder / Esandi; R: Herheim 
VI 12  CarmenEscamillo frGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Herheim 
III-VI 12  Maria StuardaTalbot itGraz(Buehnen)D: d'Espinosa; R: Poda 
XI 11-II 12  Pikovaya DamaSurin ruGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans; R: Konwitschny 
X-XII 11  OtelloLodovico itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Lawless 
V-VI 11  I Capuleti e i MontecchiCapellio itGraz(Buehnen)D: Ariane Matiakh; R: Boussard 
IV-VI 11  Lady Macbeth of MtsenskHausknecht / Polizist / Alter Zwangsarbeiter ruGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Matthias Hartmann 
III-VI 11  FaustMéphistophélès frGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans / M Burkert; R: Mariame Clément 
IX-X 10  La bohemeColline itGraz(Buehnen)D: Vestmann; R: Pflegerl 
IX-XII 10  Die Frau ohne SchattenDer EinarmigeGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
V-VI 10  La sonnambulaConte Rodolfo itGraz(Buehnen)D: Ariane Matiakh; R: T Kratzer 
IV-VI 10  LuluTierbändiger / Athlet deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Erath 
IV-V 10  The Love for Three OrangesLeanderWien(Volk)D: Eschwé; R: Ernst Theo Richter 
III-VI 10  Le nozze di FigaroBartolo itGraz(Buehnen)D: Tecwyn Evans / Johannes Fritzsch; R: Josef E Köpplinger 
II 10  Die GansemagdNoRoleWien(Taschen)R: Jewgenij Sitochin 
XI 09-IV 10  Die FledermausFrankGraz(Buehnen)D: M Burkert / Johannes Fritzsch; R: Lawless 
X 09-II 10  Don CarlosUn frateAugsburgD: Dirk Kaftan; R: L Engels 
IX-XII 09  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch / Tecwyn Evans; R: Schulin 
IV-VI 09  The Love for Three OrangesZauberer Tschelio deGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Homoki 
III-V 09  Der RosenkavalierEin PolizeikommissarGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli 
I-VI 09  NabuccoOberpriester des Baal itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; R: Koßdorff / C Lutz 
XI 08-IV 09  La bohemeColline itGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Pflegerl / Eybl 
XI 08-IV 09  La bohemeBenoît itGraz(Buehnen)D: M Burkert; R: Pflegerl / Eybl 
X-XII 08  Die ZauberfloteSarastroGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Daniel Slater / Stefanie Bertram 
IX-XI 08  TannhauserReinmar von ZweterGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan; R: Himmelmann