Alexander Teliga, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Alexander Teliga

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 TACT[Gen, Svet]
 Brennecke-Art[Svet]
 Vladarski


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj 15  Betrothal in a MonasteryPère Augustin ruToulouse(Capitole)D: Sokhiev; D: Martin Duncan 
 Apr 15  Lady Macbeth of MtsenskLe Pope/Un vieux forçatMonte-Carlo(Opera)D: J Lacombe; D: Lombardero 
 Jan 15  Eugene OneginPrince Gremin ruWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; D: Trelinski 
 Nov 14-Jan 15  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timfeyevich IsmailovKøbenhavn(KGL)D: Alexander Vedernikov; D: Konwitschny 
 Maj 14  Kat'a KabanovaDikojSantiagoD: Konstantin Chudovsky; D: Larraín 
 Feb 14  AidaNoRoleLodzD: Tadeusz Kozłowski; D: Weiss-Grzesiński 
 Jan-Jun 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioLodzD: Salmieri; D: Babińska 
 Nov 13-Feb 14  NabuccoZaccariaWarszawa(Wielki)D: Akiki; D: Marek Weiss 
 Okt 13-Maj 14  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Soloviev / Klinichev; D: Serebrennikov 
 Okt 13-Apr 14  Anna BolenaEnrico VIIILodzD: Salmieri; D: Niesobska 
 Sep 13-Jun 14  ToscaScarpiaLodzD: Tadeusz Kozłowski; D: Niesobska / Waldemar Zawodziński 
 Avg 13  MacbethBancoMontevideo(Solis)D: Vieu; D: Heller-Lopes 
Jun 13  Eugene OneginPrince GreminKrakowD: ukasz Borowicz; D: Znaniecki 
Maj 13  Der fliegende HollanderDalandWarszawa(Wielki)D: Yurkevych; D: Trelinski 
Mar-Maj 13  Anna BolenaEnrico VIIILodzD: Salmieri; D: Niesobska 
Jan-Feb 13  NosIvàn JakovlevičRoma(Opera)D: Alejo Pérez; D: Peter Stein 
Jan 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itWarszawa(Wielki)D: C Montanaro; D: Willy Decker 
Nov 12-Apr 13  HalkaStolnikKrakowD: Wajrak; D: Waldemar Zawodziński 
Okt 12-Apr 13  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; D: Serebrennikov 
Avg 12  Don GiovanniIl CommendatoreMontevideo(Solis)D: Tenan; D: Carreres 
Mar-Apr 12  Der fliegende HollanderDalandWarszawa(Wielki)D: Rani Calderon; D: Trelinski 
Dec 11-Maj 12  HalkaStolnikKrakowD: Tokarczyk; D: Waldemar Zawodziński 
Sep 11-Maj 12  Le coq d'orTsar DodonMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; D: Serebrennikov 
Jul 11  Boris GodunovVarlaamSantiagoD: Konstantin Chudovsky;
Mar 11  RusalkaVodnikMexico CityD: Ivan Anguélov; D: Enrique Singer 
Sep 10  Kat'a KabanovaDikojWarszawa(Wielki)D: Hanus; D: D Alden