Anne-Theresa Møller :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Anne-Theresa Møller

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Informacije niso pridobljene


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 14  CarmenMercédèsMannheimD: D Ettinger / Joseph Trafton; P: Rech 
 Jun-Jul 14  La traviataFloraMannheimD: Joseph Trafton; P: A Freyer 
 Maj-Jun 14  Der RosenkavalierOctavianMannheimD: Seidlmeier; P: Oliver Tambosi 
 Apr-Jun 14  ParsifalBlumenmädchen IMannheimD: Seidlmeier; P: Hans Schüler 
 Apr-Jul 14  La fanciulla del WestWowkleMannheimD: Seidlmeier; P: T Knabe 
 Mar 14  Elektra2. MagdMannheimD: D Ettinger; P: Berghaus 
 Feb-Jul 14  The Love for Three OrangesSmeraldineMannheimD: D Ettinger; P: Däuper 
 Feb-Jul 14  Die Zauberflote2. DameMannheimD: Joseph Trafton; P: Schloemer 
 Jan-Apr 14  Der IdiotAglajaMannheimD: T Sanderling; P: Regula Gerber 
 Nov 13-Jan 14  Hansel und GretelHänselMannheimD: Seidlmeier; P: Wolfgang Blum 
 Sep 13-Jan 14  The Turn of the ScrewMrs. GroseMannheimD: Joseph Trafton; P: Hilbrich 
 Maj-Jul 13  Szenen aus Goethes FaustMangel Mulier SamartianaMannheimD: Joseph Trafton;
 Maj-Jul 13  Der IdiotAglajaMannheimD: T Sanderling; P: Regula Gerber 
 Apr-Jun 13  Die WalkureRossweißeMannheimD: D Ettinger; P: A Freyer 
 Apr-Jun 13  Das RheingoldWellgundeMannheimD: D Ettinger; P: A Freyer 
 Mar-Jul 13  Ariadne auf NaxosDryadeWiesbadenD: Hamar; P: Arlaud 
 Jan-Maj 13  Eugene OneginOlgaMannheimD: Joseph Trafton; P: Regula Gerber 
 Jan-Maj 13  Il barbiere di SivigliaRosinaMannheimD: Seidlmeier; P: Wagemakers 
 Dec 12-Jun 13  Il barbiere di SivigliaRosina itWiesbadenD: Stiller; P: Dijkema 
 Dec 12-Feb 13  Hansel und GretelHänselMannheimD: Joseph Trafton; P: Wolfgang Blum 
 Nov 12-Mar 13  WertherCharlotte frMannheimD: Seidlmeier; P: Mouchtar-Samorai 
 Okt 12-Jun 13  Die Zauberflote2. DameMannheimD: Joseph Trafton; P: J Schlömer 
 Okt 12-Jun 13  La fanciulla del WestWowkleMannheimD: Seidlmeier; P: T Knabe 
Mar-Jun 12  Die WalkureRossweißeMannheimD: D Ettinger; P: A Freyer 
Jan 12  Il barbiere di SivigliaMarzellineMannheimD: Seidlmeier; P: Wagemakers 
Jan 12  Amadis de GauleUrgandeMannheimD: Joseph Trafton; P: Nicolas Brieger 
Jan 12  Amadis de Gaule2. CoryphéeMannheimD: Joseph Trafton; P: Nicolas Brieger 
Dec 11-Feb 12  Cavalleria rusticanaLolaMannheimD: Joseph Trafton; P: Velte 
Dec 11  Hansel und GretelHänselMannheimD: Seidlmeier; P: Wolfgang Blum 
Nov-Dec 11  Die FledermausPrinz OrlowskyMannheimD: Seidlmeier; P: Friedrich Meyer-Oertel 
Okt 11-Jan 12  Das RheingoldWellgundeMannheimD: D Ettinger; P: A Freyer 
Okt 11-Jan 12  Cosi fan tutteDorabella itCottbusD: E Christ; P: Hauke Tesch 
Sep 11-Jan 12  Eugene OneginOlgaMannheimD: D Ettinger; P: Regula Gerber 
Sep 11-Jul 12  Die Zauberflote2. DameMannheimD: D Ettinger / A Bar; P: J Schlömer 
Jul 11  Das Paradies und die PeriEngelMannheimD: Seidlmeier; P: J Schlömer 
Jul 11  Das Paradies und die PeriAlt SoloMannheimD: Seidlmeier; P: J Schlömer 
Jul 11  Die Zauberflote2. DameMannheimD: D Ettinger; P: J Schlömer 
Jun-Jul 11  SalomePage des HerodiasMannheimD: Seidlmeier; P: Rech 
Maj-Jul 11  Le nozze di FigaroCherubino itMannheimD: D Ettinger; P: Schaaf 
Jan 11  Amadis de GauleUrgandeMannheimD: Reinhard Goebel; P: Nicolas Brieger 
Jan 11  Amadis de Gaule2. CoryphéeMannheimD: Reinhard Goebel; P: Nicolas Brieger 
Okt 10-Feb 11  Die Zauberflote2. DameHeidelberg(Theater)D: C Meister / Dietger Holm / Mallwitz / I Hentschel / Jan Schweiger; P: T Kratzer 
Sep-Dec 10  Cosi fan tutteDorabellaCottbusD: E Christ; P: Hauke Tesch 
Jul 10  Die WalkureRossweißeMannheimD: Axel Kober;
Jul 10  GotterdammerungFloßhildeMannheimD: Axel Kober; P: Martin Schüler 
Jul 10  Gotterdammerung2. NorneMannheimD: Axel Kober; P: Martin Schüler 
Maj 10  Amadis de GauleUrgande frMannheimD: Reinhard Goebel; P: Nicolas Brieger 
Maj 10  Amadis de Gaule2. Coryphée frMannheimD: Reinhard Goebel; P: Nicolas Brieger 
Apr-Maj 10  Cosi fan tutteDorabellaMannheimD: D Ettinger; P: Jens Daniel Herzog 
Mar-Jun 10  Ariadne auf NaxosDryadeMannheimD: Kalajdzic; P: Wagemakers 
Mar-Jun 10  Montezuma, Fallender AdlerTlaloc / Schatten MalintzinMannheimD: Walter Nußbaum; P: Missotten 
Feb-Maj 10  Die Meistersinger von NurnbergMagdaleneMannheimD: Layer; P: Jens Daniel Herzog 
Dec 09-Jul 10  Die Zauberflote2. DameMannheimP: Andrej Woron 
Dec 09-Jun 10  CarmenMercédèsMannheimD: D Ettinger / A Tomasello; P: Rech 
Nov 09-Maj 10  OtelloEmiliaMannheimD: Kalajdzic; P: Chris Alexander 
Nov 09-Maj 10  RigolettoGiovannaMannheimD: A Tomasello; P: Schulin 
Nov-Dec 09  Hansel und GretelHänselMannheimD: G Albers; P: Wolfgang Blum 
Okt 09-Maj 10  Die FledermausPrinz OrlowskyMannheimD: W Koloseus; P: Friedrich Meyer-Oertel 
Okt 09-Mar 10  Amadis de GauleUrgandeMannheimD: Reinhard Goebel / A Tomasello; P: Nicolas Brieger 
Okt 09-Mar 10  Amadis de Gaule2. CoryphéeMannheimD: Reinhard Goebel / A Tomasello; P: Nicolas Brieger 
Sep 09-Maj 10  Cosi fan tutteDorabellaCottbusD: E Christ; P: Hauke Tesch 
Mar-Jul 09  Das Paradies und die PeriEngelMannheimD: Layer; P: J Schlömer 
Mar-Jul 09  Das Paradies und die PeriAltMannheimD: Layer; P: J Schlömer 
Feb-Jul 09  Ariadne auf NaxosDryadeMannheimD: Kalajdzic; P: Wagemakers 
Jan-Jun 09  Maria StuardaAnnaMannheimD: Ceccherini;
Dec 08-Jun 09  La traviataFloraMannheimD: R Gupta; P: A Freyer 
Dec 08-Apr 09  Madama ButterflyKate PinkertonMannheimP: Wolfgang Blum 
Nov 08-Jul 09  Die Zauberflote3. DameMannheimD: Kalajdzic; P: Andrej Woron 
Nov-Dec 08  Elektra1. MagdMannheimD: Layer; P: Berghaus