Ansgar Matthes :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Ansgar Matthes

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Informacije niso pridobljene


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
Maj-Jul 12  Shylock!LorenzoInnsbruck(LT)D: Kanyar; D: Wyss 
Mar-Jul 12  JenufaSteva Klemen deInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: Klimek 
Feb-Jul 12  FalstaffBardolfo itInnsbruck(LT)D: Poppen; D: Fassbaender 
Dec 11-Maj 12  Die lustige WitweRaoul de St BriocheInnsbruck(LT)D: Erdl; D: Enzinger 
Nov 11-Jan 12  Dialogues des CarmelitesL'Aumonier frInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: Wandruschka 
Okt 11-Jan 12  Les MiserablesEnjolras deInnsbruck(LT)D: Sofka; D: Wyss 
Sep 11-Jan 12  Lohengrinbrabantische EdleInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: David Prins 
Jun-Jul 11  Dialogues des CarmelitesL'Aumonier frInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: Wandruszka 
Maj-Jun 11  Les MiserablesEnjolras deInnsbruck(LT)D: Sofka; D: Wyss 
Apr-Jun 11  ElektraAegisthInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; D: Fassbaender 
Mar-Jun 11  La fanciulla del WestJoe itInnsbruck(LT)D: N Milton; D: Strassberger 
Jan-Maj 11  Prodana nevestaHans deInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: Fassbaender 
Dec 10-Maj 11  Eine Nacht in VenedigPappacodaInnsbruck(LT)D: J Altmann; D: Albright 
Okt 10-Feb 11  Lulu das MusicalAlwaInnsbruck(LT)D: Sofka; D: Wyss 
Sep 10-Jan 11  Andrea ChenierL'Abbé itInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: G Horres 
Maj-Jul 10  Lulu das MusicalAlwaInnsbruck(LT)D: M Mader; D: Wyss 
Apr-Jul 10  Manon LescautMaestro di ballo itInnsbruck(LT)D: L Siberski; D: Alexander Titel 
Feb-Maj 10  ArabellaGraf ElemerInnsbruck(LT)D: Poppen / A Rumpf; D: Fassbaender 
Dec 09-Maj 10  Der VogelhandlerSchneckInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: Volker Vogel 
Nov-Dec 09  WozzeckTambourmajorInnsbruck(LT)D: A Rumpf; D: G Horres 
Nov 09-Apr 10  Die Zauberflote2. PriesterInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; D: A Koehler 
Nov 09-Apr 10  Die Zauberflote1. Geharnischter MannInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; D: A Koehler 
Apr-Jun 09  Hofers NachtNoRoleInnsbruck(LT)D: C Lichdi; D: N Mladek 
Mar-Maj 09  Das RheingoldLogeInnsbruck(LT)D: M Pommer; D: Fassbaender 
Feb-Jun 09  Les contes d'HoffmannSpalanzaniInnsbruck(LT)D: Rieder; D: Fassbaender 
Dec 08-Jan 09  Romeo et JulietteTybaltInnsbruck(LT)D: Klinkhardt; D: Roland Schwab 
Dec 08-Maj 09  Zar und ZimmermannChateauneufInnsbruck(LT)D: Netzer; D: Laurence Dale 
Sep 08-Jan 09  Eugene OneginTriquetInnsbruck(LT)D: Henzold; D: Fassbaender