Burcu Uyar, sopran :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Burcu Uyar

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Boris Orlob[Gen, var]
 Stage Door[Italija, var]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Okt 14-Apr 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLeipzigD: U Schirmer / Carnall; P: Nürnberger 
 Sep 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deVichyD: Veses; P: Halmen / Vigié 
 Jun 14  Don GiovanniDonna Anna itGentD: Alexander Joel; P: Guy Joosten 
 Mar-Jun 14  Don GiovanniDonna Anna itBerlin(Deutsche)D: Layer; P: Roland Schwab 
 Mar-Maj 14  Lucia di LammermoorLuciaBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Repušić; P: Sanjust 
 Jan-Feb 14  Lucia di LammermoorLuciaMarseilleD: Guingal; P: Bélier–Garcia 
 Okt 13-Maj 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Repušić / Gnann; P: Günter Krämer 
 Okt 13-Mar 14  Die ZauberfloteDie Königin der NachtLeipzigD: Carnall; P: Nürnberger 
 Maj 13  Il trionfo di CleliaLarissaBolognaD: De Risio; P: Nigel Lowery 
 Mar 13  La traviataVioletta ValéryLecceD: Min Chung; P: Lindsay Kemp 
 Dec 12-Jan 13  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo; P: Sanjust 
 Nov 12  Die ZauberflotesopraanAmsterdam(CG)D: R Jacobs;
 Okt 12  Romeo et JulietteJuliette frSassariD: Alapont; P: A Cigni 
 Sep 12  Don GiovanniDonna AnnaBariD: R Abbado; P: Martone 
Jun 12  Il trionfo di CleliaNoRole itLondon(Linbury)P: Nigel Lowery 
Jun 12  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitMarseilleD: K Montgomery; P: Scarpitta 
Mar 12  Lucia di LammermoorLucia itTel AvivD: Oren / Y Steckler; P: Sagi 
Feb 12  Il trionfo di CleliaLarissaAthens(Megaron)D: Petrou; P: Nigel Lowery 
Jan 12  Lucia di LammermoorLuciaRovigoD: Francesco Rosa; P: Poda 
Nov-Dec 11  Don GiovanniDonna Anna itBerlin(Deutsche)D: Rogister; P: Roland Schwab 
Nov 11-Jun 12  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: G Calvo / Rizzi-Brignoli; P: Sanjust 
Nov 11-Jun 12  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Keast / Rogister; P: Günter Krämer 
Okt 11  Lucia di LammermoorLuciaPadovaD: Francesco Rosa; P: Poda 
Apr 11  Don GiovanniDonna AnnaMarseilleD: Theodor Guschlbauer; P: Bélier-Garcia 
Apr 11  La bohemeMimìClermont-FerrandD: Trottein; P: Olivier Desbordes 
Mar 11  La bohemeMimìMassyD: Trottein; P: Olivier Desbordes 
Feb 11  Dialogues des CarmelitesSchwester Konstanze frBerlin(Deutsche)D: Y Abel; P: Günter Krämer 
Jan 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtSalzburg(Mozarteum)D: R Jacobs;
Nov 10-Maj 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Rogister / Foremny; P: Günter Krämer 
Jun 10  ArabellaFiakermilli deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer; P: Von Pfeil 
Apr 10  SiegfriedEin Waldvogel deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; P: Götz Friedrich 
Mar 10  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: Ranzani; P: Sanjust 
Mar 10  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitMassyD: Suhubiette; P: Eric Perez 
Dec 09  Hansel und GretelSandmännchen/Taumännchen deBerlin(Deutsche)D: Markus L Frank; P: Homoki 
Dec 09-Jan 10  RigolettoGilda itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; P: Neuenfels 
Dec 09  Die ZauberfloteLa Reine de la nuitClermont-FerrandD: Trottein; P: Eric Perez 
Nov 09  Le nozze di FigaroBarbarina itBerlin(Deutsche)D: C Meister; P: Götz Friedrich 
Okt-Nov 09  Carmina BuranaSopranBerlin(Deutsche)D: Spaulding; P: Götz Friedrich / P Sykora 
Okt 09  ManonManonAngersD: C Diederich; P: Auphan / Coudray 
Sep-Okt 09  ManonManonNantesD: C Diederich; P: Auphan / Coudray 
Sep-Dec 09  Die Frau ohne SchattenKinderstimmen / Stimmen der Ungeborenen deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; P: Kirsten Harms 
Sep-Dec 09  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Falken deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; P: Kirsten Harms 
Sep-Dec 09  Die Frau ohne Schatten1. Dienerin deBerlin(Deutsche)D: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; P: Kirsten Harms 
Sep 09-Jul 10  CarmenFrasquita frBerlin(Deutsche)D: Campellone / Y Abel; P: Schuhmacher 
Sep 09-Apr 10  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: Foremny / Rogister; P: Günter Krämer 
Jul-Avg 09  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitSaint-CéréD: Suhubiette; P: Eric Perez 
Jul-Avg 09  La traviataVioletta ValérySaint-CéréD: Trottein; P: Olivier Desbordes 
Maj 09  Lucia di LammermoorLuciaDijon(Opera)D: C Schnitzler; P: Oliviers Desbordes 
Mar-Jul 09  CarmenFrasquita frBerlin(Deutsche)D: Y Abel; P: Jürgen Gosch 
Feb 09  Ariadne auf NaxosNajadeBerlin(Deutsche)D: J Lacombe; P: Carsen 
Dec 08-Jan 09  The Cunning Little VixenPepik, Grille, Eichelhäher deBerlin(Deutsche)D: Zagrosek; P: Thalbach 
Dec 08  Hansel und GretelSandmännchen / Taumännchen deBerlin(Deutsche)D: Foremny; P: Homoki 
Dec 08-Mar 09  Lucia di LammermoorLucia itBerlin(Deutsche)D: Martinenghi / Rizzi-Brignoli; P: Sanjust 
Sep 08-Maj 09  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht deBerlin(Deutsche)D: T Rösner / Foremny / Zagrosek; P: Günter Krämer