Christa Mayer, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Christa Mayer

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Hilbert[Gen, Svet]
 Molnar[Gen, Svet]
 Opera et Concert[Francija, Monako]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Mar-Jun 15  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; D: F Klepper 
 Feb-Mar 15  Giulio Cesare in EgittoCornelia itDresden(SSO)D: A de Marchi; D: Jens Daniel Herzog 
 Jan-Feb 15  Pelleas et MelisandeGeneviève frDresden(SSO)D: M Franck; D: l Ollé 
 Dec 14  Der RosenkavalierAnninaDresden(SSO)D: C Thielemann; D: Uwe Eric Laufenberg 
 Nov-Dec 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: Koenigs; D: Barbara Frey 
 Sep-Nov 14  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; D: Torsten Fischer 
 Jul-Avg 14  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: Jan Philipp Gloger 
 Apr-Jun 14  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; D: Jan Philipp Gloger 
 Feb-Mar 14  GuntramEine alte Frau deDresden(SSO)D: Wellber;
 Jan-Jun 14  Elektra3. Magd deDresden(SSO)D: C Thielemann; D: Barbara Frey 
 Dec 13-Jan 14  Madama ButterflySuzuki itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; D: Jahns 
 Nov-Dec 13  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; D: Marco Arturo Marelli 
 Okt 13  Der RosenkavalierAnnina deDresden(SSO)D: C Thielemann; D: Uwe Eric Laufenberg 
 Sep 13  SiegfriedErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Avg 13  Das RheingoldErdaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Avg 13-Jul 14  Der fliegende HollanderMary deDresden(SSO)D: Trinks; D: F Klepper 
 Jul-Avg 13  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: Jan Philipp Gloger 
 Jun 13  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; D: C Guth 
 Maj 13  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; D: C Guth 
 Maj 13  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; D: C Guth 
 Apr-Jun 13  Prinz BusselDie Bärfrau deDresden(SSO)D: Wulff-Woesten; D: Simeonova 
 Mar-Apr 13  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; D: Jan Philipp Gloger 
 Jan-Jun 13  OrlandoOrlandoDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; D: Kriegenburg 
 Dec 12  SiegfriedNoRoleSevilla(Maestranza)D: P Halffter; D: Padrissa / A Aguilera / La Fura dels Baus 
 Okt 12-Jun 13  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Julia Jones / Mühlbach / Klingele; D: A Freyer 
 Okt 12  ConcertNoRoleDresden(SSO)D: Fournillier;
 Sep 12  Der fliegende HollanderMaryBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
Jul-Avg 12  Der fliegende HollanderMaryBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: Jan Philipp Gloger 
Apr 12  Die tote StadtBrigittaBilbao(ABAO) D: Stephan Anton Reck; D: Willy Decker 
Mar-Jun 12  La DirindinaLa DirindinaDresden(SSO)D: Venanzoni;
Feb-Jun 12  LuluGräfin Geschwitz deDresden(SSO)D: C Meister; D: Herheim 
Jan-Jul 12  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; D: A Freyer 
Okt 11-Jul 12  AlcinaBradamante itDresden(SSO)D: Mühlbach; D: Jan Philipp Gloger 
Apr-Maj 11  L'incoronazione di PoppeaOttavia itDresden(SSO)D: Dubrovsky; D: F Klepper 
Mar-Jun 11  Die Zauberflote3. Dame deDresden(SSO)D: Luisotti / Klingele; D: A Freyer 
Jan-Feb 11  Tristan und IsoldeBrangäneDresden(SSO)D: A Fisch; D: Marco Arturo Marelli 
Jan 11  IolantaMarta ruDresden(SSO)D: V Jurowski;
Okt 10  DaphneGaea deDresden(SSO)D: Wellber; D: Torsten Fischer 
Avg 10  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 10  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 10  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Maj-Jun 10  FalstaffMistress QuicklyHamburg(SO)D: Kamensek; D: Marco Arturo Marelli 
Apr 10  ParsifalStimme aus der HöheDresden(SSO)D: A Fisch; D: Theo Adam 
Apr 10  Parsifal2. KnappeDresden(SSO)D: A Fisch; D: Theo Adam 
Mar 10  GotterdammerungWaltrauteDresden(SSO)D: Luisi; D: Willy Decker 
Mar 10  SiegfriedErdaDresden(SSO)D: Luisi; D: Willy Decker 
Feb-Mar 10  Die WalkureSchwertleiteDresden(SSO)D: Luisi; D: Willy Decker 
Feb-Mar 10  Das RheingoldErdaDresden(SSO)D: Luisi; D: Willy Decker 
Feb 10  Peter GrimesWirtin Auntie enDresden(SSO)D: Paul Daniel; D: S Baumgarten 
Feb 10  Orpheus und Eurydike2. FurieBerlin(Konzert)D: Zagrosek; D: Wiegand 
Jan-Mar 10  Die schweigsame FrauSeine HaushälterinDresden(SSO)D: Schneider.cond; D: Marco Arturo Marelli 
Dec 09-Maj 10  Giulio Cesare in EgittoCorneliaDresden(SSO)D: A de Marchi; D: Jens Daniel Herzog 
Nov 09  Die Meistersinger von NurnbergMagdalenaDresden(SSO)D: Luisi; D: C Guth 
Okt 09-Jan 10  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; D: Mouchtar-Samorai 
Sep 09  Der fliegende HollanderMaryDresden(SSO)D: Perick; D: Wolfgang Wagner 
Avg 09-Maj 10  Die Zauberflote3. DameDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer / Luisi; D: A Freyer 
Avg 09  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 09  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 09  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jun-Jul 09  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeMalikDresden(SSO)D: Lano; D: Lehnhoff 
Maj 09  Die SchopfungAltDresden(Fest)D: Ticciati;
Apr 09  Peter GrimesAuntie enDresden(SSO)D: Marcus Bosch; D: S Baumgarten 
Mar 09  Die Liebe der DanaeLedaDresden(SSO)D: Luisi; D: Günter Krämer 
Jan 09  Die tote StadtBrigitta deVenezia(Fenice)D: E Inbal; D: Pier Luigi Pizzi 
Dec 08-Jul 09  Boris GodunovHostess of the Inn ruDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; D: Pade 
Nov 08-Jun 09  Le nozze di FigaroMarcellinaDresden(SSO)D: Massimo Zanetti; D: Mouchtar-Samorai 
Avg 08  GotterdammerungWaltrauteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 08  SiegfriedErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 08  Das RheingoldErdaBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst