Deborah Humble, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Deborah Humble

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Biografija
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 BOKA[Gen, Avstralija(ne)]
 James Black[Gen, Evropa]
 Patrick Togher[Francija, Avstrija]
 Agentur Wrage

Osebna / druge spletne strani
 http://deborahhumble.com/
 http://https://facebook.com/DHumbleMezzo

Kontakt
 Informacije niso pridobljene
 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Nov-Dec 13  GotterdammerungWaltrauteMelbourne(OA)D: Inkinen; P: Armfield 
 Nov-Dec 13  SiegfriedErdaMelbourne(OA)D: Inkinen; P: Armfield 
 Nov-Dec 13  Die WalkureWaltrauteMelbourne(OA)D: Inkinen; P: Armfield 
 Nov-Dec 13  Das RheingoldErdaMelbourne(OA)D: Inkinen; P: Armfield 
 Apr-Maj 13  AidaAmneris itMelbourne(OA)D: R Palumbo; P: Graeme Murphy / Placentino 
 Mar 13  SiegfriedErdaHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
Jun-Jul 12  Die tote StadtBrigittaSydney(OA)D: Christian Badea; P: B Beresford 
Feb-Mar 12  GotterdammerungWaltraute/ 1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Feb-Mar 12  SiegfriedErda deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Feb-Mar 12  Die WalkureSchwertleiteHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Jan-Mar 12  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Okt 11  Gotterdammerung1. NornBariD: Stefan Anton Reck; P: Pagliaro 
Mar-Apr 11  SiegfriedErda deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Mar-Apr 11  Die WalkureSchwertleite deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Mar-Apr 11  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Okt 10-Apr 11  Gotterdammerung1. Norn deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Maj 10  Elektra1. MagdHamburg(SO)D: Simone Young; P: August Everding 
Feb 10  Andrea ChenierMadlon itHamburg(SO)D: Simone Young;
Jan-Jul 10  Lucia di LammermoorAlisa itHamburg(SO)D: Simone Young; P: Leupold 
Dec 09-Apr 10  Der fliegende HollanderMaryHamburg(SO)D: Soltesz; P: Marco Arturo Marelli 
Dec 09  Hansel und GretelHänselHamburg(SO)D: Soddy; P: P Beauvais 
Nov 09-Feb 10  Madama ButterflySuzuki itHamburg(SO)D: Manlio Benzi; P: Wenk 
Okt-Nov 09  SiegfriedErdaHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Okt 09-Jul 10  La traviataFlora itHamburg(SO)D: L Di Martino / Simone Young; P: Abenius 
Okt-Dec 09  Die Zauberflote3. DameHamburg(SO)D: Soddy / Csizmadia; P: A Freyer 
Sep 09  Der fliegende HollanderMary deEdinburgh(Fest)D: Simone Young;
Apr-Maj 09  Death in VeniceRussian Nanny / Beggar LadyHamburg(SO)D: Simone Young; P: Ramin Gray 
Mar 09  Das RheingoldErda deHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Feb-Mar 09  Madama ButterflySuzuki itHamburg(SO)D: Manilo Benzi / Balázs Kocsár; P: Wenk 
Jan-Feb 09  ArabellaEine Kartenaufschlägerin deHamburg(SO)D: C Meister; P: Bechtolf 
Jan 09  Der fliegende HollanderMaryHamburg(SO)D: Soltesz; P: Marco Arturo Marelli 
Nov-Dec 08  Hansel und GretelHänselHamburg(SO)D: Hewett; P: P Beauvais 
Okt 08-Apr 09  Die WalkureSchwertleiteHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Sep 08-Maj 09  La traviataFlora itHamburg(SO)D: Simone Young / Philippe Bach; P: Abenius 
Maj-Jun 08  Madama ButterflySuzuki itHamburg(SO)D: Soltesz; P: Wenk 
Apr-Maj 08  SalomePage des HerodiasHamburg(SO)D: Simone Young; P: Willy Decker 
Apr-Jun 08  Die Frau ohne SchattenDienerinnenHamburg(SO)D: Simone Young; P: Keith Warner 
Apr-Jun 08  Die Frau ohne SchattenDie Stimmen der UngeborenenHamburg(SO)D: Simone Young; P: Keith Warner 
Mar-Apr 08  Das RheingoldErdaHamburg(SO)D: Simone Young; P: C Guth 
Feb 08  ArabellaEine KartenaufschlägerinHamburg(SO)D: Simone Young; P: Bechtolf 
Jan 08  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeMalikHamburg(SO)D: Simone Young; P: Josef E Köpplinger 
Nov-Dec 07  Elektra1. MagdHamburg(SO)D: Simone Young; P: August Everding 
Okt 07-Apr 08  Les contes d'HoffmannLa Mère frHamburg(SO)D: E Plasson; P: Mielitz 
Sep 07-Jun 08  La traviataAnnina itHamburg(SO)D: Hewett / L Di Martino / C Meister; P: Abenius 
Sep-Okt 07  RadamistoZenobia itHamburg(SO)D: M Haselböck; P: Marco Arturo Marelli 
Sep 07  Un ballo in mascheraUlrica itAdelaide(Opera)D: Graham Abbott; P: John Cox / Wregg 
Maj-Jun 07  Der fliegende HollanderMaryHamburg(SO)D: W Humburg; P: Marco Arturo Marelli 
Apr 07  Eugene OneginOlgaHamburg(SO)D: Soltesz; P: A Dresen 
Feb-Mar 07  Die Frau ohne SchattenDie Stimmen der UngeborenenHamburg(SO)D: Simone Young; P: Keith Warner 
Dec 06-Jun 07  JenufaSeine FrauHamburg(SO)D: György R Ráth;
Nov 06-Feb 07  ParsifalStimme aus der Höhe/ BlumenmädchenHamburg(SO)D: Simone Young; P: Robert Wilson 
Sep-Okt 06  L'Upupa und der Triumph der SohnesliebeMalikHamburg(SO)D: Simone Young; P: Josef E Köpplinger 
Sep-Okt 06  Le nozze di FigaroMarcellina itHamburg(SO)D: Simone Young; P: Schaaf 
Jun 06  Le nozze di FigaroMarcellinaHamburg(SO)D: Simone Young; P: Schaaf 
Feb-Mar 06  SalomePage des HerodiasHamburg(SO)D: Simone Young; P: Willy Decker 
Jan-Feb 06  AlcinaBradamanteHamburg(SO)D: M Haselböck; P: Loy 
Dec 05-Jan 06  Der fliegende HollanderMaryHamburg(SO)D: Simone Young; P: Marco Arturo Marelli 
Nov 05-Feb 06  Die Zauberflote3. DameHamburg(SO)D: Eschwé; P: A Freyer 
Apr-Maj 05  The Love for Three OrangesClariceMelbourne(OA)D: Richard Gill; P: Zambello 
Apr-Maj 05  Die Zauberflote3. DameMelbourne(OA)D: Dollman; P: Järvefelt / Maunder 
Jan-Feb 05  The Love for Three OrangesClarisseSydney(OA)D: Hickox; P: Zambello 
Nov-Dec 04  Dido and AeneasDido enMelbourne(OA)D: Richard Gill; P: Patrick Nolan 
Nov-Dec 04  ManonRosetteMelbourne(OA)D: E Plasson; P: Maunder 
Avg-Sep 04  ManonRosetteSydney(OA)D: Castles-Onion / Joel-Hornak; P: Maunder 
Jul-Avg 04  Dido and AeneasDido enSydney(OA)D: Richard Gill; P: Patrick Nolan 
Apr 04  CarmenMercédèsBrisbaneD: Vladimir Kamirski; P: Hume / Richard Jones