Elisabeth Kulman, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Elisabeth Kulman

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Hilbert[Gen, Svet]
 Monitzer[Avstrija]
 Opera et Concert[Francija, Monako]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.kulman.info

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 15  Tristan und IsoldeBrangäneMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; D: Konwitschny 
 Maj 15  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Rattle; D: Bechtolf 
 Maj 15  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Rattle; D: Bechtolf 
 Feb-Mar 15  Die WalkureFrickaMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; D: Kriegenburg 
 Feb-Mar 15  Das RheingoldFrickaMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; D: Kriegenburg 
 Dec 14-Jan 15  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; D: Otto Schenk 
 Nov 14  KhovanshchinaMarfaWien(SO)D: S Bychkov; D: Dodin 
 Okt 14-Jun 15  SalomeHerodiasWien(SO)D: Altinoglu / Simone Young / Schneider.cond; D: Barlog 
 Jun 14  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Jeffrey Tate; D: Bechtolf 
 Maj-Jun 14  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Jeffrey Tate; D: Bechtolf 
 Mar 14  Cosi fan tutteDespinaWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt;
 Mar 14  Le nozze di FigaroCherubinoWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt;
 Jan-Feb 14  CarmenCarmen frHamburg(SO)D: Soddy; D: Jens Daniel Herzog 
 Nov 13  Die WalkureFrickaValencia(Artes)D: Zubin Mehta; D: Padrissa 
 Sep 13  GotterdammerungWaltrauteBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Sep 13  Gotterdammerung2. NornBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Sep-Dec 13  Tristan und IsoldeBrangäneWien(SO)D: Welser-Möst / Myung Whun Chung; D: McVicar 
 Sep 13  Die WalkureFrickaBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Sep 13  Das RheingoldFrickaBucuresti(Fest)D: Marek Janowski;
 Sep 13  GotterdammerungWaltrauteLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Avg 13  Die WalkureFrickaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Avg 13  Das RheingoldFrickaLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 Jul-Avg 13  FalstaffMistress Quickly itSalzburg(Fest)D: Zubin Mehta; D: Michieletto 
 Jun-Jul 13  Barbe-bleueBoulotteGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt; D: Philipp Harnoncourt 
 Mar 13  Das RheingoldFricka deGenève(Opera)D: Metzmacher; D: D Dorn 
 Jan 13  Die WalkureFricka deMünchen(SO)D: Nagano; D: Kriegenburg 
 Jan 13  Das RheingoldFrickaMünchen(SO)D: Nagano; D: Kriegenburg 
 Okt-Nov 12  Anna BolenaSmetonTokyo(BK)D: Pidò; D: Jacques Gabel / C Sternberg 
 Sep 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeokadja BegbickWien(SO)D: Metzmacher; D: J Deschamps 
Jun 12  Stabat MaterMezzosopranGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt;
Jan-Feb 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyLeokadja BegbickWien(SO)D: Metzmacher; D: J Deschamps 
Dec 11  DaphneGaeaWien(SO)D: Simone Young; D: Nicolas Joël 
Nov 11  RecitalmezzosopranoJerez
Avg-Sep 11  Tristan und IsoldeBrangäneRuhrD: Kirill Petrenko; D: Willy Decker 
Jun-Jul 11  Prodana nevestaLudmilaGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt; D: Philipp Harnoncourt 
Apr 11  Anna BolenaSmetonWien(SO)D: Pidò; D: E Génovèse 
Feb 11  NabuccoFenena itMünchen(SO)D: Kazushi Ono; D: Kokkos 
Nov-Dec 10  MedeaGoraWien(SO)D: M Boder; D: Marco Arturo Marelli 
Okt 10-Jun 11  SalomeHerodiasWien(SO)D: Schneider.cond; D: Barlog 
Jul-Avg 10  Orfeo ed EuridiceOrfeo itSalzburg(Fest)D: R Muti; D: D Dorn 
Jun 10  ConcertMezzoFeldkirch
Feb-Mar 10  MedeaGoraWien(SO)D: M Boder; D: Marco Arturo Marelli 
Dec 09-Jan 10  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; D: Otto Schenk 
Nov 09-Mar 10  Die WalkureGrimgerdeWien(SO)D: Welser-Möst; D: Bechtolf 
Nov 09-Mar 10  Die WalkureFrickaWien(SO)D: Welser-Möst; D: Bechtolf 
Nov 09-Mar 10  Das RheingoldFrickaWien(SO)D: Welser-Möst; D: Bechtolf 
Nov 09-Maj 10  SalomeHerodiasWien(SO)D: U Schirmer / Segerstam; D: Barlog 
Okt 09-Jun 10  Eugene OneginOlgaWien(SO)D: S Ozawa; D: Falk Richter 
Jul 09  JephthaStorgéGraz(Styriarte)D: Nikolaus Harnoncourt;
Jun 09  CapriccioClaironGarmischD: Schneider.cond;
Maj-Jun 09  Das RheingoldFloßhildeWien(SO)D: Welser-Möst; D: Bechtolf 
Mar 09  FalstaffMistress QuicklyWien(SO)D: Marco Armiliato; D: Marco Arturo Marelli 
Jan-Feb 09  Die FledermausPrinz Orlowsky deTokyo(NNT)D: Alexander Joel; D: H Zednik 
Jan 09  Boris GodunovMarina MniszekWien(SO)D: Sebastian Weigle; D: Kokkos 
Dec 08-Jan 09  Die FledermausPrinz OrlowskyWien(SO)D: Bertrand de Billy; D: Otto Schenk 
Sep 08  Il ritorno di TobiacontraltoEisenstadtD: Adam Fischer;