Ines Lex :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Ines Lex

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Informacije niso pridobljene


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Feb 14  SiegfriedStimme des Waldvogels deHalle(Oper)D: A Henning; P: Hansgünther Heyme 
 Feb 14  Die WalkureGerhilde deHalle(Oper)D: A Henning; P: Hansgünther Heyme 
 Jan-Maj 14  Die ZauberflotePamina deHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Dec 13  Hansel und GretelGretel deHalle(Oper)D: van Steijn; P: M Hüstebeck 
 Nov 13-Jun 14  ScheherezadeDunyazade deHalle(Oper)D: Josep Caballe Domenech; P: A Koehler 
 Nov 13-Apr 14  AlmiraAlmira itHalle(Oper)D: A Spering; P: A Koehler 
 Okt 13  MacbethDame v. Lady Macbeth itHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Okt 13-Apr 14  NabuccoAnna itHalle(Oper)D: A Henning; P: C Schuller 
 Jun 13  MacbethUna Dama itHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Jun 13  AlmiraAlmira itHalle(Oper)D: A Spering; P: A Koehler 
 Apr-Jun 13  NabuccoAnnaHalle(Oper)D: A Henning; P: C Schuller 
 Mar 13  SiegfriedWaldvogelHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
 Mar 13  Das RheingoldWoglindeHalle(Oper)D: A Henning; P: Hansgünther Heyme 
 Feb-Mar 13  GotterdammerungWoglindeHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
 Jan-Jun 13  Der geduldige SokratesRodisetteHalle(Oper)D: Katschner; P: A Koehler 
 Jan-Mar 13  Die WalkureGerhildeHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
 Okt 12-Maj 13  AlcinaMorganaHalle(Oper)D: Forck; P: Andrej Woron / M Stiefermann 
 Okt-Nov 12  Hansel und GretelGretelHalle(Oper)D: van Steijn; P: M Hüstebeck 
Jul 12  Der FreischutzÄnnchenHalle(Oper)D: K Steffens; P: C Schuller 
Jun 12  AlcinaMorganaHalle(Fest)D: Forck; P: Andrej Woron 
Jun 12  AlcinaMorganaHalle(Oper)D: Forck; P: Andrej Woron 
Maj 12  Le nozze di FigaroBarbarinaHalle(Oper)D: K Stromberg; P: M McCaffery 
Dec 11-Mar 12  Des Kaisers neue KleiderAnginaHalle(Oper)D: A Henning / Horschke; P: C Schuller 
Nov 11  Das RheingoldWoglindeHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
Okt 11-Jun 12  OttoneTeofane itHalle(Oper)D: M Creed; P: Franziska Severin 
Sep 11  Die WalkureGerhildeHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
Sep 11  MacbethUna Dama itHalle(Oper)D: K Steffens; P: A Koehler 
Jun 11  OttoneTeofaneHalle(Oper)D: M Creed; P: Franziska Severin 
Nov 10  Das RheingoldWoglindeHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
Okt 10-Jan 11  MacbethUna DamaHalle(Oper)D: K Steffens; P: A Koehler 
Feb-Maj 10  ArabellaZdenkaInnsbruck(LT)D: Poppen / A Rumpf; P: Fassbaender 
Dec 09-Maj 10  Der VogelhandlerChristelInnsbruck(LT)D: A Rumpf; P: Volker Vogel 
Nov 09-Mar 10  La bohemeMimì itHalle(Oper)D: Rovetta; P: A Stiehl 
Nov 09-Apr 10  Die ZauberflotePapagenaInnsbruck(LT)D: Georg Fritzsch; P: A Koehler 
Okt 09-Feb 10  My Fair LadyEliza Doolittle deInnsbruck(LT)D: Sofka; P: Albright 
Apr-Jul 09  My Fair LadyEliza DoolittleInnsbruck(LT)D: Sofka; P: Albright 
Mar-Maj 09  Das RheingoldWoglindeInnsbruck(LT)D: M Pommer; P: Fassbaender 
Dec 08-Maj 09  Zar und ZimmermannMarieInnsbruck(LT)D: Netzer; P: Laurence Dale 
Sep-Dec 08  The King and ITuptim deInnsbruck(LT)D: M Mader; P: Albright