Jan Štáva, bas :: Urnik 
*Vstopna stran   >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Jan Štáva

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 IAAC[Gen, Svet]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jun 17  Ariadne auf NaxosTruffaldino deOpéra national de Lorraine, NancyD: Rani Calderon; D: David Hermann 
 Maj-Jun 17  Le comte OryLe Gouverneur frND BrnoD: Kružík; D: Flory 
 Feb 17  La GiocondaAlvise csND BrnoD: J Kyzlink; D: Pilař 
 Jan 17  CarokrajVelebobule csND BrnoD: M Ivanović; D: Petr Forman / Matěj Forman 
 Jan 17  CarokrajHlavní bazilišek csND BrnoD: M Ivanović; D: Petr Forman / Matěj Forman 
 Jan-Apr 17  Don GiovanniLeporello itND BrnoD: M Ivanović / Ondrej Olos; D: B Berger-Gorski 
 Dec 16  The Plays of MaryObchodník s olejem csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; D: Jiří Heřman 
 Dec 16  The Plays of MaryKovář csND BrnoD: Jakub Klecker / Kružík; D: Jiří Heřman 
 Dec 16-Jun 17  Cert a KacaLucifer csND BrnoD: Jakub Klecker; D: Jiří Heřman 
 Nov 16-Apr 17  AidaIl re itND BrnoD: J Kyzlink; D: Věžník 
 Nov 16  The KissPaloucký csND BrnoD: Jakub Klecker; D: Keprtová 
 Okt-Nov 16  JulietteOld Youth/ BeggarNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; D: Zuzana Gilhuus 
 Okt-Dec 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jakub Klecker / Švec; D: Lipus 
 Sep 16-Maj 17  La traviataIl dottor Grenvil itND BrnoD: J Kyzlink / Šnajdr; D: Srba 
 Sep 16-Mar 17  PolenblutJan Zaremba csND BrnoD: Ondrej Olos; D: Pilař 
 Sep 16-Apr 17  The Brandenburgers in BohemiaKmetNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; D: Jiří Nekvasil 
 Sep 16-Mar 17  Le RossignolBonz ruNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; D: D Beneš 
 Sep 16-Jan 17  Le nozze di FigaroBartolo itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; D: Josef Průdek 
 Sep 16-Jan 17  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; D: Kukučka / Trpišovský 
 Sep 16-Jan 17  Die ZauberfloteSarastro deNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; D: V Morávek 
 Jun 16  CarokrajVelebobule/ Junketberry + Chief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; D: Petr Forman 
 Maj 16  Der RosenkavalierEin Polizeikommissar deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; D: H Wernicke 
 Apr-Maj 16  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; D: J Lauwers 
 Mar-Jun 16  JulietteOld Youth/ BeggarNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink; D: Zuzana Gilhuus 
 Mar-Jun 16  HamletClaudiusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; D: Lipus 
 Feb-Apr 16  Maria StuardaTalbotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; D: Keprtová 
 Jan 16  Certova stenaRarachNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; D: Jiří Nekvasil 
 Okt 15-Maj 16  Le RossignolLe bonzeNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; D: D Beneš 
 Sep 15-Feb 16  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi / Štrunc; D: Kališová 
 Sep 15-Jun 16  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; D: Josef Průdek 
 Sep 15-Jun 16  Die ZauberfloteSarastroNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; D: V Morávek 
 Sep 15  L'Heure espagnoleDon Inigo Gomez frAngers Nantes OpéraD: Rophé;
 Sep 15-Jun 16  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; D: Kukučka / Trpišovský 
 Maj 15  DaliborBenešBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 Feb-Jun 15  Die ZauberfloteDer SprecherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; D: V Morávek 
 Dec 14-Jun 15  Maria StuardaTalbot itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; D: Keprtová 
 Dec 14-Maj 15  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; D: Jiří Nekvasil 
 Dec 14-Mar 15  I vespri sicilianiLord of BethumeND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Laco Adamik 
 Dec 14-Jan 15  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; D: Kališová 
 Dec 14-Jun 15  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Ondrej Olos / M Ivanović; D: B Berger-Gorski 
 Sep 14-Jun 15  PolenblutJan ZarembaND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; D: Pilař 
 Sep-Okt 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; D: Kališová 
 Avg 14-Jun 15  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; D: Kukučka / Trpišovský 
 Avg 14-Jun 15  Le nozze di FigaroBartoloNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
 Avg 14-Apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; D: J Lauwers 
Jun 14  MirandolinaMarquis di ForlimpopoliSlovak National Theatre, BratislavaD: M Ivanović; D: Jiří Nekvasil 
Jun 14  Prodana nevestaKecalJ K Tyl Theatre, PlzenD: O von Dohnányi; D: Kališová 
Apr 14  Die SchopfungRaphael/ AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; D: Uwe Scholz 
Mar-Jun 14  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; D: Jiří Nekvasil 
Jan 14  La cenerentolaAlidoroOpéra de ToulonD: E Colomer; D: Clarac / Deloeuil 
Dec 13-Jun 14  MirandolinaDi ForlimpopoliNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: M Ivanović; D: Jiří Nekvasil 
Nov 13-Mar 14  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; D: J Lauwers 
Nov 13-Mar 14  La traviataIl dottor GrenvilND BrnoD: J Kyzlink; D: Srba 
Nov 13-Maj 14  AidaKrálND BrnoD: J Kyzlink / Feranec; D: Věžník 
Okt 13-Jun 14  I vespri sicilianiSire de BéthuneND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Laco Adamik 
Okt 13-Maj 14  Eugene OneginKníže GreminND BrnoD: J Kyzlink; D: Kaloč 
Sep 13-Maj 14  Don GiovanniLeporelloND BrnoD: Feranec; D: B Berger-Gorski 
Sep 13-Maj 14  Anna BolenaLord Rochefort itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: O von Dohnányi / J Žídek; D: Ivan Krejčí 
Avg 13-Jun 14  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; D: Petr Forman 
Avg 13-Jun 14  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; D: Petr Forman 
Avg 13-Maj 14  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
Avg 13-Jun 14  Don GiovanniLeporello itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; D: Kukučka / Trpišovský 
Jun-Jul 13  The Fairy QueenKlubko enSmetana Opera Festival, LitomyslD: Švec; D: Švecová 
Mar 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deAngers Nantes OpéraD: Goetzel; D: A Arias 
Jan-Maj 13  Madama ButterflyKomisařND BrnoD: J Kyzlink; D: Jiří Nekvasil 
Jan-Mar 13  Die SchopfungRaphael/ AdamND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; D: Uwe Scholz 
Jan-Maj 13  I vespri sicilianiSire de Bethune itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; D: Ladislav Adamík 
Dec 12-Apr 13  La bohemeCollineNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; D: Studený 
Okt 12-Maj 13  AidaIl reND BrnoD: J Kyzlink; D: Věžník 
Okt 12-Jan 13  ArmidaHydraotNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; D: Jiří Nekvasil 
Sep-Nov 12  Das Wunder der HelianeDer Pförtner deND BrnoD: Feranec / Šnajdr; D: H Lukas-Kindermann 
Sep 12-Jun 13  Le nozze di FigaroFigaroNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
Sep 12-Maj 13  TurandotUn mandarinoND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; D: Jiří Nekvasil 
Sep 12-Feb 13  La PericholeDon Andrès de RibeiraND BrnoD: Caspar Richter / Šnajdr; D: Studený 
Sep 12-Jun 13  CarokrajJunketburyNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; D: Petr Forman 
Sep 12-Jun 13  CarokrajChief CockatriceNational Theatre Prague, PrahaD: M Ivanović / Švec; D: Petr Forman 
Avg 12-Apr 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; D: J Lauwers 
Avg 12-Jun 13  Don GiovanniLeporelloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; D: Kukučka / Trpišovský