Jana Bernáthová :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Jana Bernáthová

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Informacije niso pridobljene


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj-Jun 15  I gioielli della MadonnaStellaBratislavaD: F Haider; D: Schweigkofler 
 Feb-Jun 15  JenufaJanoBratislavaD: J Kyzlink / Olos; D: Otava 
 Jan-Jun 15  Das Land des LachelnsMiBratislavaD: Štefánek / Valentovic; D: Nvota 
 Dec 14-Jan 15  Die FledermausAdeleBratislavaD: Štefánek / F Haider; D: Grisa 
 Okt 14-Maj 15  CarmenFrasquita frBratislavaD: Stur / Štefánek; D: Marián Chudovský 
 Okt 14-Maj 15  La clemenza di TitoServiliaBratislavaD: F Haider / Valentovic; D: J Nekvasil 
 Okt 14-Mar 15  Don GiovanniZerlinaBratislavaD: F Haider; D: Jozef Bednárik 
 Sep 14-Jun 15  La bohemeMusetta itBratislavaD: F Haider / Valentovic; D: Graubner 
 Jun 14  Let's Make an OperaRowanBratislavaD: Štefánek / Tužinský; D: Uličiansky 
 Apr-Jun 14  Don GiovanniZerlina itBratislavaD: Štefánek; D: Jozef Bednárik 
 Mar-Jun 14  La clemenza di TitoServilia itBratislavaD: F Haider; D: J Nekvasil 
 Feb-Maj 14  L'elisir d'amoreAdina itBratislavaD: Štefánek; D: P Smolík 
 Jan-Jun 14  La bohemeMusettaBratislavaD: Leginus / F Haider; D: Konwitschny / Graubner 
 Nov 13-Mar 14  Die FledermausAdeleBratislavaD: Štefánek / F Haider; D: Grisa 
 Sep 13-Maj 14  CarmenFrasquita frBratislavaD: Stur / Štefánek; D: Marián Chudovský 
 Sep 13-Jun 14  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; D: Radok 
 Apr-Jun 13  Don GiovanniZerlinaBratislavaD: Štefánek; D: Jozef Bednárik 
 Jan-Jun 13  La bohemeMusettaBratislavaD: Pietro Rizzo; D: Veznik 
 Nov 12-Maj 13  L'elisir d'amoreAdinaBratislavaD: Štefánek; D: P Smolík 
 Okt 12-Jun 13  CarmenFrasquitaBratislavaD: Štefánek; D: Marián Chudovský 
 Okt 12-Maj 13  La Fille du regimentMarieBratislavaD: Štefánek; D: Jozef Bednárik 
 Sep 12-Maj 13  Die FledermausAdeleBratislavaD: F Haider / Philipp Pointner; D: Grisa 
 Sep 12-Maj 13  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
 Avg 12-Jun 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; D: Radok 
Jan-Maj 12  RinaldoArmidaPraha(Estates)D: Luks; D: Moaty 
Nov 11-Mar 12  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
Sep 11-Maj 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtPraha(Estates)D: Švec / Chalupecký; D: Radok 
Sep 11  Les contes d'HoffmannOlympiaPafosD: Zbynĕk Müller; D: Havelka 
Dec 10-Apr 11  Die ZauberfloteDie Königin der Nacht csPraha(Estates)D: Švec; D: Radok 
Sep 10-Maj 11  Les contes d'HoffmannOlympiaPraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; D: Havelka