Juri Batukov, bariton :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Juri Batukov

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Jickeli[Gen, Svet]
 Alexander Vassiliev[var(ne)]
 Zagovec


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj-Jun 14  OtelloIago itErfurt(Theater)D: Tyrone Paterson; P: Montavon 
 Feb-Jul 14  LohengrinFriedrich von TelramundCoburgD: R Kluttig; P: Carlos Wagner 
 Nov 13-Mar 14  EvitaPeronErfurt(Theater)D: Bottigliero; P: Nicole Claudia Weber 
 Nov 13-Mar 14  AnatevkaTewjeErfurt(Theater)D: Bottigliero; P: M Heinicke 
 Okt-Nov 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/GunterErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Christian Georg Fuchs 
 Okt 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)D: J Pell; P: Eva-Maria Abelein 
 Jul 13  TurandotUn mandarinoErfurt(Domstufen)D: Samuel Bächli; P: Marc Adam 
 Maj-Jun 13  Die SchatzinselJohn SilverErfurt(Theater)D: J Pell; P: Eva-Maria Abelein 
 Mar-Jun 13  I MediciLorenzo de Medici itErfurt(Theater)D: Meena; P: Hovenbitzer 
 Feb-Maj 13  Der Ring an 1 AbendAlberich/Gunther deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Christian Georg Fuchs 
 Jan-Apr 13  Don PasqualeDon Pasquale itDarmstadtD: Grandy; P: Nunziata 
 Okt-Dec 12  CharodeykaFürst Nikita ruErfurt(Theater)D: J Pell; P: Gürbaca 
Jul 12  I lombardi alla prima crociataAcciano itErfurt(Domstufen)D: Samuel Bächli; P: Montavon 
Jun 12  CharodeykaFürst Nikita Danilič Kurljatev ruErfurt(Theater)D: J Pell; P: Gürbaca 
Mar-Jul 12  Le Cheval de bronzeTschin-Kao deBerlin(Komische)D: Maurizio Barbacini; P: Hilbrich 
Nov 11-Apr 12  NabuccoNabucco itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: M Heinicke 
Nov 11-Jan 12  Hansel und GretelPeter deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Lutz Schwarz 
Avg-Sep 11  Die ZauberfloteSprecher/PriesterErfurt(Domstufen)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Maj-Jun 11  L'elisir d'amoreDulcamara itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Mar-Apr 11  Pikovaya DamaGraf TomskiBerlin(Komische)D: Patrick Lange; P: T Reinhardt 
Okt 10-Feb 11  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch Ismailow/ GeistBraunschweigD: Alexander Joel; P: Boussard 
Sep 10-Jan 11  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)D: J Pell; P: Schneyder 
Jul 10  La traviataGiorgio GermontPretoriaD: Attanasi; P: Yona Kim 
Maj-Jun 10  Pikovaya DamaGraf Tomskij ruErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: G Horres 
Apr-Jun 10  NanaFontan deErfurt(Theater)D: Calesso; P: Michael Schulz 
Mar-Apr 10  The Greek PassionGrigorisWuppertalD: Hilary Griffiths;
Okt 09-Apr 10  Die CsardasfurstinFeri von KerekesErfurt(Theater)D: Calesso; P: Schneyder 
Okt-Dec 09  Il barbiere di SivigliaBartolo itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Baesler 
Sep-Okt 09  FidelioDon PizarroWuppertalD: Hilary Griffiths; P: J Weigand 
Maj 09  Pikovaya DamaIl conte TomskijTorino(Regio)D: Noseda; P: Krief 
Mar-Maj 09  ParsifalKlingsorErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Feb-Jun 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyDreieinigkeitmosesErfurt(Theater)D: Donhoffer; P: Himmelmann 
Feb-Maj 09  NabuccoNabuccoMagdeburgD: Francesco Corti; P: Nemirova 
Sep 08-Mar 09  Les contes d'HoffmannLindorf / Copelius / Dapertutto / Mirakel frErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Lummer