Katerina Jalovcová, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Katerina Jalovcová

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 ML production[Gen, Svet]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jun 15  Andrea ChenierLa mulatta BersiOstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; D: Ivan Krejčí 
 Mar-Maj 15  Boris GodunovFyodorPraha(Narodni)D: Petr Kofroň; D: Keprtová 
 Feb-Jun 15  Die Zauberflote3. DamePraha(Estates)D: Zbyněk Müller; D: V Morávek 
 Nov 14-Apr 15  JenufaPastuchnyňaPraha(Narodni)D: J Nekvasil 
 Nov 14-Mar 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekPraha(Narodni)D: Robert Jindra; D: Havelka 
 Nov 14-Jun 15  The Devil and KateKatePraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
 Okt 14-Jun 15  SalomePage des HerodiasPraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / Štrunc; D: Trelinski 
 Okt 14-Maj 15  CarmenCarmenPraha(Narodni)D: Jozef Bednárik 
 Okt 14-Maj 15  CarmenCarmen frBratislavaD: Stur / Štefánek; D: Marián Chudovský 
 Okt 14-Maj 15  La clemenza di TitoAnnioBratislavaD: F Haider / Valentovic; D: J Nekvasil 
 Sep 14-Jun 15  Il trovatoreAzucenaPraha(Statni)D: Cukr 
 Sep 14-Apr 15  RusalkaTurnspitPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman 
 Avg 14-Jun 15  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
 Jun 14  The Cunning Little VixenFox csLitomyslD: Zbyněk Müller; D: Havelka 
 Jun 14-Maj 15  The Devil's WallZávišOstravaD: Robert Jindra; D: J Nekvasil 
 Maj 14  JenufaPastuchyňaOstravaD: Robert Jindra; D: Tarant 
 Apr-Maj 14  Der DamonAndělLiberecD: Martin Doubravský; D: Otava 
 Mar-Jun 14  La clemenza di TitoAnnio itBratislavaD: F Haider; D: J Nekvasil 
 Feb 14  GlorianaCountess of Essex csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Chalupecký; D: Jiří Heřman 
 Jan-Maj 14  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)D: Lenárd; D: J Nekvasil 
 Nov-Dec 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecD: Martin Doubravský; D: Keprtová 
 Okt 13-Maj 14  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman 
 Okt 13-Maj 14  RusalkaJežibabaLiberecD: Babický; D: Josef Průdek 
 Sep 13-Maj 14  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; D: Petr Novotný 
 Sep 13-Jun 14  TajemstviPanna RózaPlzenD: Štrunc; D: Dominik Beneš 
 Sep 13-Maj 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; D: Ivan Krejčí 
 Sep 13-Maj 14  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
 Sep 13-Maj 14  CarmenCarmen frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; D: Jozef Bednárik 
 Sep 13-Jun 14  Die Zauberflote3. Dame csPraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; D: Radok 
 Avg 13-Maj 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
 Jun 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; D: Ivan Krejčí 
 Maj 13  La forza del destinoPreziosillaLiberecD: Martin Doubravský; D: Pilař 
 Jan-Maj 13  JenufaShepherdess csPraha(Narodni)D: Lenárd; D: J Nekvasil 
 Dec 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenD: Petr Kofroň; D: Tarant 
 Nov 12-Maj 13  Don QuichotteDulcinéeLiberecD: Martin Doubravský; D: Keprtová 
 Nov 12-Jun 13  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
 Okt 12  Der DamonNoRoleLiberecD: Martin Doubravský; D: Otava 
 Okt 12-Maj 13  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Netopil / Chalupecký; D: Petr Novotný 
 Okt 12-Maj 13  TajemstviPanna RózaPlzenD: Štrunc; D: Dominik Beneš 
 Okt 12  Kat'a KabanovaVarvara csPraha(Narodni)D: Netopil / Robert Jindra; D: Robert Wilson / Courrègelongue 
 Sep 12-Jun 13  Pelleas et MelisandeMélisandePraha(Narodni)D: Tingaud / Švec; D: Rocc 
 Sep 12-Maj 13  CarmenCarmen frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; D: Jozef Bednárik 
 Sep 12-Jun 13  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; D: Jiří Heřman 
 Sep 12-Jun 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
 Sep 12-Maj 13  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
 Sep 12-Maj 13  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
 Avg 12-Jun 13  Die Zauberflote3. DamePraha(Estates)D: Chalupecký / Švec; D: Radok 
Apr-Jun 12  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Robert Jindra; D: Robert Wilson 
Apr-Maj 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)D: J Fiore; D: Jiří Heřman 
Mar-Maj 12  GlorianaCountess of EssexPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; D: Jiří Heřman 
Nov 11-Mar 12  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
Nov 11-Mar 12  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Havelka 
Okt 11-Maj 12  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Netopil; D: Petr Novotný 
Okt 11-Maj 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; D: Josef Průdek 
Sep 11-Maj 12  Die Zauberflote3. Dame  Praha(Estates)D: Švec / Chalupecký; D: Radok 
Sep 11-Jun 12  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman 
Sep 11-Maj 12  CarmenCarmen   frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; D: Jozef Bednárik 
Sep-Nov 11  The Devil and KateKatePraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
Sep 11  Les contes d'HoffmannThe Muse, NicklausePafosD: Zbynĕk Müller; D: Havelka 
Mar-Maj 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)D: J Fiore; D: Jiří Heřman 
Okt 10-Maj 11  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; D: Petr Novotný 
Okt 10-Jun 11  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Netopil; D: Robert Wilson 
Sep 10-Feb 11  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
Sep 10-Jun 11  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman 
Sep 10-Jun 11  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; D: Josef Průdek 
Sep 10-Maj 11  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; D: Havelka 
Sep 10-Maj 11  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; D: Havelka 
Jun-Jul 10  Kat'a KabanovaVarvaraPraha(Narodni)D: Netopil; D: Robert Wilson 
Mar-Maj 10  Les contes d'HoffmannNicklaussePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; D: Havelka 
Mar-Maj 10  Les contes d'HoffmannLa MusePraha(Narodni)D: Swierczewski / Zbyněk Müller; D: Havelka 
Feb 10  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)D: Chalupecký / Marko Ivanović; D: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
Dec 09  Il trovatoreAzucenaBolzanoD: Allemandi; D: Manoli 
Nov-Dec 09  FalstaffMeg Page itPraha(Narodni)D: Feranec / Robert Jindra; D: Huba 
Nov 09  SalomeSlave girlPraha(Narodni)D: Netopil;
Nov 09  SalomePage des HerodiasPraha(Narodni)D: Netopil;
Okt 09-Maj 10  LibuseRadmila csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; D: Petr Novotný 
Okt 09  Il trovatoreAzucenaPiacenza(TM)D: Allemandi; D: Manoli 
Okt 09-Feb 10  Eugene OneginOlga ruPraha(Narodni)D: J Fiore; D: A Serban 
Okt 09-Jun 10  The Devil and KateKate csPraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
Sep 09-Maj 10  RusalkaTurnspit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; D: Jiří Heřman 
Sep 09-Jun 10  Le nozze di FigaroCherubino itPraha(Estates)D: Feranec / Chalupecký / Zbyněk Müller; D: Josef Průdek 
Maj-Jun 09  RusalkaTurnspitPraha(Narodni)D: Hrusa; D: Jiří Heřman 
Apr-Maj 09  TajemstviRózaPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; D: J Nekvasil 
Mar-Maj 09  Der RosenkavalierAnninaGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; D: Marco Arturo Marelli 
Mar-Maj 09  Eugene OneginOlgaPraha(Narodni)D: J Fiore; D: A Serban 
Feb-Apr 09  La clemenza di TitoAnnioPraha(Estates)D: Marko Ivanović; D: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
Jan-Jun 09  NabuccoFenena itGraz(Buehnen)D: Johannes Fritzsch; D: Koßdorff / C Lutz 
Nov 08-Feb 09  The Devil and KateKatePraha(Narodni)D: Chalupecký; D: Marián Chudovský 
Okt 08-Jun 09  JenufaAuntPraha(Narodni)D: Lenárd; D: J Nekvasil 
Okt 08-Maj 09  LibuseRadmilaPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; D: Petr Novotný 
Sep 08-Jun 09  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; D: Josef Průdek