Kurt Rydl, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Kurt Rydl

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Gerstel[Svet(ne)]
 Opera et Concert[Francija, var]
 IAAC[Italija, var]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Molnar[var]
 Vladarski
 Zemsky Green

Osebna / druge spletne strani
 http://www.kurt-rydl.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 15  ArabellaGraf Waldner deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; P: A Dresen 
 Mar 15  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch IsmailowWien(SO)D: Metzmacher; P: Matthias Hartmann 
 Feb 14  GotterdammerungHagenAmsterdam(NO)D: Haenchen; P: Audi 
 Jan-Feb 14  Die WalkureHundingAmsterdam(NO)D: Haenchen; P: Audi 
 Jan 14  Boris GodunovPimen ruWien(SO)D: Güttler; P: Kokkos 
 Jan 14  Symphony 9BassLinz(Bruckner)D: Gerard Schwarz;
 Nov 13  GotterdammerungHagenAmsterdam(NO)D: Haenchen; P: Audi 
 Okt 13  Der fliegende HollanderDalandHong Kong(Opera)D: Henrik Schaefer; P: A Dresen / Volker Böhm 
 Sep 13  Das RheingoldFafnerOviedoD: G Calvo; P: Znaniecki 
 Avg 13  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminSalzburg(Fest)D: Hans Graf; P: A Marthaler 
 Jun 13  CapriccioLa RocheWien(SO)D: Eschenbach; P: Marco Arturo Marelli 
 Apr 13  Der RosenkavalierBaron Ochs deLinz(LT)D: Dennis Russell Davies; P: Pilavachi 
 Apr 13  RigolettoSparafucileWien(SO)D: López-Cobos; P: Sequi 
 Apr-Jun 13  Lady Macbeth of MtsenskBoris ruZurich(Oper)D: Currentzis / Keri-Lynn Wilson; P: Homoki 
 Nov 12  TurandotTimurOviedoD: Marcianò; P: Susana Gómez 
 Okt 12  Der fliegende HollanderDalandTorino(Regio)D: Noseda; P: Willy Decker / Stefan Heinrichs 
Jun-Jul 12  ArabellaGraf Waldner deParis(Opera)D: Philippe Jordan; P: Marco Arturo Marelli 
Jun-Jul 12  ParsifalTiturelAmsterdam(NO)D: Ivan Fischer; P: Audi 
Jun-Jul 12  ParsifalKlingsorAmsterdam(NO)D: Ivan Fischer; P: Audi 
Dec 11-Feb 12  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDuisburgD: W Koloseus; P: Fricsay 
Dec 11-Apr 12  Der RosenkavalierBaron OchsWien(SO)D: Schneider.cond; P: Otto Schenk 
Okt-Dec 11  Der RosenkavalierBaron Ochs deBerlin(Deutsche)D: Runnicles; P: Götz Friedrich 
Sep 11  LohengrinHeinrich der VoglerBuenos Aires(Colon)D: Ira Levin; P: Roberto Oswald 
Avg 11  Pelleas et MelisandeArkelBuenos Aires(Colon)D: Villaume; P: Olivia Fuchs 
Jun 11  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deParis(CE)D: C Spering;
Maj 11  Der RosenkavalierBaron OchsAmsterdam(NO)D: Rattle; P: Willy Decker 
Mar-Apr 11  FidelioRoccoLondon(RO)D: Kirill Petrenko;
Mar-Apr 11  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deDresden(SSO)D: Julia Jones; P: Marco Arturo Marelli 
Feb 11  FidelioRoccoParis(CE)D: K Masur;
Jan-Feb 11  ParsifalTiturelTorino(Regio)D: Bertrand de Billy; P: Tiezzi 
Jan-Feb 11  ParsifalGurnemanzTorino(Regio)D: Bertrand de Billy; P: Tiezzi 
Dec 10-Jan 11  Die schweigsame FrauSir MorosusZurich(Oper)D: Schneider.cond;
Okt 10  FidelioRoccoLinz(Bruckner)D: Dennis Russell Davies;
Sep-Nov 10  RigolettoSparafucile itDresden(SSO)D: Marcello Beltrami / Pier Giorgio Morandi; P: Lehnhoff 
Avg 10-Jan 11  Der RosenkavalierBaron Ochs deDresden(SSO)D: Schneider.cond; P: Uwe Eric Laufenberg 
Jun-Jul 10  Boris GodunovPimenDresden(SSO)D: Lano / Sebastian Weigle; P: Pade 
Apr-Maj 10  Billy BuddJohn Claggart enParis(Opera)D: Jeffrey Tate; P: Zambello 
Apr 10  ParsifalGurnemanz deDusseldorfD: Axel Kober; P: K Horres 
Mar-Jun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBremen(Theater)D: D Montané; P: Hampe 
Mar-Jul 10  Der RosenkavalierBaron OchsDresden(SSO)D: Luisi; P: Uwe Eric Laufenberg 
Jan-Mar 10  Die schweigsame FrauSir MorosusDresden(SSO)D: Schneider.cond; P: Marco Arturo Marelli 
Jan 10  ParsifalGurnemanzNice(Opera)D: Pierre Baleff; P: R Aeschlimann 
Okt 09  Il barbiere di SivigliaNoRoleMallorcaD: F Bonnín; P: Plaza / Capeletti 
Okt-Nov 09  Lady Macbeth of MtsenskBoris Timofejewitsch IsmailowWien(SO)D: Kirill Petrenko; P: Matthias Hartmann 
Sep 09  WozzeckDer DoktorParis(Opera)D: Haenchen; P: C Marthaler 
Avg 09-Feb 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioDresden(SSO)D: Salemkour / A de Marchi; P: Grischa Asagaroff 
Jun-Jul 09  AidaRamfisBremen(Theater)D: Poschner / D Montané; P: Hans-Joachim Frey 
Jun 09  Die schweigsame FrauSir MorosusWien(SO)D: Schneider.cond; P: Marco Arturo Marelli 
Maj 09  LohengrinHeinrich der VoglerWelsD: R Weikert; P: Herbert Adler 
Apr 09  Die WalkureHunding deTokyo(NNT)D: D Ettinger; P: Keith Warner 
Feb-Mar 09  RigolettoSparafuccile itLondon(RO)D: Oren; P: McVicar 
Jan 09  Boris GodunovPimenWien(SO)D: Sebastian Weigle; P: Kokkos 
Dec 08  LohengrinHeinrich der VoglerDresden(SSO)D: Perick; P: Mielitz 
Nov 08-Maj 09  TannhauserLandgraf Hermann deBerlin(Deutsche)D: Auguin / U Schirmer; P: Kirsten Harms 
Nov 08-Maj 09  Die Entfuhrung aus dem SerailOsminDresden(SSO)D: Hans-E Zimmer / Wolfgang Rennert; P: Marco Arturo Marelli 
Nov 08  Der RosenkavalierIl Barone OchsRoma(Opera)D: Gelmetti; P: Nicolas Joël / Stéphane Roche 
Sep 08-Jul 09  Der RosenkavalierBaron OchsDresden(SSO)D: Luisi; P: Uwe Eric Laufenberg