Marco Spotti, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Marco Spotti

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Prima Fila[Gen, Svet]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.marcospotti.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj 15  I due FoscariLoredanoPiacenza(TM)D: Renzetti;
 Maj 15  Luisa MillerWurmNapoliD: Luisotti; D: A De Rosa 
 Nov 14  AidaRamfis itBergen(BNO)D: Litton;
 Jul-Avg 14  La bohemeCollineTorre del LagoD: V Galli; D: E Scola 
 Jun-Avg 14  AidaRamfisVerona(Arena)D: Kovatchev; D: Padrissa / La Fura dels Baus 
 Jun 14  NormaOrovesoPalermoD: W Humburg; D: Wieler / S Morabito 
 Maj 14  Don GiovanniIl CommendatorePalermoD: Ranzani; D: Lorenzo Amato 
 Apr-Maj 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioBuenos Aires(Colon)D: Gomez-Martinez; D: Wainrot 
 Mar 14  Guillaume TellWalter Furst frBruxelles(Monnaie)D: Pidò;
 Okt 13  ConcertNoRoleParmaD: Renzetti;
 Okt-Nov 13  AidaRamfisMilano(Scala)D: Noseda; D: Zeffirelli 
 Avg-Sep 13  AidaRamfisVerona(Arena)D: Oren / P Domingo; D: de Bosio 
 Jun 13  MacbethBancoFirenze(Maggio)D: J Conlon; D: Vick 
 Jun-Avg 13  AidaRamfisVerona(Arena)D: Wellber; D: La Fura dels Baus 
 Apr 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itParis(CE)D: Noseda;
 Apr 13  Don CarlosIl grande InquisitoreTorino(Regio)D: Noseda; D: De Ana 
 Feb-Mar 13  Anna BolenaEnrico VIII itKölnD: A De Marchi; D: Hoheisel / Kogge 
 Jan-Feb 13  Guillaume TellWalter FurstAmsterdam(NO)D: Carignani; D: Audi 
 Sep-Okt 12  La bohemeColline itMilano(Scala)D: Daniele Rustioni; D: Zeffirelli 
Jul 12  TurandotTimurOrangeD: M Plasson; D: C Roubaud 
Jul 12  La bohemeCollineOrangeD: Duffaut 
Jun-Sep 12  AidaRamfisVerona(Arena)D: Oren / P Domingo / Marco Armiliato; D: de Bosio 
Jun 12  Luisa MillerWurm itMilano(Scala)D: Noseda / Daniele Rustioni; D: Martone 
Maj 12  Don CarlosIl Grande InquisitoreLima(Romanza)D: E Kohn; D: A Chacón 
Maj 12  Don CarlosGrande InquisitoreLima(Fest)D: E Kohn; D: A Chacón 
Mar 12  Boris GodunovPimenPalermoD: George Pehlivanian; D: De Ana 
Jan-Feb 12  Don GiovanniIl CommendatoreLondon(RO)D: Constantinos Carydis; D: Zambello 
Dec 11  ErnaniDon Ruy Gomez de SilvaSassariD: Maurizio Barbacini; D: Aguni 
Jun-Sep 11  AidaRamfisVerona(Arena)D: Oren; D: de Bosio 
Jun 11  La bohemeCollineRoma(Opera)D: J Conlon; D: Zeffirelli 
Maj 11  I due FoscariJacopo LoredanoParis(CE)D: D Callegari;
Apr-Maj 11  TurandotTimur itMilano(Scala)D: Gergiev / D Callegari; D: Giorgio Barberio Corsetti 
Feb-Mar 11  Les HuguenotsEl conde de Saint-Bris frMadrid(Real)D: R Palumbo;
Sep-Okt 10  RigolettoSparafucile itVenezia(Fenice)D: Myung-Whun Chung / Matheuz; D: D Abbado 
Sep-Okt 10  AidaIl reValencia(Artes)D: Maazel / Wellber; D: McVicar 
Jul-Avg 10  AidaRamfisRoma(Caracalla)D: Oren; D: Di Mattia 
Jul-Avg 10  AidaIl reRoma(Caracalla)D: Oren; D: Di Mattia 
Jun-Avg 10  AidaRamfisVerona(Arena)D: Oren; D: Zeffirelli