Mirco Palazzi, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Mirco Palazzi

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 MCDomani[Gen, Svet]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.mircopalazzi.it

Kontakt
 impallomeni@mcdomani.com
 Mobile: +39 338 3113790
 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Dec 14-Jan 15  Maria StuardaTalbotBarcelona(Liceu)D: Maurizio Benini; P: Caurier / M Leiser 
 Okt-Nov 14  Le nozze di FigaroFigaro itDallasD: Villaume; P: K Moriarty 
 Avg 14  Guillaume TellGualtiero itEdinburgh(Fest)D: Noseda;
 Avg 14  La petite messe solennellebassoPesaroD: Zedda;
 Jul 14  Il viaggio a ReimsLord SydneyWildbadD: Fogliani;
 Maj 14  Guillaume TellGualtiero Fürst itTorino(Regio)D: Noseda; P: Vick 
 Apr 14  Stabat MaterBassoVerona(Teatro)D: Stefano Montanari;
 Mar-Apr 14  Maometto IIMaometto IIRoma(Opera)D: R Abbado; P: Pier Luigi Pizzi 
 Feb-Mar 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: G Rigon; P: Morassi 
 Feb 14  L'italiana in AlgeriMustafàVerona(Teatro)D: Lanzillotta; P: Pier Luigi Pizzi 
 Dec 13  Stabat MaterbassoTokyo(BK)D: Noseda;
 Nov 13  RequiembassoTokyo(Suntory)D: Noseda;
 Nov 13  La Damnation de FaustMephistophelesLondon(Barbican)D: Gergiev;
 Okt 13  RigolettoSparafucilePadovaD: Bisanti; P: Poda 
 Sep 13  Lucrezia BorgiaAlfonso I d'EstePadovaD: Pasqualetti; P: Ciabatti 
 Sep 13  Il trovatoreFerrandoAmsterdam(CG)D: Andretta;
 Maj 13  RequiemBassAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski;
 Maj 13  RequiemBassGentD: D Jurowski;
 Mar-Apr 13  Maria StuardaTalbotBilbao(ABAO)D: Perez Sierra; P: Poda 
 Mar 13  Matthaus-PassionbassoRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
 Feb 13  Don GiovanniLeporelloTorino(Regio)D: Hogwood; P: Placido 
 Nov 12  Maria StuardaTalbotRovigoD: S Rolli; P: Bertolani 
 Nov 12  MacbethBancoJesi(Teatro)D: Bisanti; P: Henning Brockhaus 
 Okt 12  Maria StuardaTalbot itBergamoD: S Rolli; P: Bertolani 
 Avg 12  TancrediNoRolePesaroD: Zedda;
 Avg 12  Ciro in BabiloniaNoRolePesaroD: Will Crutchfield; P: Davide Livermore 
Jun-Jul 12  La Damnation de FaustMéphistophélèsSt Gallen(Fest)D: Rouland; P: Carlos Wagner 
Apr 12  La gazza ladraGottardoVerona(Teatro)D: G Rigon; P: Michieletto 
Jan 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentRovigoD: Francesco Rosa; P: Poda 
Jan 12  Il viaggio a ReimsLord SidneyFirenze(Comunale)D: Daniele Rustioni; P: M Gandini 
Dec 11-Jan 12  Linda di ChamounixIl PrefettoBarcelona(Liceu)D: Marco Armiliato; P: Sagi 
Nov 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itWashington(WO)D: Auguin; P: D Alden 
Sep-Okt 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itVenezia(Fenice)D: A Battistoni / G Rigon; P: Morassi 
Jul 11  Stabat MaterBassWildbadD: Fogliani;
Jun 11  Stabat MaterbasseParis(Saint-Denis)D: Myung Whun Chung;
Maj-Jun 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itVenezia(Fenice)D: Fogliani; P: John Doyle 
Mar 11  Maria StuardaTalbotAthens(Megaron)D: Bonynge;
Feb 11  Il trovatoreFerrandoKölnD: Markus Stenz;
Jan 11  L'italiana in AlgeriMustafàBilbao(ABAO)D: M Mariotti; P: Sagi 
Okt-Nov 10  Don GiovanniLeporelloDallas D: N Moldoveanu; P: J Pascoe 
Avg 10  Stabat MaterNoRolePesaroD: M Mariotti;
Avg 10  Demetrio e PolibioPolibioPesaroD: Rovaris; P: Davide Livermore 
Jun-Jul 10  Il diluvio universaleNoèSt Gallen(Fest)D: Fogliani; P: Levant 
Maj 10  Maria StuardaTalbotPalermoD: F Carminati; P: Krief 
Apr 10  RequiembassoVenezia(Fenice)D: Altinoglu;
Mar 10  Caterina CornaroMocenigoAmsterdam(CG)D: D Parry;
Jan-Feb 10  Don GiovanniMasettoMilano(Scala)D: Langrée; P: Mussbach 
Dec 09  Guillaume TellWalter FurstAmsterdam(CG)D: P Olmi;
Nov 09  OtelloElmiroTokyo(Orchard)D: Gustav Kuhn; P: G Del Monaco 
Sep 09  Il viaggio a ReimsLord SidneyRoma(S.Cecilia)D: Nagano;
Avg 09  La petite messe solennelleNoRolePesaroD: Zedda;
Avg 09  ZelmiraLeucippoPesaroD: R Abbado; P: Giorgio Barberio Corsetti 
Jul 09  L'elisir d'amoreDulcamara itSolothurnD: Croci;
Jun 09  Lucrezia BorgiaAlfonso d'EsteLiègeD: Arrivabeni;
Maj-Jun 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentAvignonD: Guingal; P: Bélier-Garcia 
Apr-Maj 09  Maria StuardaTalbot itVenezia(Fenice)D: Bruno Campanella; P: Krief 
Feb 09  L'incoronazione di PoppeaSenecaBarcelona(Liceu)D: Bicket; P: D Alden 
Nov 08  La petite messe solennellebassLondon(Barbican)D: R Chailly;
Apr-Maj 08  La clemenza di TitoNoRoleBariD: Güttler; P: Pagliaro 
Okt 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentCremonaD: Manlio Benzi; P: Kaegi 
Okt 07  Lucia di LammermoorNoRoleComoD: Manlio Benzi; P: Kaegi 
Sep 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentPaviaD: Manlio Benzi; P: Kaegi 
Avg 07  OtelloElmiroPesaroD: R Palumbo; P: G Del Monaco 
Mar-Apr 07  Giulio Cesare in EgittoAchillaGenovaD: Fasolis; P: H Wernicke / Björn Jensen 
Nov-Dec 06  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentBarcelona(Liceu)D: Stefan Anton Reck; P: Carsen 
Okt-Nov 06  Don GiovanniLeporelloSantiagoD: Rani Calderon; P: Hampe 
Apr-Jun 06  La forza del destinoPadre Guardiano itBernD: Maurizio Barbacini / S Dinic; P: V Kiljunen 
Avg 05  Adelaide di BorgognaBerengario itEdinburgh(Fest)D: Carella;
Maj 05  I puritaniSir GiorgioAvignonD: Balderi; P: C Roubaud 
Apr 05  La petite messe solennelleNoRoleFirenze(Comunale)
Jan-Feb 05  Il trovatoreFerrandoBussetoD: Rizzi-Brignoli; P: Pier Francesco Maestrini 
Nov 04  La sonnambulaConte RodolfoCataniaD: Ranzani; P: Vela 
Feb-Mar 04  Il trovatoreFerrandoNapoliD: G Ferro; P: Tiezzi 
Nov 03  SemiramideOroeTorino(Regio)D: Frizza; P: Kaegi 
Avg 03  ZelmiraLeucippo itEdinburgh(Fest)D: Maurizio Benini;