Paata Burchuladze :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Paata Burchuladze

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Machreich Artists[Avstrija, Nemčija(ne)]
 Vitoria[Španija, Portugalska]
 Hollaender-Calix[var(ne)]
 Askonas Holt

Osebna / druge spletne strani
 http://www.burchuladze.net

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Nov-Dec 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNew York(Met)D: M Mariotti; D: Sher 
 Jun 14  ConcertbassPlovdivD: Ivan Anguélov; D: Charalampieve 
 Apr 14  Prince IgorKonchakMoscow(Bolshoi)D: Klinichev; D: Y Lyubimov 
 Apr 14  Prince IgorKontschak ruHamburg(SO)D: Arming; D: Pountney 
 Okt-Nov 13  Don CarlosIl Grande Inquisitore itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; D: Marco Arturo Marelli 
 Maj 13  Don CarlosIl Grande InquisitoreFirenze(Maggio)D: Zubin Mehta; D: Luca Ronconi 
 Mar 13  Boris GodunovBoris Godunov ruTel AvivD: Keri-Lynn Wilson; D: Konchalovsky 
 Feb-Mar 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioValencia(Artes)D: Wellber; D: Michieletto 
 Dec 12-Jun 13  Prince IgorKonchakMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky; D: Y Lyubimov 
 Nov 12  RigolettoSparafucileValencia(Artes)D: Wellber; D: Deflo 
Mar-Apr 12  Don GiovanniIl Commendatore itParis(Opera)D: Philippe Jordan / Stieghors; D: Haneke 
Feb 12  MazepaKotchoubeïMonte-Carlo(Opera)D: D Jurowski; D: Kaegi 
Feb-Mar 12  The Legend of the Invisible City of KitezhBedyayAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; D: Tcherniakov 
Jan 12  FaustMéphistophélèsAthens(N)D: M Michailidis; D: Zanella 
Nov 11  Boris GodunovBorís GodunovValencia(Artes)D: Wellber / Carlo Goldstein; D: Konchalovsky 
Okt 11-Feb 12  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNew York(Met)D: Maurizio Benini; D: Sher 
Jul 11  NabuccoZaccariaAthens(Fest)D: Voudouris; D: Vassilis Nikolaides 
Jun 11  AidaRamfis itTel AvivD: Oren; D: C Roubaud 
Apr-Maj 11  The Tsar's BrideVasily SobakinLondon(RO)D: Mark Elder; D: Paul Curran 
Jan 11  ErnaniSilva itTel AvivD: George Pehlivanian; D: Znaniecki 
Nov 10  Eugene OneginLe prince GrémineMonte-Carlo(Opera)D: D Jurowski; D: Servais 
Okt 10  OtelloLodovicoParis(CE)D: Daniel Harding;
Jul 10  Don CarlosDer Großinquistor itMünchen(Fest)D: Marco Armiliato; D: Jürgen Rose 
Jun 10  NabuccoZaccaria itTel AvivD: Oren; D: M Gandini / Peled 
Maj 10  NabuccoZaccaria itBerlin(Deutsche)D: J Fiore; D: Neuenfels 
Feb 10  FaustMefistofeles frTel AvivD: Wellber; D: P Fourny 
Jan 10  Don CarlosDer Großinquistor itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; D: Jürgen Rose 
Dec 09  Il trovatoreFerrandoBarcelona(Liceu)D: Marco Armiliato; D: Deflo 
Nov 09-Jun 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itBerlin(Deutsche)D: E Mazzola; D: Thalbach 
Sep 09-Apr 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioParis(Opera)D: Bruno Campanella; D: Serreau 
Avg 09  Der FreischutzEin EremitLuzern(Fest)D: Hengelbrock;
Maj-Jun 09  Der FreischutzEin Eremit deBaden-Baden(Fest)D: Hengelbrock; D: Robert Wilson 
Apr-Maj 09  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(Deutsche)D: Nelsons; D: Götz Friedrich 
Feb 09  RecitalMonte-Carlo(Opera)
Jan-Feb 09  MefistofeleMefistofele itTel AvivD: Wellber / Zoran; D: Grinda 
Dec 08-Jan 09  TurandotTimur itLondon(RO)D: Luisotti; D: A Serban / J Sutcliffe 
Nov 08-Apr 09  AidaRamfis itBerlin(Deutsche)D: E Gardner / A Tomasello; D: C Alden / Rallo 
Nov-Dec 08  AidaRamfisPalermoD: Maurizio Benini; D: Zeffirelli / M Gandini 
Sep 08  RigolettoSparafucile itBerlin(Deutsche)D: Gugerbauer; D: Neuenfels 
Sep 08-Jul 09  TurandotTimur itBerlin(Deutsche)D: Pinchas Steinberg / A Tomasello; D: Fioroni 
Jun-Avg 08  AidaRamfisVerona(Arena)D: R Palumbo; D: de Bosio