René Pape, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

René Pape

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Böttger[Gen, Svet]
 IMG Paris[Francija]
 IMG Italia[Italija]
 Rayfield Allied[Velika Britanija]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.renepape.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: A Fisch; D: Jürgen Rose 
 Jul 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; D: Konwitschny 
 Jun 15  RecitalBassBerlin(UDL)
 Jun 15  RecitalBassZurich(Oper)
 Mar-Apr 15  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Tcherniakov 
 Feb 15  MacbethBanco itBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Mussbach 
 Jan 15  RecitalLa Coruna(Palacio)
 Dec 14  Die ZauberfloteSarastroMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; D: August Everding / Lehberger 
 Nov-Dec 14  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)D: Hussain; D: Wiegand 
 Okt 14-Maj 15  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soltesz / Sebastian Weigle; D: August Everding 
 Okt-Dec 14  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; D: H Kupfer 
 Okt-Nov 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)D: Adam Fischer; D: Taymor 
 Sep-Okt 14  MacbethBancoNew York(Met)D: Luisi; D: Adrian Noble 
 Avg 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)D: Barenboim;
 Jul 14  FidelioRoccoVerbierD: Minkowski;
 Maj-Jun 14  ElektraOrest itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; D: Chéreau 
 Maj 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; D: Himmelmann 
 Apr 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Sasha Waltz 
 Feb-Mar 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)D: Luisi; D: Bechtolf 
 Jan-Jun 14  ElektraOrest deDresden(SSO)D: C Thielemann; D: Barbara Frey 
 Nov-Dec 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)D: Pappano; D: S Langridge 
 Nov 13-Mar 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Märtig; D: August Everding 
 Okt 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)D: Luisi / d'Espinosa; D: S Braunschweig 
 Sep 13  RequiemBasBucuresti(Fest)D: Pappano;
 Jul 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; D: Jürgen Rose 
 Jul 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)D: Nagano; D: Konwitschny 
 Jun 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)D: Barenboim; D: Cassiers 
 Maj 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)D: Kreile;
 Maj 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
 Mar-Apr 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
 Mar 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)D: Nagano; D: Konwitschny 
 Feb-Mar 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)D: D Gatti / A Fisch; D: François Girard 
 Dec 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)D: Barenboim; D: C Guth 
 Nov 12-Maj 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; D: August Everding 
 Okt-Nov 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; D: Himmelmann 
 Okt 12-Apr 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
 Sep 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; D: D Abbado 
Jun 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; D: D Abbado 
Apr 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
Mar 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
Mar 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; D: H Kupfer 
Feb 12  RecitalBarcelona(Liceu)
Feb 12  RecitalBasseGenève(Opera)
Jan 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)D: A Fisch; D: Jürgen Rose 
Nov 11-Jan 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)D: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; D: McAnuff 
Sep-Okt 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)D: Pidò; D: McVicar / Blakeley 
Jul 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Nagano; D: Konwitschny 
Jul 11  RecitalbasseVerbier
Jun 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)D: Luisi;
Jun 11  Don CarlosFilippo IINagoyaD: Luisi;
Maj 11  PaulusBassDresden(Fest)D: Rademann;
Maj 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; D: Himmelmann 
Jan 11  RecitalLos Angeles(Opera)
Dec 10-Maj 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; D: August Everding 
Okt 10-Mar 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; D: Peter Stein 
Avg 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)D: D Gatti; D: Lehnhoff