René Pape, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

René Pape

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Böttger[Gen, Svet]
 IMG Paris[Francija]
 IMG Italia[Italija]
 Rayfield Allied[Velika Britanija]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.renepape.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jul 15  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: A Fisch; P: Jürgen Rose 
 Jul 15  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; P: Konwitschny 
 Mar-Apr 15  ParsifalGurnemanzBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Tcherniakov 
 Okt-Nov 14  Die ZauberfloteSarastroNew York(Met)D: Adam Fischer; P: Taymor 
 Sep-Okt 14  MacbethBancoNew York(Met)D: Luisi; P: Adrian Noble 
 Avg 14  Tristan und IsoldeEl Rey MarkeBuenos Aires(Colon)D: Barenboim;
 Jul 14  FidelioNoRoleVerbierD: Minkowski;
 Maj-Jun 14  ElektraOrest itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; P: Chéreau 
 Maj 14  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; P: Himmelmann 
 Apr 14  TannhauserLandgraf HermannBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Sasha Waltz 
 Feb-Mar 14  Don CarlosFilippo II itZurich(Oper)D: Luisi; P: Bechtolf 
 Jan-Jun 14  ElektraOrest deDresden(SSO)D: C Thielemann; P: Barbara Frey 
 Nov-Dec 13  ParsifalGurnemanz deLondon(RO)D: Pappano; P: S Langridge 
 Nov 13-Mar 14  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Märtig; P: August Everding 
 Okt 13  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)D: Luisi / d'Espinosa; P: S Braunschweig 
 Sep 13  RequiemBasBucuresti(Fest)D: Pappano;
 Jul 13  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; P: Jürgen Rose 
 Jul 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(Fest)D: Nagano; P: Konwitschny 
 Jun 13  Die WalkureWotanMilano(Scala)D: Barenboim; P: Cassiers 
 Maj 13  The Dream of GerontiusBassDresden(Fest)D: Kreile;
 Maj 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
 Mar-Apr 13  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Cassiers 
 Mar 13  Tristan und IsoldeKönig Marke deMünchen(SO)D: Nagano; P: Konwitschny 
 Feb-Mar 13  ParsifalGurnemanz deNew York(Met)D: D Gatti / A Fisch; P: François Girard 
 Dec 12  LohengrinHeinrich der VoglerMilano(Scala)D: Barenboim; P: C Guth 
 Nov 12-Maj 13  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; P: August Everding 
 Okt-Nov 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; P: Himmelmann 
 Okt 12-Apr 13  Die WalkureWotan deBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Cassiers 
 Sep 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; P: D Abbado 
Jun 12  Don CarlosFilippo IIWien(SO)D: Welser-Möst; P: D Abbado 
Apr 12  Die WalkureWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Cassiers 
Mar 12  Das RheingoldWotanBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Cassiers 
Mar 12  Tristan und IsoldeKönig MarkeBerlin(UDL)D: Barenboim; P: H Kupfer 
Feb 12  RecitalBarcelona(Liceu)
Feb 12  RecitalBasseGenève(Opera)
Jan 12  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)D: A Fisch; P: Jürgen Rose 
Nov 11-Jan 12  FaustMéphistophélèsNew York(Met)D: Nézet-Séguin / Pierre Vallet; P: McAnuff 
Sep-Okt 11  FaustMéphistophélèsLondon(RO)D: Pidò; P: McVicar / Blakeley 
Jul 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeMünchen(Fest)D: Nagano; P: Konwitschny 
Jul 11  RecitalbasseVerbier
Jun 11  Don CarlosFilippo IITokyo(NHK)D: Luisi;
Jun 11  Don CarlosFilippo IINagoyaD: Luisi;
Maj 11  PaulusBassDresden(Fest)D: Rademann;
Maj 11  Don CarlosFilippo IIBerlin(UDL)D: Massimo Zanetti; P: Himmelmann 
Jan 11  RecitalLos Angeles(Opera)
Dec 10-Maj 11  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; P: August Everding 
Okt 10-Mar 11  Boris GodunovBoris GodunovNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; P: Peter Stein 
Avg 10  ElektraOrest deSalzburg(Fest)D: D Gatti; P: Lehnhoff 
Jul 10  Don CarlosFilippo II itMünchen(Fest)D: Marco Armiliato; P: Jürgen Rose 
Jun-Jul 10  Boris GodunovBoris GodunovDresden(SSO)D: Lano / Sebastian Weigle; P: Pade 
Jun 10  RecitalBassDresden(SSO)
Maj 10  Das RheingoldWotanMilano(Scala)D: Barenboim; P: Cassiers 
Mar-Jun 10  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(UDL)D: Barenboim; P: A Freyer 
Feb-Mar 10  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)D: Altinoglu; P: Wiegand 
Feb 10  EliasEliasBarcelona(Liceu)D: Ros-Marbà;
Okt-Nov 09  FaustMéphistophélès frChicago(Opera)D: Andrew Davis; P: F Corsaro 
Avg 09-Apr 10  Tristan und IsoldeKönig Marke itBerlin(UDL)D: Barenboim; P: H Kupfer 
Jul 09  Don GiovanniLeporelloVerbierD: Honeck;
Jul 09  RequiembassTel AvivD: Barenboim;
Jun 09  RecitalBassFrankfurt(Oper)
Jun 09  RequiembassoRoma(S.Cecilia)D: Barenboim;
Jun 09  ParsifalNoRoleSt Petersburg(White)
Jun 09  RecitalbassDresden(Fest)
Maj 09  Don GiovanniLeporelloWien(SO)D: Constantinos Carydis; P: R De Simone 
Apr-Maj 09  Die WalkureHundingNew York(Met)D: James Levine; P: Otto Schenk 
Apr 09  LohengrinHeinrich der VoglerBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Herheim 
Mar-Maj 09  Das RheingoldFasoltNew York(Met)D: James Levine; P: Otto Schenk 
Mar 09  ParsifalGurnemanz deBerlin(UDL)D: Barenboim; P: Eichinger 
Feb 09  FaustMéphistophélès frBerlin(UDL)D: Altinoglu; P: Wiegand 
Jan 09  RequiembassoRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
Dec 08-Jul 09  Die ZauberfloteSarastroBerlin(UDL)D: D Ettinger / Salemkour / Beermann; P: August Everding 
Dec 08-Jul 09  Boris GodunovBoris Godunov ruDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; P: Pade 
Nov-Dec 08  Tristan und IsoldeKing MarkeNew York(Met)D: Barenboim; P: D Dorn 
Nov 08  ElijahbassoRoma(S.Cecilia)D: K Masur;
Sep-Okt 08  Eugene OneginFürst Gremin ruBerlin(UDL)D: Barenboim; P: A Freyer 
Sep-Okt 08  Don CarlosFilippo IIOslo(DNO)D: Guidarini; P: Hytner 
Avg 08  FaustMephistophélèsOrangeD: M Plasson; P: Nicolas Joël