Robert Wörle, tenor :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Robert Wörle

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Opern-Agentur[Gen, Svet]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Mar 15  Die GezeichnetenMenaldo deLyon(Opera)D: Alejo Pérez; D: D Boesch 
 Sep 14-Maj 15  Madama ButterflyGoro itErfurt(Theater)D: Mallwitz; D: Matthew Ferraro 
 Jul 14  Der RosenkavalierInnkeeperLondon(Proms)D: Ticciati;
 Maj-Jul 14  Der RosenkavalierEin Wirt deGlyndebourneD: Ticciati; D: Richard Jones 
 Mar-Jun 14  Joseph SussWeissensee deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; D: Montavon 
 Feb-Jun 14  Eugene OneginTriquet/Guillot ruErfurt(Theater)D: Feranec; D: Hermann Schneider 
 Nov-Dec 13  Hansel und GretelDie KnusperhexeErfurt(Theater)D: Bottigliero; D: Lutz Schwarz 
 Okt 13  Die SchatzinselBill BonesErfurt(Theater)D: J Pell; D: Abelein 
 Sep-Okt 13  SalomeHerodes deWien(Volk)D: Eschwé; D: Borie 
 Jul 13  TurandotAltoumErfurt(Domstufen)D: Samuel Bächli; D: Marc Adam 
 Maj-Jun 13  Die SchatzinselBill BonesErfurt(Theater)D: J Pell; D: Abelein 
 Apr 13  Die ZauberfloteFirst Armoured ManValencia(Artes)D: Dantone; D: Medcalf 
 Dec 12-Jan 13  Hansel und GretelDie KnusperhexeWien(Volk)D: Mancusi; D: Dönch 
 Nov 12-Mar 13  Giulio Cesare in EgittoNireno itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; D: Lawless 
 Okt 12  LuluPrinz/Kammerdiener/MarquisBruxelles(Monnaie)D: Koenigs; D: Warlikowski 
Maj 12  Der ZwergLe Nain deLyon(Opera)D: Brabbins; D: Jarzyna 
Feb-Mar 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaIro itKölnD: K Junghänel; D: Bernd Mottl 
Nov 11-Jan 12  Hansel und GretelDie Knusperhexe deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; D: Lutz Schwarz 
Okt-Nov 11  LuluDer Prinz / Der Kammerdiener / Der Marquis deParis(Opera)D: Schønwandt; D: Willy Decker 
Okt 11  Der RosenkavalierEin Wirt deMilano(Scala)D: H Wernicke / Alejandro Stadler 
Sep 11-Jun 12  Die FledermausAlfred deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; D: Thalbach 
Avg-Sep 11  Die ZauberfloteMonostatosErfurt(Domstufen)D: Gugerbauer; D: Montavon 
Maj-Jun 11  Il ritorno d'Ulisse in patriaIroAntwerpen(Vlaamse)D: Sardelli; D: Hampe 
Maj 11  Il ritorno d'Ulisse in patriaIroGentD: Sardelli; D: Hampe 
Apr-Jun 11  SalomeHerodesErfurt(Theater)D: Gugerbauer; D: C Küppers / B Warnecke 
Dec 10-Apr 11  Die FledermausAlfredErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; D: Thalbach 
Nov 10  LuluInspector de sanitat/Princep/Ajudant/MarquèsBarcelona(Liceu)D: M Boder; D: Py 
Jun 10  LuluNoRoleWien(Fest)D: D Gatti; D: Peter Stein / Vesperini 
Apr 10  LuluDer Prinz / Der KammerdienerMilano(Scala)D: D Gatti; D: Peter Stein 
Feb 10  LuluLe prince, Le valet, Le Marquis deGenève(Opera)D: Marc Albrecht; D: Py 
Dec 09  Der RosenkavalierThe InnkeeperLondon(RO) D: Kirill Petrenko; D: John Schlesinger 
Avg 09  Carmina BuranaTenorErfurt(Theater)D: Gugerbauer; D: Gino Zampieri 
Jun 09  Salome1. JudeBerlin(UDL)D: P Caro; D: H Kupfer 
Apr-Maj 09  LuluLe Prince/Le Valet de chambre/Le MarquisLyon(Opera)D: Kazushi Ono; D: Peter Stein 
Feb-Jun 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyErfurt(Theater)D: Donhoffer; D: Himmelmann 
Jan-Mar 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyFattyEssenD: Zur; D: Kosky 
Dec 08-Mar 09  Lustigen NibelungenSiegfried von NiederlandWien(Volk)D: A Schüller; D: Robert Meyer 
Nov 08-Jan 09  Der Richter und sein HenkerGastmannErfurt(Theater)D: Herklotz; D: Rosamund Gilmore 
Avg 08  Zar und ZimmermannMarquis von ChâteauneufJennersdorfD: Don Moses; D: E Suttheimer