Roberto Scandiuzzi, bas :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Roberto Scandiuzzi

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Prima Fila[Gen, Svet]
 Opera et Concert[Francija, var]
 Funkhouser[ZDA, Kanada]
 Sintow-Behrens[var(ne)]
 Italia Lirica[var]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.robertoscandiuzzi.com

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Mar 15  RequiemBasseGenève(Opera)D: S Bychkov;
 Feb 15  Don PasqualeDon PasqualeVenezia(Fenice)D: Wellber; P: Nunziata 
 Feb-Mar 14  NabuccoZaccaria itGenève(Opera)D: J Fiore; P: R Aeschlimann 
 Jan 14  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNapoliD: Bruno Campanella; P: Bauduin / Crivelli 
 Dec 13  ConcertbassoTreviso
 Nov-Dec 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itPiacenza(TM)D: Ranzani; P: Davide Livermore 
 Nov 13  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaModenaD: Ranzani; P: Davide Livermore 
 Nov 13  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaReggio EmiliaD: Ranzani; P: Davide Livermore 
 Okt-Nov 13  AidaRamfis itParis(Opera)D: Philippe Jordan; P: Py 
 Sep 13  Il barbiere di SivigliaDon BasilioMuscatD: Lang-Lessing; P: Crivelli / Bauduin 
 Jun 13  Don CarlosFilippo II itToulouse(Capitole)D: Maurizio Benini; P: Nicolas Joël 
 Apr 13  Don PasqualeDon Pasquale itToulouse(Capitole)D: P Olmi; P: Stéphane Roche 
 Jan 13  MacbethBancoGenovaD: A Battistoni; P: Henning Brockhaus 
 Jan 13  Luisa MillerWalter itTel AvivD: Oren; P: I Karaman 
 Okt 12  La GiocondaAlviseRoma(Opera)D: R Abbado; P: Pier Luigi Pizzi 
 Okt-Nov 12  FaustMefistoTimisoaraD: David Crescenzi; P: M De Carlo 
 Sep 12  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itGenève(Opera)D: Zedda; P: Michieletto 
Apr-Maj 12  La forza del destinoNoRoleBuenos Aires(Colon)D: R Palumbo; P: De Ana 
Apr 12  RequiemBassoPalermoD: R Abbado;
Mar 12  Anna BolenaEnrico VIIIFirenze(Comunale)D: R Abbado; P: Vick 
Okt 11-Apr 12  Don CarlosFilippo II itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; P: Marco Arturo Marelli 
Avg 11  Simon BoccanegraJacopo FiescoSantiagoD: Maurizio Benini; P: Crivelli 
Jul 11  Boris GodunovBoris GodunovSantiagoD: Konstantin Chudovsky;
Maj-Jun 11  Simon BoccanegraJacopo FiescoWien(SO)D: Myung Whun Chung; P: Peter Stein 
Apr 11  NormaOroveso itTel AvivD: Oren; P: Tiezzi 
Mar 11  La forza del destinoPadre GuardianoTokyo(BK)D: Zubin Mehta; P: Nicolas Joël 
Jan-Feb 11  La forza del destinoPadre GuardianoParmaD: Gelmetti; P: Poda 
Nov 10  La forza del destinoPadre Guardiano itFirenze(Maggio)D: Zubin Mehta; P: Nicolas Joël / Barlozzetti 
Sep 10  Don CarlosFilippo IIBilbao(ABAO)D: Frizza; P: G Del Monaco 
Jul-Avg 10  La forza del destinoIl padre guardianoMacerataD: D Callegari; P: Pier Luigi Pizzi 
Jun-Jul 10  FaustMéphistophèleMilano(Scala)D: Denève; P: Eimuntas Nekrosius 
Maj 10  RequiembasseToulon(TM)D: B Aprea;
Maj 10  RequiembajoLa Coruna(Fest)D: Víctor Pablo Pérez;
Apr 10  La juiveBrogni frTel AvivD: Oren; P: Pountney 
Mar-Apr 10  Simon BoccanegraJacopo FiescoParmaD: D Callegari; P: Gallione 
Jan 10  NabuccoZaccariaPalermoD: Arrivabeni; P: Marconi 
Okt 09-Mar 10  Il barbiere di SivigliaDon BasilioNew York(Met)D: Maurizio Benini; P: Sher 
Okt 09-Apr 10  AidaRamfisNew York(Met)D: D Gatti / Carignani; P: Frisell 
Jul-Avg 09  La favoriteBalthazarSantander(Fest)D: Rizzi-Brignoli; P: De Ana 
Jul 09  MacbethBanco itMünchen(Fest)D: Luisotti; P: Kušej 
Jul 09  NormaOroveso itMünchen(Fest)D: Stefan Anton Reck; P: Jürgen Rose 
Jun-Jul 09  La favoriteBalthazar frDresden(SSO)D: Frizza;
Maj-Jun 09  AttilaAttilaHamburg(SO)D: Simone Young;
Apr 09  Don PasqualeDon PasqualeTorino(Regio)D: M Mariotti; P: Gregoretti 
Mar 09  FaustMéphistophélèsPalermoD: M Plasson;
Jan-Feb 09  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itZurich(Oper)D: C Rizzi; P: G Del Monaco 
Jan 09  NormaOroveso itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; P: Jürgen Rose 
Okt 08-Apr 09  MacbethBanco itMünchen(SO)D: Luisotti / Feranec; P: Kušej