Romana Noack, sopran :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Romana Noack

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Kreft Artists[Gen, Svet]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.romananoack.de

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj-Jun 14  Die CsardasfurstinSylva Varescu deDuisburgD: Chestnut; P: Rechi 
 Feb-Jul 14  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itDusseldorfD: Altstaedt; P: Hampe 
 Jan 14  Don GiovanniDonna Elvira itDusseldorfD: Lukas Beikircher; P: Karoline Gruber 
 Dec 13-Jun 14  Die Zauberflote1. Dame deDuisburgD: Axel Kober / W Chien; P: Kosky 
 Dec 13-Apr 14  Die CsardasfurstinSylva Varescu deDusseldorfD: Lukas Beikircher / Chestnut; P: Rechi 
 Sep 13-Jun 14  Don GiovanniDonna Elvira itDuisburgD: Lukas Beikircher; P: Karoline Gruber 
 Avg-Sep 13  L'opera seriaStonatrilla de,,i,tHannoverD: M Rohde; P: Dijkema 
 Jun-Jul 13  Il barbiere di SivigliaBerta itDuisburgP: C Guth 
 Jan-Jul 13  Il barbiere di SivigliaBerta itDusseldorfP: C Guth 
 Dec 12-Apr 13  Don GiovanniDonna Elvira itDusseldorfD: Layer / Ralf Lange; P: Karoline Gruber 
 Nov-Dec 12  Hansel und GretelGretel deDuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; P: Meyer-Hanno 
 Nov-Dec 12  Hansel und GretelGretel deDusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange; P: Meyer-Hanno 
 Okt 12-Maj 13  Die CsardasfurstinSylvia VarescuKasselD: Hannemann / Rimes / Xin Tan; P: Mentha 
 Okt 12-Maj 13  Die CsardasfurstinSylva Varescu deDuisburgD: W Koloseus; P: Rechi 
 Sep-Okt 12  L'opera seriaStonatrillaHannoverD: M Rohde; P: Dijkema 
Jun-Jul 12  Le RossignolDie KöchinDusseldorfD: W Chien / Ralf Lange; P: Tiedt 
Mar-Maj 12  Il barbiere di SivigliaBerta itDuisburgD: Axel Kober / Giuliano Betta; P: C Guth 
Feb-Apr 12  Le RossignolDie Köchin deDuisburgD: W Chien / Ralf Lange; P: Tiedt 
Jan-Feb 12  Castor et PolluxUne Ombre heureuse frDusseldorfD: Axel Kober; P: Schläpfer 
Dec 11-Feb 12  Die lustige WitweHanna Glawari deDusseldorfD: Ralf Lange; P: C Brey / Harald Schmidt 
Dec 11-Jul 12  Il barbiere di SivigliaBerta itDusseldorfD: Axel Kober / Giuliano Betta; P: C Guth 
Nov-Dec 11  Die Zauberflote1. DameDuisburgD: W Koloseus; P: Loy 
Jul-Sep 11  Im weissen RoesslOttilieBad IschlD: M Burkert / Gyükér; P: Gernot Kranner 
Maj-Jun 11  ParsifalBlumenmädchen 1./2. deDusseldorfD: Axel Kober; P: K Horres 
Feb-Jun 11  Der VogelhandlerKurfürstin MarieGraz(Buehnen)P: Schilhan 
Dec 10-Feb 11  Die CsardasfurstinStasiKölnD: G Prießnitz; P: Bernd Mottl 
Dec 10-Jan 11  Die Zauberflote1. DameDusseldorfD: W Koloseus; P: Loy 
Nov 10-Jul 11  La clemenza di TitoServilia itDusseldorfD: Daniel Jakobi; P: Nel 
Nov 10  Der unglaubliche SpotzPrinzessin AstaDuisburgP: D Hackenberg 
Nov-Dec 10  Die Zauberflote1. DameDuisburgD: W Koloseus; P: Loy 
Nov 10  Robin HoodLady Mary-AnnDusseldorfD: Chestnut; P: Tiedt 
Sep 10-Jan 11  Robin HoodLady Mary-AnnDuisburgD: Chestnut; P: Tiedt 
Avg 10  FrasquitaFrasquitaBad IschlD: Praxmarer;
Jul-Sep 10  Der fidele BauerFriederikeBad IschlD: Praxmarer; P: D Schmidinger 
Apr-Maj 10  Der unglaubliche SpotzPrinzessin AstaDusseldorf
Apr 10  ParsifalBlumenmädchen 1./2. deDusseldorfD: Axel Kober; P: K Horres 
Feb-Mar 10  LouiseM'de des mouron frDusseldorfD: Jonathan Darlington; P: Loy 
Feb-Mar 10  LouiseIrma frDusseldorfD: Jonathan Darlington; P: Loy 
Feb-Jul 10  Die lustige WitweValencienneDuisburgD: Axel Kober; P: Harald Schmidt 
Dec 09-Jan 10  Robin HoodLady Mary-AnnDusseldorfD: Mühlbach / W Chien; P: Tiedt 
Dec 09-Jan 10  Hansel und GretelGretelDuisburgD: W Chien; P: Meyer-Hanno 
Dec 09  Robin HoodLady Mary-AnnDuisburgD: Mühlbach / W Chien; P: Tiedt 
Dec 09-Maj 10  Die lustige WitweValencienneDusseldorfD: Axel Kober; P: Harald Schmidt 
Nov-Dec 09  Hansel und GretelGretelDusseldorfD: W Chien; P: Meyer-Hanno 
Okt 09-Jan 10  Die ZauberflotePapagenaDusseldorfD: Mühlbach; P: Loy 
Sep-Okt 09  Die ZauberflotePapagenaDuisburgD: Mühlbach; P: Loy 
Jul-Sep 09  Maske in BlauNoRoleBaden bei WienD: Franz Josef Breznik; P: Herzl 
Jun-Jul 09  Die ZauberflotePapagenaDusseldorfD: Mühlbach; P: Loy 
Jun 09  Cosi fan tutteDespinaDuisburgD: Mühlbach; P: Tobias Richter 
Jun 09  JenufaKarolkaDusseldorfD: J Fiore; P: Winge 
Maj-Jul 09  Gianni SchicchiLaurettaDuisburgD: Fratz; P: Dietrich Hilsdorf 
Feb-Mar 09  Die lustige WitweNoRoleBaden bei WienD: O Ostermann; P: Fritdum 
Okt 08-Jun 09  La finta giardinieraSerpettaDusseldorfD: Mühlbach; P: Loy 
Okt 08-Apr 09  Cosi fan tutteDespinaDusseldorfD: Mühlbach; P: Tobias Richter 
Sep-Okt 08  LouiseM'ds des mouronDuisburgD: Jonathan Darlington; P: Loy 
Sep-Okt 08  LouiseIrmaDuisburgD: Jonathan Darlington; P: Loy 
Jul-Avg 08  Der ZarewitschSonjaBad IschlD: Praxmarer; P: Leonard Prinsloo