Romelia Lichtenstein, sopran :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Romelia Lichtenstein

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Garbrecht
 Rostock


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Maj-Jun 14  Pikovaya DamaLisa ruHalle(Oper)D: van Steijn / C Schuller; P: C Schuller 
 Mar 14  OttoGismonda itMagdeburgD: Stephan Schultz; P: A Siegert 
 Feb 14  Gotterdammerung3. Norn deHalle(Oper)D: A Henning; P: Hansgünther Heyme 
 Dec 13  Hansel und GretelGertrud deHalle(Oper)D: van Steijn; P: M Hüstebeck 
 Okt 13  MacbethLady Macbeth itHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Okt 13-Apr 14  NabuccoAbigaille itHalle(Oper)D: A Henning; P: C Schuller 
 Jul-Avg 13  Die ZauberfloteDie Königin der NachtEutin
 Jun 13  MacbethLady Macbeth itHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Apr-Jun 13  NabuccoAbigaileHalle(Oper)D: A Henning; P: C Schuller 
 Feb-Mar 13  Gotterdammerung3. NornHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hansgünther Heyme 
 Nov 12-Apr 13  Die FledermausRosalindeHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
 Okt 12-Maj 13  AlcinaAlcinaHalle(Oper)D: Forck; P: Andrej Woron / M Stiefermann 
 Okt-Nov 12  Hansel und GretelGertrudHalle(Oper)D: van Steijn; P: M Hüstebeck 
Jul-Avg 12  NabuccoAbigailleEutinD: Theus; P: D Caron 
Jun 12  AlcinaAlcinaHalle(Fest)D: Forck; P: Andrej Woron 
Jun 12  AlcinaAlcinaHalle(Oper)D: Forck; P: Andrej Woron 
Maj 12  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaHalle(Oper)D: K Stromberg; P: M McCaffery 
Feb-Jun 12  Die FledermausRosalindeHalle(Oper)D: A Henning; P: A Koehler 
Dec 11-Jun 12  Lucrezia BorgiaDonna Lucrezia Borgia itHalle(Oper)D: A Henning; P: Zschoch 
Okt 11-Jun 12  OttoneGismonda itHalle(Oper)D: M Creed; P: Franziska Severin 
Sep 11  MacbethLady Macbeth itHalle(Oper)D: K Steffens; P: A Koehler 
Jun 11  OttoneGismondaHalle(Oper)D: M Creed; P: Franziska Severin 
Jun 11  OttoneGismondaHalle(Fest)D: M Creed; P: Franziska Severin 
Apr 11  Lucrezia BorgiaDonna Lucrezia BorgiaHalle(Oper)D: M Luig; P: Zschoch 
Okt 10-Jan 11  MacbethLady MacbethHalle(Oper)D: K Steffens; P: A Koehler 
Mar 10  Don GiovanniDonna Elvira itHalle(Oper)D: K Steffens; P: Polixa 
Mar-Apr 10  FalstaffAlice Ford itHalle(Oper)D: K Steffens; P: Polixa 
Jan-Apr 10  TannhauserElisabethHalle(Oper)D: K Steffens; P: Christian Georg Fuchs 
Dec 09-Jan 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtHalle(Oper)D: K Steffens; P: Halmen 
Jul-Avg 09  Hansel und GretelGertrudReinsbergD: M Haselböck; P: Sturminger 
Feb-Jun 09  BelshazzarNitocrisHalle(Oper)D: M Haselböck; P: Calvario 
Jan-Maj 09  Don CarlosElisabettaHalle(Oper)D: K Steffens; P: Hilbrich 
Dec 08-Apr 09  Don GiovanniDonna ElviraHalle(Oper)D: K Steffens; P: Polixa 
Okt-Dec 08  Suor AngelicaSchwester AngelicaHalle(Oper)D: Epple; P: G Seebach 
Okt-Dec 08  Il prigionieroDie MutterHalle(Oper)D: Epple; P: G Seebach 
Sep 08-Maj 09  Die ZauberfloteDie Königin der NachtDresden(Operette)D: E Theis; P: A Koehler