Sandra Maxheimer, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Sandra Maxheimer

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Agentur Wrage[Svet]
 ZAV-KV Koeln[d Švica Avstrija(ne)]
 Sintow-Behrens[var(ne)]

Osebna / druge spletne strani
 http://www.sandra-maxheimer.de/

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jun 17  SalomePage Der Herodias deOper LeipzigD: U Schirmer; D: A Stiehl 
 Maj-Jun 17  Cinq-MarsNinon de l'Enclos/ Ein Schäfer frOper LeipzigD: Reiland; D: Pilavachi 
 Apr 17  Parsifal3.Blumenmädchen I deOper LeipzigD: U Schirmer; D: R Aeschlimann 
 Apr 17  Parsifal2. Knappe deOper LeipzigD: U Schirmer; D: R Aeschlimann 
 Mar-Jul 17  GotterdammerungWellgunde deOper LeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Jan-Jun 17  Die WalkureSigrune deOper LeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Jan-Jun 17  Das RheingoldWellgunde deOper LeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Dec 16-Apr 17  NabuccoFenena itOper LeipzigD: Foremny; D: Dietrich Hilsdorf 
 Dec 16  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer; D: Eckenweber 
 Okt 16-Jun 17  Madama ButterflySuzuki itOper LeipzigD: Bramall; D: A Stiehl 
 Sep 16-Maj 17  Die Zauberflote2. DameOper LeipzigD: Gedschold; D: Nürnberger 
 Sep-Okt 16  Le nozze di FigaroCherubinoOper HalleD: Kay Stromberg; D: M McCaffery 
 Apr-Jul 16  GotterdammerungWellgundeOper LeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Mar 16  Parsifal2. KnappeOper LeipzigD: U Schirmer; D: R Aeschlimann 
 Feb-Jun 16  Die Zauberflote2. Dame deOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
 Jan-Maj 16  Rienzi, der letzte der TribunenDer BoteOper LeipzigD: Foremny; D: Nicolas Joël 
 Jan-Jun 16  Die WalkureSigruneOper LeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Jan-Apr 16  NabuccoFenena itOper LeipzigD: Bramall; D: Dietrich Hilsdorf 
 Dec 15  Hansel und GretelHänselOper HalleD: van Steijn; D: M Hüstebeck 
 Dec 15  A Hand of BridgeSallyTeatro Comunale BolzanoD: Bramall; D: Bialdyga 
 Dec 15  Trouble in TahitiGirlTeatro Comunale BolzanoD: Bramall; D: Bialdyga 
 Nov-Dec 15  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: U Schirmer; D: Eckenweber 
 Nov 15-Maj 16  Die Zauberflote2. DameOper LeipzigD: Foremny; D: Nürnberger 
 Sep-Okt 15  Trouble in TahitiJazz-TrioOper LeipzigD: Bramall; D: Bialdyga 
 Sep 15  MarthaNancyOper HalleD: Kay Stromberg; D: M McCaffery 
 Jul 15  Der VampyrSuseOper HalleD: Ingo Martin Stadtmüller; D: Widder 
 Apr-Maj 15  Pikovaya DamaPaulineOper HalleD: Caballé Domenech; D: C Schuller 
 Mar-Apr 15  PhaedraPhaedraOper HalleD: van Steijn; D: F Lutz 
 Dec 14-Jan 15  Die FledermausPrinz OrlowskyOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
 Dec 14-Feb 15  Die Zauberflote2. DameOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
 Dec 14  Hansel und GretelHänselOper LeipzigD: Bramall / Foremny; D: Eckenweber 
 Dec 14  Hansel und GretelHänselOper HalleD: van Steijn; D: M Hüstebeck 
 Nov 14  ArabellaAdelaideOper HalleD: Caballé Domenech; D: Ziegenhorn 
Jul 14  Der VampyrSuse deOper HalleD: Caballé Domenech; D: Widder 
Maj-Jun 14  Pikovaya DamaPauline ruOper HalleD: van Steijn / C Schuller; D: C Schuller 
Apr-Jul 14  Die WalkureGrimgerdeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; D: Schmiedleitner 
Feb 14  GotterdammerungFloßhilde deOper HalleD: A Henning; D: Hansgünther Heyme 
Feb 14  Die WalkureGrimgerde deOper HalleD: A Henning; D: Hansgünther Heyme 
Feb 14  Das RheingoldFloßhildeOper HalleD: A Henning; D: Hansgünther Heyme 
Jan-Maj 14  Die Zauberflote2. Dame deOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
Dec 13  Hansel und GretelHänsel deOper HalleD: van Steijn; D: M Hüstebeck 
Okt 13-Apr 14  NabuccoFenena itOper HalleD: A Henning; D: C Schuller 
Okt-Nov 13  Sky DiscGuueren deOper HalleD: A Henning; D: G Seebach 
Sep-Okt 13  MarthaNancy deOper HalleD: Kay Stromberg; D: M McCaffery 
Jun-Jul 13  Grafin MarizaManjaLandestheater Mecklenburg, NeustrelitzD: K Prokopetz / R Pfund; D: Lachnitt 
Apr-Jun 13  NabuccoFenenaOper HalleD: A Henning; D: C Schuller 
Mar-Maj 13  Grafin MarizaManjaOper HalleD: Kay Stromberg; D: Axel Köhler 
Mar 13  Das RheingoldFloßhildeOper HalleD: A Henning; D: Hansgünther Heyme 
Feb-Mar 13  GotterdammerungFloßhildeOper HalleD: Karl Heinz Steffens; D: Hansgünther Heyme 
Jan-Mar 13  Die WalkureGrimgerdeOper HalleD: Karl Heinz Steffens; D: Hansgünther Heyme 
Nov 12-Apr 13  Die FledermausPrinz OrlowskyOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
Okt-Nov 12  Hansel und GretelHänselOper HalleD: van Steijn; D: M Hüstebeck 
Maj 12  Spuk im HandelhausAndreaOper HalleD: Kay Stromberg / Wittrisch; D: Misgaiski 
Maj 12  MarthaNancyOper HalleD: K Edusei; D: M McCaffery 
Feb-Jun 12  Die FledermausPrinz OrlowskyOper HalleD: A Henning; D: Axel Köhler 
Jan-Jun 12  RiemannoperNoRoleOper HalleD: T Fiebig; D: Axel Köhler 
Dec 11-Jun 12  Lucrezia BorgiaMaffio Orsini itOper HalleD: A Henning; D: Zschoch 
Nov 11  Das RheingoldFloßhildeOper HalleD: Karl Heinz Steffens; D: Hansgünther Heyme 
Okt 11-Feb 12  Grafin MarizaManjaOper HalleD: Kay Stromberg; D: Axel Köhler 
Okt 11-Jun 12  OttoneMatilda itOper HalleD: M Creed; D: Franziska Severin 
Sep 11  Die WalkureGrimgerdeOper HalleD: Karl Heinz Steffens; D: Hansgünther Heyme 
Jun-Avg 11  Grafin MarizaManjaLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; D: Dosch 
Jun 11  OttoneMatildaOper HalleD: M Creed; D: Franziska Severin 
Apr 11  Lucrezia BorgiaMaffio OrsiniOper HalleD: M Luig; D: Zschoch 
Mar-Maj 11  Der WaffenschmiedIrmentrautLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; D: Lachnitt 
Feb-Apr 11  LuluEine Theater-Garderobiere / Der Gymnasiast / Ein GroomOper HalleD: Karl Heinz Steffens / M Luig; D: J Hadziahmetovic 
Jan-Mar 11  Die FledermausPrinz OrlovskyLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Dosch 
Dec 10  Hansel und GretelHänselLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Mücksch / Hee-Chuhn Choi; D: Malkowsky 
Nov 10  Das RheingoldFloßhildeOper HalleD: Karl Heinz Steffens; D: Hansgünther Heyme 
Okt 10-Maj 11  My Fair LadyEliza DoolittleLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Preu; D: Horst Kupich 
Sep 10-Apr 11  FaustSycorax/ Eine HexeLandesbühnen Sachsen, RadebeulD: Carulli; D: Horst Kupich 
Sep 10-Maj 11  Die WalkureRoßweißeTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; D: Pilavachi 
Sep 10-Maj 11  Das RheingoldFloßhildeTheater Lübeck, LubeckD: Brogli-Sacher; D: Pilavachi