Simone Schröder :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Simone Schröder

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Steinhaus[Gen, Svet]
 Weiler Artists[Svet(ne)]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Jan-Feb 14  Elektra3. ancellaBariD: Jonathan Nott; D: Amelio 
 Dec 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)D: Daniel Harding; D: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Nov 13  Die WalkureRossweisseValencia(Artes)D: Zubin Mehta; D: Padrissa 
 Sep-Nov 13  Das RheingoldErdaLeipzigD: U Schirmer; D: Rosamund Gilmore 
 Jul 13  Die WalkureRossweisse deLondon(Proms)D: Barenboim;
 Jun 13  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)D: Barenboim; D: Cassiers 
 Apr-Maj 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)D: Daniel Harding; D: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Apr-Jun 13  Das RheingoldErdaMannheimD: D Ettinger; D: A Freyer 
 Nov-Dec 12  Der Ring an 1 AbendFrickaBuenos Aires(Colon)D: R Paternostro; D: Valentina Carrasco 
 Nov 12-Maj 13  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; D: August Everding 
 Okt 12-Apr 13  Die WalkureRossweiße deBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
Jul-Avg 12  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: Philippe Jordan; D: Herheim 
Apr 12  Die WalkureRoßweißeBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
Feb-Jun 12  GenovevaMargarethaCottbusD: E Christ; D: Martin Schüler 
Feb 12  Eugene OneginLarina ruBerlin(UDL)D: Inkinen; D: A Freyer 
Okt 11-Jan 12  Das RheingoldErdaMannheimD: D Ettinger; D: A Freyer 
Jul-Avg 11  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: D Gatti; D: Herheim 
Maj-Jun 11  Elektra3. MagdBerlin(UDL)D: J Debus; D: D Dorn 
Apr 11  Die WalkureRossweisseBerlin(UDL)D: Barenboim; D: Cassiers 
Mar-Apr 11  GenovevaMargarethaCottbusD: E Christ; D: Martin Schüler 
Feb-Apr 11  La traviataAnnina itBerlin(UDL)D: K Steffens; D: Mussbach 
Dec 10-Jan 11  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)D: Barenboim; D: Cassiers 
Dec 10-Maj 11  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)D: Soddy / Salemkour; D: August Everding 
Avg 10  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Avg 10  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 10  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)D: D Gatti; D: Herheim 
Jul-Avg 10  Die WalkureSchwertleiteBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst 
Jul-Avg 10  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)D: C Thielemann; D: T Dorst