Stéphanie Müther, mezzo :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Stéphanie Müther

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 ZAV-KV Koeln[d Švica Avstrija(ne)]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Okt-Nov 13  Der Ring an 1 AbendFloßhilde/BrünnhildeErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Christian Georg Fuchs 
 Okt 13  Die SchatzinselBaronin TrelawneyErfurt(Theater)D: J Pell; P: Eva-Maria Abelein 
 Maj-Jun 13  Die SchatzinselBaronin TrelawneyErfurt(Theater)D: J Pell; P: Eva-Maria Abelein 
 Apr-Jul 13  SalomeHerodiasDarmstadtD: M Meister; P: Dew 
 Mar-Jun 13  I MediciFioretta de Gori itErfurt(Theater)D: Meena; P: Hovenbitzer 
 Feb-Maj 13  Der Ring an 1 AbendFloßhilde/Brünhilde deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Christian Georg Fuchs 
 Nov 12-Mar 13  Giulio Cesare in EgittoCornelia itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Lawless 
 Okt-Dec 12  CharodeykaNenila ruErfurt(Theater)D: J Pell; P: Gürbaca 
 Okt 12-Feb 13  La forza del destinoPreziosilla itDarmstadtD: M Meister; P: R Zisterer 
Jun 12  CharodeykaNenila ruErfurt(Theater)D: J Pell; P: Gürbaca 
Feb-Maj 12  Lady MagnesiaPhyllis deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: B Schöne 
Dec 11-Jun 12  La clemenza di TitoSesto itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: C Küppers 
Nov 11-Jan 12  Hansel und GretelGertrud deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Lutz Schwarz 
Okt 11-Maj 12  Orphee aux enfersJunoErfurt(Theater)D: J Pell; P: Bernd Mottl 
Sep 11-Jun 12  Die FledermausPrinz Orlowsky deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Thalbach 
Avg-Sep 11  Die Zauberflote3. Dame/3. KnabeErfurt(Domstufen)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Jun 11  LuluGräfin GeschwitzErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Saskia Kuhlmann 
Apr-Jun 11  SalomeHerodiasErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: C Küppers / B Warnecke 
Dec 10-Apr 11  Die FledermausPrinz OrlowskyErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Thalbach 
Okt 10-Maj 11  Der leuchtende FlussCaptain SmithErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Sep-Nov 10  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberErfurt(Theater)D: Ralph Neubert; P: A Farrugia 
Avg 10  The MessiahMezzosopran deErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Rosamund Gilmore 
Maj-Jun 10  Pikovaya DamaPauline ruErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: G Horres 
Mar-Jun 10  Die lustigen Weiber von WindsorFrau ReichErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Koeken 
Jan 10  Santa ChiaraBertha deErfurt(Theater)D: Calesso;
Jan-Maj 10  Im weissen RoesslJosepha VogelhuberErfurt(Theater)D: J Pell; P: A Farrugia 
Nov-Dec 09  L'Enfant et les sortilegesMutter/chinesische Tasse/Libelle deErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Barbara Kunze 
Okt-Dec 09  Il barbiere di SivigliaBerta itErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Baesler 
Sep 09-Feb 10  Le nozze di FigaroMarcellina itErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Montavon 
Maj-Jun 09  MefistofeleMartha/PentalisErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Mar-Maj 09  Parsifal1. BlumenmädchenErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Montavon 
Feb-Mar 09  Die MeistersingerinnenSachsErfurt(Theater)D: Samuel Bächli; P: Barbara Kunze 
Jan-Apr 09  Die Zauberflote3. DameErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: P Hailer 
Nov-Dec 08  Hansel und GretelGertrudErfurt(Theater)D: Gugerbauer / Adrian Kelly; P: Lutz Schwarz 
Okt 08-Jan 09  Der ZigeunerbaronCzipraErfurt(Theater)D: Calesso; P: Absenger 
Sep 08-Mar 09  Les contes d'HoffmannStimme der Mutter frErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Lummer 
Sep 08-Mar 09  Les contes d'HoffmannGiulietta frErfurt(Theater)D: Gugerbauer; P: Lummer