Mikhail Petrenko, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Mikhail Petrenko

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Askonas Holt


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 15  Die WalkureHundingWien(SO)D: Rattle; R: Bechtolf 
 III 15  Tristan und IsoldeNoRoleBarcelona(Liceu)D: Gergiev;
 I-II 15  A Kekszakallu herceg varaA hercegNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; R: Trelinski 
 V 14  FaustMéphistophélèsAmsterdam(NO)D: Minkowski; R: A Ollé 
 XI 13  Tristan und IsoldeMarkeTokyo(Orchard)D: Myung Whun Chung;
 XI 13-VIII 14  Eugene OneginPrince GreminSt Petersburg(Mariinsky)D: Smelkov; R: Temirkanov 
 X 13-IV 14  RequiembassSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest;
 X 13  Les troyensNarbalSt Petersburg(Mariinsky)D: Christian Knapp;
 X 13-V 14  Ruslan i LyudmilaRuslanSt Petersburg(Mariinsky)D: Sinkevich; R: Lotfi Mansouri 
 X 13-III 14  Don GiovanniLeporello itSt Petersburg(Mariinsky)D: Agrest; R: Schaaf 
 X 13-III 14  AidaThe PharaohSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Stepanyuk 
 IX 13-II 14  Un ballo in mascheraTomSt Petersburg(Mariinsky)D: Durgaryan; R: Konchalovsky 
 IX 13  GotterdammerungHagenLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 IX 13  SiegfriedFafnerLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13  Die WalkureHundingLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VIII 13  Das RheingoldFafnerLuzern(Fest)D: Jonathan Nott;
 VII 13  GotterdammerungHagen deLondon(Proms)D: Barenboim;
 VII 13  ElektraOrestAix-en-ProvenceD: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 VI 13  GotterdammerungHagenMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 VI 13  Die WalkureHundingMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 VI 13  Benvenuto CelliniLe Pape Clément VII frParis(CE)D: Gergiev;
 V-VI 13  GotterdammerungHagenMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers / Luc de Wit 
 V 13  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
 IV 13  Ruslan i LyudmilaRuslanMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski / R Sochaczewsky; R: Tcherniakov 
 III-IV 13  Das RheingoldFafnerBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 III-IV 13  GotterdammerungHagenBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 X 12-IV 13  Die WalkureHunding deBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 X 12-IV 13  SiegfriedFafnerBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 X 12  ConcertNoRoleSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
 VIII 12  Tristan und IsoldeMarkeSeoul(SAC)D: Myung Whun Chung;
V 12  Don CarlosFilippo IIAmsterdam(NO)D: Nézet-Séguin; R: Willy Decker 
IV 12  Die WalkureHundingBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
III 12  Oedipus rexTirésiasParis(CE)D: Gergiev;
I 12  Ruslan i LyudmilaRuslanSt Petersburg(Mariinsky)D: Gruzin; R: Lotfi Mansouri 
I 12  Samson et DalilaAbimélechSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev;
XII 11-VI 12  AidaThe Pharaoh itSt Petersburg(Mariinsky)D: Sokhiev / Andrei Petrenko; R: Vyacheslav Okunev / Stepanyuk 
XII 11  ConcertbajoMadrid(Real)D: Gergiev;
XII 11  Romeo et JuliettebajoValencia(Artes)D: Gergiev;
XI 11-II 12  Ruslan i LyudmilaRuslanMoscow(Bolshoi)D: V Jurowski; R: Tcherniakov 
VII-VIII 11  RigolettoSparafucileOrangeD: Rizzi-Brignoli; R: P Fourny 
VI-VII 11  Eugene OneginVorst GreminAmsterdam(NO)D: Mariss Jansons; R: Herheim 
I-II 11  Die ZauberfloteSarastroToronto(COC)D: J Debus; R: Paulus 
X 10-III 11  Boris GodunovPimenNew York(Met)D: Gergiev / Smelkov; R: Peter Stein 
VIII 10  Romeo et JulietteFrère Laurent frSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin; R: Sher 
VI-VII 10  Don GiovanniLeporello itKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
VI 10  Die WalkureHundingKölnD: Markus Stenz; R: Carsen 
III-IV 10  GotterdammerungHagenSalzburg(Oster)D: Rattle; R: S Braunschweig 
II 10  The GamblersAlexeyLondon(SBC)D: V Jurowski;
II-III 10  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itHamburg(SO)D: Soddy; R: Deflo 
XII 09  Glagolitic MassbassTokyo(NHK)D: Dutoit;
VII 09  GotterdammerungHagenAix-en-ProvenceD: Rattle; R: S Braunschweig 
IV-V 09  Il trovatoreFerrandoLondon(RO)D: C Rizzi; R: Moshinsky 
I-IV 09  RigolettoSparafucileNew York(Met)D: Frizza; R: Otto Schenk 
X 08-IV 09  Die WalkureHundingHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
IX 08  Kashchey the DeathlessStorm Knight ruLondon(Proms)D: V Jurowski;
VIII 08  AlekoZemfira's Father ruEdinburgh(Fest)D: Gergiev;
VIII 08  Romeo et JulietteFrère Laurent frSalzburg(Fest)D: Nézet-Séguin; R: Sher 
VIII 08  OtelloLodovico itSalzburg(Fest)D: R Muti; R: S Langridge