Simone Schröder :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Simone Schröder

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Steinhaus[Gen, Svět]
 Weiler Artists[Svět(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII-VIII 16  Die WalkureSiegruneBayreuther FestspieleD: Marek Janowski; R: Castorf 
 X 15  Das RheingoldFricka deNew National Theatre TokyoD: T Iimori; R: Götz Friedrich 
 VII-VIII 15  Die WalkureGrimgerdeBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
VII-VIII 14  Die WalkureGrimgerdeBayreuther FestspieleD: Kirill Petrenko; R: Castorf 
I-II 14  Elektra3. ancellaFondazione Petruzzelli, BariD: Jonathan Nott; R: Amelio 
XII 13  Der fliegende HollanderMaryStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
XI 13  Die WalkureRossweissePalau de les Arts, ValenciaD: Zubin Mehta; R: Padrissa 
IX-XI 13  Das RheingoldErdaOper LeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
VII 13  Die WalkureRossweisse deBBC Proms, LondonD: Barenboim;
VI 13  Die WalkureRossweisseTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim; R: Cassiers 
IV-V 13  Der fliegende HollanderMaryStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
IV-VI 13  Das RheingoldErdaNationaltheater MannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
XI-XII 12  Der Ring an 1 AbendFrickaTeatro Colón, Buenos AiresD: R Paternostro; R: Valentina Carrasco 
XI 12-V 13  Die Zauberflote3. DameStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
X 12-IV 13  Die WalkureRossweiße deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Cassiers 
VII-VIII 12  ParsifalAltsoloBayreuther FestspieleD: Philippe Jordan; R: Herheim 
IV 12  Die WalkureRoßweißeStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Cassiers 
II-VI 12  GenovevaMargarethaStaatstheater CottbusD: E Christ; R: Martin Schüler 
II 12  Eugene OneginLarina ruStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Inkinen; R: A Freyer 
X 11-I 12  Das RheingoldErdaNationaltheater MannheimD: D Ettinger; R: A Freyer 
VII-VIII 11  ParsifalAltsoloBayreuther FestspieleD: D Gatti; R: Herheim 
V-VI 11  Elektra3. MagdStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: J Debus; R: D Dorn 
IV 11  Die WalkureRossweisseStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Cassiers 
III-IV 11  GenovevaMargarethaStaatstheater CottbusD: E Christ; R: Martin Schüler 
II-IV 11  La traviataAnnina itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: K Steffens; R: Mussbach 
XII 10-I 11  Die WalkureRossweisseTeatro alla Scala, MilanoD: Barenboim; R: Cassiers 
XII 10-V 11  Die Zauberflote3. DameStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soddy / Salemkour; R: August Everding 
VIII 10  GotterdammerungFloßhildeBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst 
VIII 10  Gotterdammerung1. NornBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  ParsifalAltsoloBayreuther FestspieleD: D Gatti; R: Herheim 
VII-VIII 10  Die WalkureSchwertleiteBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst 
VII-VIII 10  Das RheingoldFloßhildeBayreuther FestspieleD: C Thielemann; R: T Dorst