Timothy Oliver, tenor 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
   Umělci    Timothy Oliver,  tenor
  Plán představení
 Od dnes | od srpna 2012

Informace o kontaktu na management
 Sono Artists[Gen, Svět]

Osobní/jiné webové stránky
 http://timothyolivertenor.com


Future performances[SP] Světová premiéra
Current performances [NI] Nová inscenace
Timothy Oliver: Plán představení
Od Opera 
16 III-19 VI 2018 Le nozze di Figaro itDon Basilio Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Arad, R:Erath)
Semperoper
19-27 XII 2017 Yevgeny Onegin ruTriquet Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Wellber, R:Bothe)
Semperoper
16 XII 2017-2 II 2018 Die tote Stadt [NI] deGraf Albert Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Tate, R:Bösch)
Semperoper
2 X 2017-7 VII 2018 Carmen frLe Remendado Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Fogliani, R:Köhler)
Semperoper
30 IX-14 X 2017 Trouble in Tahiti [NI] enBoy 1 Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Brochhagen, R:Weiss)
Semperoper
28 VIII 2017-27 V 2018 Die Zauberflöte deMonostatos Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Gnann / Klingele / Gedschold, R:Freyer)
Semperoper
24 VI-9 VII 2017 Die Passagierin [NI] deenplheSteward Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Gedschold, R:Weber)
Semperoper
II-IV 2017 Das Rheingold [NI] deLoge Oldenburgisches Staatstheater (D:Vestmann, R:Esterházy)
23 I-27 VI 2017 Carmen frLe Remendado Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Pérez / Bisanti, R:Köhler)
Semperoper
XI 2016-II 2017 Peter Pan [NI] deJohn Darling Komische Oper Berlin (D:Bramall, R:Warner)
X 2016 Tosca itSpoletta Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Lange, R:Schaaf)
9 X 2016-8 VIII 2017 Die Zauberflöte de2. Priester Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Gnann / Klingele / Darlington / Repušić, R:Freyer)
Semperoper
9 X 2016-8 VIII 2017 Die Zauberflöte deMonostatos Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Gnann / Klingele / Darlington / Repušić, R:Freyer)
Semperoper
IX-X 2016 Die Meistersinger von Nürnberg Ulrich Eißlinger Komische Oper Berlin (D:Feltz, R:Homoki)
IX-XI 2016 Salome [NI] de2. Nazarener Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Wellber, R:Schulz)
VIII-IX 2016 Yevgeny Onegin ruTriquet Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Inkinen, R:Bothe)
VI-VII 2016 Yevgeny Onegin [NI] ruTriquet Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Inkinen, R:Bothe)
V-VII 2016 Geschichten aus dem Wiener Wald [NI] Havlitschek Komische Oper Berlin (D:Vestmann, R:Zadara)
V 2016 Carmen frLe Remendado Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Carella, R:Köhler)
V 2016 Mathis der Maler [NI] deDer Pfeifer des Grafen von Helferstein Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Young, R:Biganzoli)
II 2016 Don Carlos itLe comte de Lerme Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Chung / Arrivabeni, R:Gramss)
II-VI 2016 Satyagraha [NI] MK Gandhi Oldenburgisches Staatstheater (D:Vázquez, R:Schwalbach)
XI 2015-V 2016 Tosca itSpoletta Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Arrivabeni, R:Schaaf)
X 2015-VI 2016 Die Zauberflöte Monostatos Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Gnann / Klingele / Darlington, R:Freyer)
IX-X 2015 Elektra deEin junger Diener Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Kober, R:Frey)
IX 2015-VI 2016 Le nozze di Figaro itDon Curzio Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Wellber / Mühlbach, R:Erath)
V-VI 2015 The Canterville Ghost [SP] enCecil Cheshire Oper Leipzig (D:Foremny, R:Pilavachi)
IV-V 2015 Tosca itSpoletta Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Kovatchev, R:Schaaf)
III-IV 2015 Die lustige Witwe Camille de Rosillon Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Rösner, R:Savary)
III 2015 Die Brüder Löwenherz [SP] NoRole Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Oña, R:Sutcliffe)
III-VI 2015 Der fliegende Holländer deDer Steuermann Dalands Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Trinks, R:Klepper)
XII 2014-VII 2015 Die Zauberflöte Monostatos Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Darlington, R:Freyer)
X 2014 Svanda Dudák Kat Teatro Massimo di Palermo (D:Agrest, R:Köhler)
VIII-XI 2014 Carmen frLe Remendado Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Domenech, R:Köhler)
VII 2014 La donna serpente [NI] Tartagíl Festival della Valle d'Itria, Martina Franca (D:Luisi, R:Cirillo)
III 2014 Salome de1. Jude Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Meister, R:Mussbach)
III-IV 2014 Ariadne auf Naxos Ein Tanzmeister Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Wellber, R:Marelli)
II-III 2014 Idomeneo itArbace Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Jones, R:Schulz)
X-XI 2013 Tannhäuser Heinrich der Schreiber Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Trinks, R:Konwitschny)
IX 2013-IV 2014 Carmen [NI] frLe Remendado Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Domenech, R:Köhler)
IX 2013-IV 2014 Die Zauberflöte 1. Geharnischter Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Nánási, R:Freyer)
VIII 2013-VII 2014 Der fliegende Holländer deDer Steuermann Dalands Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Trinks, R:Klepper)
V 2013 Prinz Methusalem Trombonius Staatsoperette Dresden (D:Garbosnik / Theis, R:Altaras)
III-IV 2013 Idomeneo [NI] itArbace Oper Frankfurt (D:Jones / Januschke, R:Gloger)
III-VI 2013 Die Zauberflöte Tamino Staatsoperette Dresden (D:Theis / Garbosnik, R:Köhler)
III-VI 2013 Manon Lescaut [NI] itIl maestro di ballo Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Thielemann, R:Herheim)
I 2013 Lohengrin 2. Brabantischer Edler Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Thielemann, R:Mielitz)
XI-XII 2012 Idomeneo [NI] itArbace Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Jones, R:Schulz)
X 2012-V 2013 La Grande-Duchesse de Gérolstein Fritz Staatsoperette Dresden (D:Garbosnik / Theis, R:Dijkema)
IX-X 2012 Fidelio Jaquino Sächsische Staatsoper, Dresden (D:Fischer, R:Mielitz)

 Permalink: operabase.com/a/Timothy_Oliver/16995/cs