Peter Bronder, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Peter Bronder

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Rayfield Allied[Gen, Pasaulis]
 Le Bureau[Prancūzija]
 In Art[Italija]


Asmeninis/ kitas tinklapis
 Siūlykite papildymus ar pataisymus

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Kov 15  SiegfriedNoRoleBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; R: Carsen 
 Rugs 14  SalomeHerodesSão Paulo(Paulo)D: Neschling; R: L Livia Sabag 
 Saus-Vas 14  ElektraAegisthBariD: Jonathan Nott; R: Amelio 
 Lapkr 13  Das RheingoldMimeSão Paulo(Paulo)D: L Malheiro; R: Heller-Lopes 
 Liep 13  SiegfriedMime deLondon(Proms)D: Barenboim;
 Liep 13  Das RheingoldMime deLondon(Proms)D: Barenboim;
 Birz 13  SiegfriedMimeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 Birz 13  Das RheingoldMimeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 Geg 13  Rienzi, der letzte der TribunenRienzi deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 Kov-Bal 13  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 Spal-Lapkr 12  SiegfriedMime deMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 Spal 12-Bal 13  SiegfriedMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
Liep-Rugpj 12  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Geg-Birz 12  Salome1. JudeLondon(RO)D: Nelsons; R: McVicar 
Geg 12  Das LiebesverbotLuzio deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
Vas-Kov 12  Peter GrimesPeter Grimes enBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Gruod 11-Saus 12  PalestrinaGiovanni Pierluigi Palestrina deZurich(Oper)D: Metzmacher; R: Jens Daniel Herzog 
Lapkr 11  SiegfriedMimeBergen(BNO)D: Nagano;
Spal 11  Der RosenkavalierValzacchi deMilano(Scala)R: H Wernicke / Alejandro Stadler 
Liep-Rugpj 11  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Kov-Bal 11  Die ZauberfloteMonostatos deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
Gruod 10  Der RosenkavalierValzacchi deMadrid(Real)D: Jeffrey Tate; R: H Wernicke 
Spal 10  Boris GodunovVasilij ŠujskijTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky 
Birz-Liep 10  PalestrinaGiovanni Pierluigi da PalestrinaFrankfurt(Oper)D: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
Bal 10  SalomeHerodesMadrid(Real)D: López-Cobos; R: Carsen 
Lapkr 09  AlcesteAdmeteLondon(Cadogan)D: Collon;
Spal 09  WozzeckHauptmannGentD: Brabbins; R: Guy Joosten 
Rugs-Spal 09  WozzeckHauptmannAntwerpen(Vlaamse)D: Brabbins; R: Guy Joosten 
Birz-Liep 09  PalestrinaAbdisuFrankfurt(Oper)D: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
Saus-Vas 09  Vec MakropulosHauk-ŠendorfMilano(Scala)D: Marko Letonja; R: Luca Ronconi 
Gruod 08-Saus 09  Die Zauberflote1. PriesterWiesbadenD: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
Gruod 08-Saus 09  Die Zauberflote1. geharnischter MannWiesbadenD: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
Spal 08  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterBilbao(ABAO)D: Stefan Anton Reck; R: Uwe Erik Laufenberg