Ludovit Ludha, tenor 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
   Menininkai    Ludovit Ludha,  tenor
  Užimtumo planas
 Nuo Šiandien | rodom&uogonek; nuo 2013 met&uogonek; rugpjūtis mėnesio

Vadybininko kontaktinė informacija
 Neumann[Gen, Pasaulis]
 ammann horak[Pasaulis(ne)]
 TACT[var(ne)]


Future performances[P] Premjera
Current performances 
Ludovit Ludha: Užimtumo planas
Nuo Opera 
24 Lapkr 2017-10 Geg 2018 Macbeth Macduff Slovak National Theatre, Bratislava (D:Štefánek, R:Chudovský)
Historická budova
27 Spal 2017-12 Bal 2018 La traviata itAlfredo Germont Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Valentovic / Kyzlink / Štefánek, R:Chudovský)
Nová budova
22 Spal 2017-10 Bal 2018 Prodaná nevěsta Jeník Slovak National Theatre, Bratislava (D:Štefánek / Ladič, R:Mikuláštík)
Nová budova
14 Spal 2017-30 Birz 2018 Nabucco Ismaele Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus / Stur / Kyzlink / Štefánek, R:Gilhuus)
Historická budova
4 Spal 2017-19 Bal 2018 Yevgeny Onegin Lensky Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kyzlink / Valentovic, R:Konwitschny)
Historická budova
22 Rugs 2017-25 Vas 2018 Rigoletto itDuca di Mantova Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus, R:Schüler)
Nová budova
21 Rugs 2017-6 Geg 2018 L'Heure espagnole [P] Torquemada Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kattah / Lejava, R:Smolík)
Historická budova
Kov-Geg 2017 Yevgeny Onegin Lensky State Opera Banská Bystrica (D:Bulla, R:Osipenko)
Spal 2016-Saus 2017 La Damnation de Faust Faust Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur, R:Chudovský)
Rugs 2016-Geg 2017 Simon Boccanegra Gabriele Adorno Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus, R:Chudovský)
Rugs 2016-Birz 2017 Fidelio deJaquino Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kovács, R:Bendik)
Rugs-Lapkr 2016 Rigoletto itDuca di Mantova State Opera, Praha (D:Griffiths / Hein, R:Jernek)
Rugs 2016-Birz 2017 Rigoletto itDuca di Mantova National Theatre Prague, Praha (D:Weiser / Griffiths, R:Jernek)
Geg-Birz 2016 Simon Boccanegra Gabriele Adorno Slovak National Theatre, Bratislava (D:Haider / Leginus, R:Chudovský)
Bal-Birz 2016 Fidelio Jaquino Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kovács / Valentovic, R:Bendik)
Vas-Birz 2016 Pikovaya Dama Chekalinsky Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur, R:Chudovský)
Gruod 2015 Vec Makropulos [P] Albert Gregor Wiener Staatsoper (D:Hrůša, R:Stein)
Spal 2015-Birz 2016 Vec Makropulos [P] Albert Gregor Slovak National Theatre, Bratislava (D:Olos, R:Konwitschny)
Spal 2015-Bal 2016 Rigoletto itDuca di Mantova State Opera, Praha (D:Hein / Griffiths, R:Jernek)
Spal 2015-Birz 2016 Roméo et Juliette Roméo Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Štefánek, R:de Brea)
Bal 2015 Lady Macbeth of Mtsensk Zinoviy Borisovich Izmailov Opéra de Monte-Carlo (D:Lacombe, R:Lombardero)
Kov-Birz 2015 Roméo et Juliette [P] Roméo Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur, R:de Brea)
Lapkr 2014-Saus 2015 Lady Macbeth of Mtsensk [P] Zinoviy Borisovich Izmailov Royal Danish Opera, København (D:Vedernikov, R:Konwitschny)
Spal 2014-Bal 2015 Macbeth itMacduff Slovak National Theatre, Bratislava (D:Štefánek / Haider, R:Chudovský)
Spal-Gruod 2014 La traviata Alfredo Germont Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Haider / Valentovic, R:Chudovský)
Spal 2014 Svanda Dudák Babinský Teatro Massimo di Palermo (D:Agrest, R:Köhler)
Spal 2014-Birz 2015 Pikovaya Dama ruChekalinsky Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Tužinský, R:Chudovský)
Rugs 2014-Birz 2015 La bohème itRodolfo Slovak National Theatre, Bratislava (D:Haider / Valentovic, R:Graubner)
Rugs 2014-Birz 2015 Nabucco Ismaele Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Leginus, R:Gilhuus)
Rugpj 2014-Birz 2015 Rigoletto Duca di Mantova State Opera, Praha (D:Hein, R:Jernek)
Geg-Birz 2014 Pikovaya Dama [P] Chekalinsky Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Tužinský, R:Chudovský)
Bal-Birz 2014 Cavalleria rusticana itTuriddù Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kyzlink, R:Chudovský)
Kov-Bal 2014 Lady Macbeth of Mtsensk [P] ruZinoviy Borisovich Izmailov De Vlaamse Opera, Antwerpen (D:Jurowski, R:Bieito)
Vas-Geg 2014 Yevgeny Onegin ruLensky Oper Stuttgart (D:Hewett, R:Lehner)
Saus-Birz 2014 La bohème [P] Rodolfo Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus / Haider, R:Konwitschny, Graubner)
Saus-Geg 2014 Prodaná nevěsta csJeník Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Leginus, R:Mikuláštík)
Spal 2013-Birz 2014 Rigoletto itDuca di Mantova State Opera, Praha (D:Dovico / Drs / Hein, R:Jernek)
Spal 2013-Bal 2014 Macbeth itMacduff Slovak National Theatre, Bratislava (D:Leginus / Rolli / Haider, R:Chudovský)
Rugs 2013-Birz 2014 Yevgeny Onegin Lensky Slovak National Theatre, Bratislava (D:Kyzlink / Valentovic, R:Konwitschny)
Rugs 2013-Birz 2014 Nabucco Ismaele Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Selecký / Leginus, R:Gilhuus)
Rugs 2013-Geg 2014 La traviata itAlfredo Germont Slovak National Theatre, Bratislava (D:Stur / Selecký / Gatto / Dutčak / Haider, R:Chudovský)
Rugs-Lapkr 2013 Svätopluk skSvätopluk Slovak National Theatre, Bratislava (D:Štefánek, R:Jakubisko)

 Permalink: operabase.com/a/Ludovit_Ludha/10691/lt