Thomas Sigwald, tenoras :: Užimtumo planas 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
Rodyti instrukcijas
 Menininkas: Panašiai skambanti

Thomas Sigwald

Užimtumo planas
Repertuaras
Nuotraukos
Biografija
Kontaktai
Vadybininko kontaktinė informacija
 Vladarski

Asmeninis/ kitas tinklapis
 http://www.thomas-sigwald.com

 Operos teatro pateikta informacija  Debiutas operos teatre
 Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija  Vaidmens debiutas
Nuo  / Iki Opera  Vaidmuo  Vieta 
 Spal 15-Bal 16  The Man of La ManchaBarbier deVolksoper WienD: Lorenz C Aichner; R: Olivier Tambosi 
 Rugs-Lapkr 15  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: Eschwé; R: Guy Joosten 
 Geg-Birz 15  Grafin MarizaBaron Koloman Zsupan deVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Enzinger 
 Spal 14  Onkel PrasidentDeodatus Graf Schrullenhuf-WullersdurffVolksoper WienD: Eschwé; R: Köpplinger 
 Rugs 14-Birz 15  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: Märtig; R: Lohner 
Kov-Geg 14  Grafin MarizaBaron Koloman Zsupan deVolksoper WienD: A Rumpf; R: Enzinger 
Saus-Geg 14  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: E Dovico; R: Guy Joosten 
Saus-Birz 14  Kiss me, KateHarrison Howell deVolksoper WienD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl 
Gruod 13-Birz 14  Antonia und der ReissteufelReißteufelVolksoper WienD: Kolonovits; R: Robert Meyer 
Rugs-Spal 13  Salome2. Nazarene deVolksoper WienD: Eschwé; R: Borie 
Birz 13  Das WundertheaterPedro CapachoVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Schulte-Michels 
Kov-Bal 13  Gianni SchicchiDoktor Spinelloccio deVolksoper WienD: R Paternostro; R: Robert Meyer 
Gruod 12-Bal 13  Das Land des LachelnsPrinz Sou-Chong deTheater Orchester Biel SolothurnD: Caffier; R: A Schoeck 
Rugs-Spal 12  Salome2. NazareneVolksoper WienD: Eschwé / G Prießnitz; R: Borie 
Liep-Rugs 12  Grafin MarizaNoRoleStadttheater Baden, Baden bei WienD: Gyükér; R: Fritdum 
Kov-Geg 12  RusalkaDer HegerVolksoper WienD: Eschwé / G Prießnitz; R: R Doucet 
Gruod 11-Bal 12  Ein WalzertraumLeutnant NikiOper GrazD: M Burkert; R: Schilhan 
Spal 11-Birz 12  CarmenLe Remendado deVolksoper WienD: Julia Jones / G Prießnitz / Eun Sun Kim; R: Guy Joosten 
Rugs 11-Birz 12  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: G Prießnitz / N Milton; R: Lohner 
Rugs 11-Bal 12  Die FledermausGabriel von EisensteinVolksoper WienD: Bibl / E Dovico; R: H Zednik 
Geg-Birz 11  Der EvangelimannXaver ZitterbartVolksoper WienD: G Prießnitz; R: Köpplinger 
Saus-Vas 11  Der Graf von LuxemburgManfred PrskawetzVolksoper WienD: E Caspari; R: Schottenberg 
Lapkr 10-Kov 11  Antonia und der ReissteufelNeidVolksoper WienR: Robert Meyer 
Lapkr 10-Bal 11  Das Land des LachelnsGraf Gustav von Pottenstein deVolksoper WienR: B Blankenship 
Spal-Gruod 10  RusalkaDer HegerVolksoper WienD: G Prießnitz / Henrik Nánási; R: R Doucet 
Spal 10-Geg 11  Die Zauberflote2. PriesterVolksoper WienD: Ivan Anguélov / R Paternostro / G Prießnitz; R: Lohner 
Liep-Rugpj 10  Die ZauberfloteMonostatosOpernfestspiele St MargarethenD: Schoots / Wolfgang Gröhs / J Hattori; R: Waba