Peter Bronder, Tenur :: Skeda 
*Sit Pubbliku     >Operabase Professional 
Uri l-istruzzjonijiet
 Artist: Jinstema' bħal

Peter Bronder

Skeda
Repertorju
Ritratti
Bijografija
Kuntatt
Kuntatt tal-Management
 Rayfield Allied[Gen, Dinja]
 Le Bureau[Franza]
 In Art[Italja]


Siti tal-internet personali/oħrajn
 Issuġġerixxi żieda jew korrezzjoni

 Informazzjoni mit-teatru  Debut mal-Kumpanija
 Informazzjoni mill-aġent/artist  Debut fl-Irwol
Minn  / Sa Opra  Rwol  Post 
 Mar 15  SiegfriedNoRoleBarcelona(Liceu)S: Josep Pons; R: Carsen 
 Set 14  SalomeHerodesSão Paulo(Paulo)S: Neschling; R: L Livia Sabag 
 Jan-Frar 14  ElektraAegisthBariS: Jonathan Nott; R: Amelio 
 Nov 13  Das RheingoldMimeSão Paulo(Paulo)S: L Malheiro; R: Heller-Lopes 
 Lul 13  SiegfriedMime deLondon(Proms)S: Barenboim;
 Lul 13  Das RheingoldMime deLondon(Proms)S: Barenboim;
 Ġun 13  SiegfriedMimeMilano(Scala)S: Barenboim; R: Cassiers 
 Ġun 13  Das RheingoldMimeMilano(Scala)S: Barenboim; R: Cassiers 
 Mej 13  Rienzi, der letzte der TribunenRienzi deFrankfurt(Oper)S: Sebastian Weigle;
 Mar-Apr 13  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)S: Barenboim; R: Cassiers 
 Ott-Nov 12  SiegfriedMime deMilano(Scala)S: Barenboim; R: Cassiers 
 Ott 12-Apr 13  SiegfriedMimeBerlin(UDL)S: Barenboim; R: Cassiers 
Lul-Aww 12  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)S: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Mej-Ġun 12  Salome1. JudeLondon(RO)S: Nelsons; R: McVicar 
Mej 12  Das LiebesverbotLuzio deFrankfurt(Oper)S: Sebastian Weigle;
Frar-Mar 12  Peter GrimesPeter Grimes enBielefeldS: Kalajdzic; R: Malkowsky 
Diċ 11-Jan 12  PalestrinaGiovanni Pierluigi Palestrina deZurich(Oper)S: Metzmacher; R: Jens Daniel Herzog 
Nov 11  SiegfriedMimeBergen(BNO)S: Nagano;
Ott 11  Der RosenkavalierValzacchi deMilano(Scala)R: H Wernicke / Alejandro Stadler 
Lul-Aww 11  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)S: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
Mar-Apr 11  Die ZauberfloteMonostatos deMilano(Scala)S: R Böer; R: Kentridge 
Diċ 10  Der RosenkavalierValzacchi deMadrid(Real)S: Jeffrey Tate; R: H Wernicke 
Ott 10  Boris GodunovVasilij ŠujskijTorino(Regio)S: Noseda; R: Konchalovsky 
Ġun-Lul 10  PalestrinaGiovanni Pierluigi da PalestrinaFrankfurt(Oper)S: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
Apr 10  SalomeHerodesMadrid(Real)S: López-Cobos; R: Carsen 
Nov 09  AlcesteAdmeteLondon(Cadogan)S: Collon;
Ott 09  WozzeckHauptmannGentS: Brabbins; R: Guy Joosten 
Set-Ott 09  WozzeckHauptmannAntwerpen(Vlaamse)S: Brabbins; R: Guy Joosten 
Ġun-Lul 09  PalestrinaAbdisuFrankfurt(Oper)S: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
Jan-Frar 09  Vec MakropulosHauk-ŠendorfMilano(Scala)S: Marko Letonja; R: Luca Ronconi 
Diċ 08-Jan 09  Die Zauberflote1. PriesterWiesbadenS: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
Diċ 08-Jan 09  Die Zauberflote1. geharnischter MannWiesbadenS: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
Ott 08  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterBilbao(ABAO)S: Stefan Anton Reck; R: Uwe Erik Laufenberg