Simone Schröder :: Spilleplan 
*Hjemmeside     >Operabase Professional 
Vis instruksjoner
 Artist: Høres ut som

Simone Schröder

Spilleplan
Repertoar
Bilder
Biografi
Kontakt
Agent-informasjon
 Steinhaus[Gen, Verden]
 Weiler Artists[Verden(ne)]


Hjemmeside/annen web-side
 Foreslå et tillegg eller en rettelse

 Informasjon fra operahuset  Debut
 Informasjon fra agent/artist  Rolledebut
Fra  / Til Opera  Rolle  Sted 
 jan-feb 14  Elektra3. ancellaBariDir.: Jonathan Nott; Prod.: Amelio 
 des 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)Dir.: Daniel Harding; Prod.: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 nov 13  Die WalkureRossweisseValencia(Artes)Dir.: Zubin Mehta; Prod.: Padrissa 
 sep-nov 13  Das RheingoldErdaLeipzigDir.: U Schirmer; Prod.: Rosamund Gilmore 
jul 13  Die WalkureRossweisse deLondon(Proms)Dir.: Barenboim;
jun 13  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)Dir.: Barenboim; Prod.: Cassiers 
apr-mai 13  Der fliegende HollanderMaryBerlin(UDL)Dir.: Daniel Harding; Prod.: Philipp Stölzl / Kurotschka 
apr-jun 13  Das RheingoldErdaMannheimDir.: D Ettinger; Prod.: A Freyer 
nov-des 12  Der Ring an 1 AbendFrickaBuenos Aires(Colon)Dir.: R Paternostro; Prod.: Valentina Carrasco 
nov 12-mai 13  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)Dir.: Soddy / Salemkour; Prod.: August Everding 
okt 12-apr 13  Die WalkureRossweiße deBerlin(UDL)Dir.: Barenboim; Prod.: Cassiers 
jul-aug 12  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir.: Philippe Jordan; Prod.: Herheim 
apr 12  Die WalkureRoßweißeBerlin(UDL)Dir.: Barenboim; Prod.: Cassiers 
feb-jun 12  GenovevaMargarethaCottbusDir.: E Christ; Prod.: Martin Schüler 
feb 12  Eugene OneginLarina ruBerlin(UDL)Dir.: Inkinen; Prod.: A Freyer 
okt 11-jan 12  Das RheingoldErdaMannheimDir.: D Ettinger; Prod.: A Freyer 
jul-aug 11  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir.: D Gatti; Prod.: Herheim 
mai-jun 11  Elektra3. MagdBerlin(UDL)Dir.: J Debus; Prod.: D Dorn 
apr 11  Die WalkureRossweisseBerlin(UDL)Dir.: Barenboim; Prod.: Cassiers 
mar-apr 11  GenovevaMargarethaCottbusDir.: E Christ; Prod.: Martin Schüler 
feb-apr 11  La traviataAnnina itBerlin(UDL)Dir.: K Steffens; Prod.: Mussbach 
des 10-jan 11  Die WalkureRossweisseMilano(Scala)Dir.: Barenboim; Prod.: Cassiers 
des 10-mai 11  Die Zauberflote3. DameBerlin(UDL)Dir.: Soddy / Salemkour; Prod.: August Everding 
aug 10  GotterdammerungFloßhildeBayreuth(Wagner)Dir.: C Thielemann; Prod.: T Dorst 
aug 10  Gotterdammerung1. NornBayreuth(Wagner)Dir.: C Thielemann; Prod.: T Dorst 
jul-aug 10  ParsifalAltsoloBayreuth(Wagner)Dir.: D Gatti; Prod.: Herheim 
jul-aug 10  Die WalkureSchwertleiteBayreuth(Wagner)Dir.: C Thielemann; Prod.: T Dorst 
jul-aug 10  Das RheingoldFloßhildeBayreuth(Wagner)Dir.: C Thielemann; Prod.: T Dorst