Peter Bronder, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Peter Bronder

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Rayfield Allied[Gen, Świat]
 Le Bureau[Francja]
 In Art[Włochy]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 III 15  SiegfriedNoRoleBarcelona(Liceu)D: Josep Pons; R: Carsen 
 IX 14  SalomeHerodesSão Paulo(Paulo)D: Neschling; R: L Livia Sabag 
 I-II 14  ElektraAegisthBariD: Jonathan Nott; R: Amelio 
 XI 13  Das RheingoldMimeSão Paulo(Paulo)D: L Malheiro; R: Heller-Lopes 
 VII 13  SiegfriedMime deLondon(Proms)D: Barenboim;
 VII 13  Das RheingoldMime deLondon(Proms)D: Barenboim;
 VI 13  SiegfriedMimeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 VI 13  Das RheingoldMimeMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 V 13  Rienzi, der letzte der TribunenRienzi deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
 III-IV 13  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
 X-XI 12  SiegfriedMime deMilano(Scala)D: Barenboim; R: Cassiers 
 X 12-IV 13  SiegfriedMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
VII-VIII 12  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
V-VI 12  Salome1. JudeLondon(RO)D: Nelsons; R: McVicar 
V 12  Das LiebesverbotLuzio deFrankfurt(Oper)D: Sebastian Weigle;
II-III 12  Peter GrimesPeter Grimes enBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 11-I 12  PalestrinaGiovanni Pierluigi Palestrina deZurich(Oper)D: Metzmacher; R: Jens Daniel Herzog 
XI 11  SiegfriedMimeBergen(BNO)D: Nagano;
X 11  Der RosenkavalierValzacchi deMilano(Scala)R: H Wernicke / Alejandro Stadler 
VII-VIII 11  Andrea ChenierIncredibileBregenz(Fest)D: U Schirmer / Calesso; R: Keith Warner 
III-IV 11  Die ZauberfloteMonostatos deMilano(Scala)D: R Böer; R: Kentridge 
XII 10  Der RosenkavalierValzacchi deMadrid(Real)D: Jeffrey Tate; R: H Wernicke 
X 10  Boris GodunovVasilij ŠujskijTorino(Regio)D: Noseda; R: Konchalovsky 
VI-VII 10  PalestrinaGiovanni Pierluigi da PalestrinaFrankfurt(Oper)D: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
IV 10  SalomeHerodesMadrid(Real)D: López-Cobos; R: Carsen 
XI 09  AlcesteAdmeteLondon(Cadogan)D: Collon;
X 09  WozzeckHauptmannGentD: Brabbins; R: Guy Joosten 
IX-X 09  WozzeckHauptmannAntwerpen(Vlaamse)D: Brabbins; R: Guy Joosten 
VI-VII 09  PalestrinaAbdisuFrankfurt(Oper)D: Kirill Petrenko; R: H Kupfer 
I-II 09  Vec MakropulosHauk-ŠendorfMilano(Scala)D: Marko Letonja; R: Luca Ronconi 
XII 08-I 09  Die Zauberflote1. PriesterWiesbadenD: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
XII 08-I 09  Die Zauberflote1. geharnischter MannWiesbadenD: C Heine / Bieringer; R: Lievi 
X 08  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterBilbao(ABAO)D: Stefan Anton Reck; R: Uwe Erik Laufenberg