Tilmann Unger, tenor :: Kalendarz 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
Pokaż wskazówki
 Artysta: Brzmienie zbliżone

Tilmann Unger

Kalendarz
Repertuar
Zdjęćie
Biografia
Kontakt
Kontakt z agencją
 Kreft Artists[Gen, Świat]


Strona internetowa osobista lub inna
 Zmiany bądź nowe informacje? Na pisz do nas

 Informacja z teatru   Debiut z zespołem
 Informacja z agencji / od artysty  Debiut w roli
od  / do Opera  Rola  Miejsce 
 III-IV 15  ParsifalParsifal deWuppertalD: Toshiyuki Kamioka; R: T Reinhardt 
 XI-XII 14  Wiener BlutNoRoleMünchen(ST)D: Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber 
 II-V 14  ParsifalParsifalInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Reitmeier 
 III-VI 13  Neues vom TageDer schöne Herr HermannMünsterD: Vestmann; R: Weigner 
 X-XII 12  Im weissen RoesslDr. SiedlerMünchen(ST)D: Brandstätter; R: Josef E Köpplinger 
III-VII 12  JenufaSteva Klemen deInnsbruck(LT)D: A Rumpf; R: Klimek 
XII 11-II 12  Der FreischutzMaxMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: B Blankenship 
X-XII 11  The Love for Three OrangesDer PrinzMünchen(ST)D: Ptashnikov; R: I Karaman 
X 11-II 12  Prodana nevestaHansMünchen(ST)D: Lukas Beikircher; R: Baumgardt 
IX 11-IV 12  Die FledermausGabriel von EisensteinMünchen(ST)D: Reiners; R: Ulrich Peters 
IX 11-VI 12  Die Zauberflote1. Priester/1. GeharnischterMünchen(ST)D: Reiners; R: Rosamund Gilmore 
V-VII 11  The Pirates of PenzanceFredericMünchen(ST)D: Kowalewitz / J Andresen; R: Holger Seitz 
V-VII 11  The Love for Three OrangesDer PrinzMünchen(ST)R: I Karaman 
IV-VI 11  Vec MakropulosAlbert GregorMünchen(ST)D: Ptashnikov; R: Ulrich Peters 
XII 10-V 11  Die FledermausGabriel von EisensteinMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Ulrich Peters 
X 10-I 11  Grafin MarizaGraf Tassilo Endrödy-WittemburgMünchen(ST)D: Kowalewitz / Reiners; R: Josef E Köpplinger 
IX 10-I 11  Der FreischutzMaxMünchen(ST)D: David Stahl; R: B Blankenship 
IX 10-V 11  Die Zauberflote1. Priester/1. GeharnischterMünchen(ST)D: David Stahl; R: Rosamund Gilmore 
V-VII 10  Grafin MarizaGraf Tassilo Endrödy-WittemburgMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Josef E Köpplinger 
V-VII 10  Die Zauberflote1. Priester/1. GeharnischterMünchen(ST)D: Henrik Nánási; R: Rosamund Gilmore 
III 10  Vec MakropulosAlbert GregorMünchen(ST)D: David Stahl; R: Ulrich Peters 
XII 09-IV 10  Eine Nacht in VenedigGuidoMünchen(ST)D: Liviu Petcu; R: Soleri 
XII 09-IV 10  The Tale of Tsar SaltanPrinz GwidonMünchen(ST)D: David Stahl / Ptashnikov; R: B Blankenship 
IX-XII 09  The Pirates of PenzanceFredericMünchen(ST)D: Bramall; R: Holger Seitz 
V-VII 09  The Pirates of PenzanceFredericMünchen(ST)D: Bramall; R: Holger Seitz 
IV-VII 09  Eine Nacht in VenedigGuidoMünchen(ST)D: Kowalewitz; R: Soleri 
XII 08-VI 09  The Tale of Tsar SaltanPrinz GwidonMünchen(ST)D: David Stahl; R: B Blankenship 
XI 08-I 09  Fra DiavoloFra DiavoloMünchen(ST)D: Henrik Nánási / Kussel; R: Ulrich Peters 
X 08-IV 09  I masnadieriArminioMünchen(ST)D: Henrik Nánási / Kowalewitz; R: Thomas Wünsch 
X 08-II 09  Die lustige WitweGraf DaniloMünchen(ST)D: David Stahl / Kussel; R: Jan-Richard Kehl