Roderick Williams, bariton :: Urnik 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
Pokaži navodila
 Umetnik: Podoben

Roderick Williams

Urnik
Repertoar
Fotografije
Biografija
Kontakt
Kontakt vodstva
 Ingpen Williams[Gen, Svet]


Osebna / druge spletne strani
 Predlagati dodatek ali popravek

 Informacije operne hiše  Prvenec organizacije
 Informacije agenta/umetnika  Prvenec vloge
Od  / Do Opera  Vloga  Lokacija 
 Mar 15  Sunken GardenToby KramerLyon(Opera)D: Siebens; D: van der Aa 
 Sep 14  Israel in EgyptbassAmbronayD: Roy Goodman;
 Maj-Jul 14  Cosi fan tutteDon Alfonso enLondon(ENO)D: R Wigglesworth; D: McDermott 
 Apr 14  Johannes-PassionChristusBaden-Baden(Fest)D: Rattle; D: Sellars 
 Okt 13  Peter GrimesNed KeeneRoma(S.Cecilia)D: Pappano;
 Jun 13  Sunken GardenToby KramerAmsterdam(Fest)D: André de Ridder; D: van der Aa 
 Jun 13  Sunken GardenToby KramerAmsterdam(NO)D: André de Ridder; D: van der Aa 
 Apr 13  Dido and AeneasAeneas enWien(Theater)D: Robert King;
 Apr 13  Sunken GardenToby KramerLondon(ENO)D: André de Ridder; D: van der Aa 
 Mar 13  Acis e GalateabasAmsterdam(CG)D: L Alarcón;
 Feb-Mar 13  MedeeOrontesLondon(ENO)D: Curnyn; D: McVicar 
 Okt 12  After LifeAidenMelbourne(Fest)D: Padberg; D: van der Aa 
Jun 12  JoshuaBassHalle(Fest)D: Rademann;
Okt-Dec 11  Castor et PolluxPolluxLondon(ENO)D: Curnyn; D: Kosky 
Jun-Jul 11  Peter GrimesNed KeeneLondon(RO)D: Andrew Davis;
Maj 11  From the House of the DeadGoryanchikov enLeedsD: Farnes; D: Fulljames 
Feb 11  Die JahreszeitenbarytonParis(CE)D: Elts;
Okt-Dec 10  Le nozze di FigaroIl conte Almaviva itGlasgow(ScotOp)D: Francesco Corti; D: Thomas Allen 
Avg 10  The Indian QueenBass enEdinburgh(Fest)D: Christophers;
Jun-Jul 10  CapriccioOlivier deNorthingtonD: Barlow.cond; D: Medcalf 
Maj 10  After LifeAidenLondon(Barbican)D: van der Aa 
Mar 10  After LifeAidenLyon(Opera)D: Tausk; D: van der Aa 
Feb 10  Il barbiere di SivigliaFigaro itMiami(Grand)D: Gary Thor Wedow; D: R Doucet 
Dec 09  The MessiahBassBerlin(Konzert)D: Rademann;
Dec 09  MagnificatbarytonParis(CE)D: Rademann;
Sep-Okt 09  After LifeAidenAmsterdam(NO)D: Tausk; D: van der Aa 
Avg 09  RinaldoArgante itEdinburgh(Fest)D: Masaaki Suzuki;
Jul 09  L'amour de loinJaufre RudelLondon(ENO)D: E Gardner; D: D Pasca 
Mar 09  JuliettaNoRoleLondon(Barbican)D: Bělohlávek;
Feb 09  SamsonManoahLondon(Barbican)D: Christophers;
Jan-Feb 09  Die ZauberflotePapagenoLondon(ENO)D: Erik Nielsen / Stephen Higgins; D: Hytner / Ian Rutherford 
Okt 08  La bohemeSchaunardLondon(RO)D: Christian Badea; D: J Copley 
Sep 08  The Last SupperCristoTorino(Sett)D: E Howarth; D: Martin Duncan 
Sep 08  The Last SupperCristoMilano(Sett)D: E Howarth; D: Martin Duncan