2013/14 > Litva 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
2013/14 > Litva

 Světová premiéra
 Zvláštní představení
 Nová inscenace
 Nová inscenace souboru

  
Švédsko Lotyšsko

Litva
 
Rusko
Polsko Bělorusko

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

La cambiale di matrimonio (Rossini) 28 IX-21 IID: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Gianni Schicchi (Puccini) 28 IX-21 IID: Julius Geniušas; R: Nerijus Petrokas
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 5 X-10 IVD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Šeduikis
Madame Pompadour (Fall) 6 X-6 IVD: Jonas Janulevičius; R: Anželika Cholina
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 X-30 IIID: Julius Geniušas; R: Dalia Ibelhauptaite
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 X-25 IVD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 17 X-24 IVD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Martha (Flotow) 18 X-17 ID: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Wiener Blut (Strauss,J) 19 X-4 IVD: Virgilijus Visockis; R: Gediminas Maciulevičius(revival)
Wedding of a Spider (Bružaitė) 20 X
Die Bajadere (Kalman,E) 20 X-12 IVD: Jonas Janulevičius; R: Gintas Žilys
Das Veilchen vom Montmartre (Kálmán) 24 X-16 IVD: Virgilijus Visockis; R: Kęstutis Jakštas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 X-21 IIID: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Gräfin Mariza (Kálmán) 26 X-9 IID: Jonas Janulevičius; R: Alexei Stepanyuk
Grybų karas ir taika (Bružaitė) 27 X-24 XI
Opera anthology (Verdi) 3 XI
Faust (Gounod) 8 XI-18 IVD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Der Bettelstudent (Millöcker) 10 XI-5 IVD: Virgilijus Visockis; R: Andrey Bestchastny
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 16 XI-31 ID: Erki Pehk / Jonas Janulevičius; R: Teet Kask
Pagliacci (Leoncavallo) 30 XID: Oleg Lesun / Jurij Galias / Marina Tretjakova; R: Ana Motornaja
Die lustige Witwe (Lehár) 7 XII-23 IIID: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
La traviata (Verdi) 30 XIID: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 VIII-18 ID: Dainius Pavilionis; R: Daina Adamkevičiūtė
La traviata (Verdi) 16 VIIID: Modestas Barkauskas; R: Eligijus Domarkas
Pagliacci (Leoncavallo) 1 XII
Ball im Savoy (Abraham) 5 XII-1 IID: Stasys Domarkas / Dmitrijus Zlotnikas; R: Ramūnas Kaubrys
La traviata (Verdi) 30 XIID: Modestas Barkauskas; R: Eligijus Domarkas
L'Histoire de Babar (Poulenc) 20 I-13 IV
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 ID: Stasys Domarkas; R: Ramūnas Kaubrys
Suor Angelica (Puccini) 22 IIR: Yana Ross
Gianni Schicchi (Puccini) 22 IIR: Yana Ross
Wiener Blut (Strauss,J) 17-20 VD: Stasys Domarkas / Dainius Pavilionis; R: Ramūnas Kaubrys
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
Così fan tutte (Mozart) 26-30 XID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Manon Lescaut (Puccini) 23-26 ID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
La bohème (Puccini) 7-9 IIID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 1-4 VD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
Ernani (Verdi) 14 IX-2 VD: Gianluca Marcianò; R: Jean-Claude Berutti
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 IX-25 VD: Martynas Staskus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
La juive (Halévy) 21 IXD: Martynas Staskus; R: Günter Krämer
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 2 X-8 IIID: Robertas Servenikas; R: Vasilij Barkhatov
La traviata (Verdi) 4 X-6 VD: Robertas Servenikas / Martynas Staskus; R: Chen Shi-Zheng
Otello (Verdi) 5 X-5 VID: Gintaras Rinkevicius / Martynas Staskus; R: Eimuntas Nekrošius
Rigoletto (Verdi) 10 XD: Alvydas Šulčys; R: Gintaras Varnas
Carmen (Bizet) 15 X-19 IIID: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
Boris Godunov (Musorgsky) 24 XD: Robertas Servenikas; R: Mariusz Treliński
Wiener Blut (Strauss,J) 26 X-21 IIID: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 XI-27 IID: Martynas Staskus; R: Emilio Sagi
Die lustige Witwe (Lehár) 20 XII-15 IIID: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 ID: Gintaras Rinkevicius; R: Francesca Zambello
Lohengrin (Wagner) 30 I-21 VD: Robertas Servenikas; R: Andrejs Žagars
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 II-22 IVD: Modestas Pitrenas; R: Oskaras Koršunovas
Cornet (Narbutaitė) 21 II-29 IIID: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 IV-12 VID: Julius Geniušas / Alexis Soriano; R: Emilio Sagi
Alexander's Feast (Handel) 20-21 VID: Rolf Beck; R: Csaba Kael