2017/18 > Litva 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
2017/18 > Litva

 Světová premiéra
 Zvláštní představení
 Nová inscenace
 Nová inscenace souboru

  
Švédsko Lotyšsko

Litva
 
Rusko
Polsko Bělorusko

Kaunas, Kauno Valstybinis Muzikinis Teatras / Kaunas State Musical Theatre  / 

Die Fledermaus (Strauss,J) 29 X-13 VD: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 5 XI-21 I
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 XI
Les cloches de Corneville (Planquette) 11 XI-30 IIID: Virgilijus Visockis
La traviata (Verdi) 24 XI-30 XIID: Julius Geniušas; R: Gintas Žilys
Ball at the Savoy (Abraham) 2 XII-19 VD: Jonas Janulevičius; R: Andrius Žiurauskas
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 10 XII
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14 I-24 IIID: Jonas Janulevičius; R: Gintautas Želvys
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 28 ID: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Wiener Blut (Strauss,J) 22 II-16 IIID: Stasys Domarkas; R: Gediminas Maciulevičius
Les cloches de Corneville (Planquette) 17 X
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 X-17 XIR: Gintas Žilys
Wiener Blut (Strauss,J) 26 XR: Gediminas Maciulevičius
Ball at the Savoy (Abraham) 27 X-25 XIR: Andrius Žiurauskas
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 28 X-18 XI
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 28 X
Lucie de Lammermoor (Donizetti) 7 XIR: Gediminas Šeduikis
Klaipedos, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras / Klaipėda State Musical Theatre  / 
Jolanta (Tchaikovsky,P) 11 XI
Pagliacci (Leoncavallo) 17 XI
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 IV
Candide (Bernstein) 15 IXD: Martynas Staškus / Tomas Ambrozaitis; R: Jūratė Sodytė-Bradauskienė
Vilnius, Vilnius City Opera  / 
Faust (Gounod) 12-15 XD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 6-10 XIID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Faust (Gounod) 21-25 IID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Il trovatore (Verdi) 5-8 IVD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Così fan tutte (Mozart) 2-6 VD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 25-28 XD: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
Pelléas et Mélisande (Debussy) 3-6 XII
Faust (Gounod) 5-9 XIID: Gintaras Rinkevicius / Ričardas Šumila; R: Dalia Ibelhauptaite
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 20-24 IID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Tosca (Puccini) 27-29 IIID: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 2-4 VD: Gintaras Rinkevicius; R: Dalia Ibelhauptaite
Vilnius, Lithuanian National Opera and Ballet Theatre  / 
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 IX-20 ID: Sesto Quatrini / Robertas Servenikas; R: Vincent Boussard
La bohème (Puccini) 23 IX-26 ID: Julius Geniušas; R: Cristina Mazzavillani Muti
Don Carlo (Verdi) 27 IX-21 IIID: Martynas Staškus; R: Günter Krämer
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 IX-14 IVD: Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Die lustige Witwe (Lehár) 5 X-3 IID: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 X-16 XID: Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 8 X-11 IID: Julius Geniušas / Modestas Barkauskas; R: Kęstutis Jakštas
Carmen (Bizet) 11 X-3 VD: Robertas Servenikas; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 14 X-23 IIID: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 20 X-11 VD: Julius Geniušas; R: Emilio Sagi
Le nozze di Figaro (Mozart) 3 XI-16 IIID: Martynas Staškus; R: Emilio Sagi
Zuikis Puikis (Mickis) 12 XI-22 IVD: Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Wiener Blut (Strauss,J) 9 XII-17 IID: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 IID: Stefan Soltesz; R: Francesca Zambello
Manon (Massenet) 8 III-6 IVD: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 8 IV-13 VD: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 12 IV-19 VD: Robertas Servenikas; R: Vasily Barkhatov
Tannhäuser (Wagner) 15 VD: Vello Pähn / Jüri Alperten; R: Daniel Slater
Idomeneo (Mozart) 31 V-2 VID: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Bluebeard's Castle (Bartok) 28 IX-26 ID: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Csaba Káel
Zuikis Puikis (Mickis) 30 IX-28 IVD: Juozas Mantas Jauniškis / Imantas Šimkus; R: Jūratė Sodytė
Cornet (Narbutaite) 10 X-21 XID: Robertas Servenikas; R: Gintaras Varnas
La bohème (Puccini) 13 X-2 IID: Sesto Quatrini / Julius Geniušas / Ričardas Šumila; R: Cristina Mazzavillani Muti
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18-20 XD: Sesto Quatrini; R: Emilio Sagi
Don Carlo (Verdi) 24 XD: Pierre Vallet; R: Günter Krämer
La traviata (Verdi) 27 X-30 XIID: Sesto Quatrini / Martynas Staškus / Julius Geniušas; R: Chen Shi-Zheng
Five Mary's Miracles (Serksnyte) 28 X-14 IVD: Julius Geniušas; R: Kęstutis Jakštas
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 15 XI-23 IIID: Sesto Quatrini / Ričardas Šumila; R: Vincent Boussard
Manon (Massenet) 28-30 XID: Cyril Diederich; R: Vincent Boussard
Wiener Blut (Strauss,J) 5 XII-4 ID: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 XII-2 ID: Julius Geniušas; R: Gediminas Šeduikis
Idomeneo (Mozart) 12-14 XIID: Johannes Wildner; R: Graham Vick
Carmen (Bizet) 9-10 ID: Modestas Pitrenas; R: Arnaud Bernard
Madama Butterfly (Puccini) 17 I-2 IVD: David Parry; R: Anthony Minghella, Carolyn Choa
Die lustige Witwe (Lehár) 31 I-10 IVD: Julius Geniušas; R: Monika Wiesler
Post Futurum (Sodeika) 7-15 IID: Robertas Servenikas / Julius Geniušas; R: Oskaras Korsunovas
Turandot (Puccini) 1 III-6 IVR: Robert Wilson, Nicola Panzer
Der fliegende Holländer (Wagner) 14 IIID: Robertas Servenikas; R: Francesca Zambello
The Tiny Lingonberry (Tamulionis) 17 IIID: Alvydas Šulčys; R: Gytis Padegimas