2017/18 > Slovensko 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
2017/18 > Slovensko

 Světová premiéra
 Zvláštní představení
 Nová inscenace
 Nová inscenace souboru

  
Česká republika Polsko

Slovensko
 
Ukrajina
Rakousko Maďarsko Rumunsko

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 11 IX-12 VD: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Rigoletto (Verdi) 13 IX-17 VD: Marián Vach; R: Anna Osipenko
Aleko (Rakhmaninov) 19 IX-15 VD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Iolanta (Tchaikovsky,P) 19 IX-15 VD: Marián Vach; R: Marcello Lippi
Nabucco (Verdi) 23 IXD: Ján Procházka; R: Michal Babiak
Don Pasquale (Donizetti) 6 X-29 VD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
La traviata (Verdi) 20 X-2 ID: Lorenzo Tazzieri / Ján Procházka; R: Dana Dinková
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 24 XD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Aida (Verdi) 26 XD: Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Das Land des Lächelns (Lehár) 31 X-20 ID: Ján Procházka; R: Jana Andělová Pletichová
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 8 XII-19 VD: Marián Vach; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 12 XII-22 VD: Ján Procházka; R: Dana Dinková
Tosca (Puccini) 14 XII-14 VID: Valter Borin; R: Martin Huba
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 XII-5 VD: Igor Bulla; R: Dagmar Hlúbková
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 28 XII-1 IIID: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Rusalka (Dvořák,A) 18 I-16 VID: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Die Zauberflöte (Mozart) 23 I-28 IIID: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Puss in Boots (Montsalvatge) 27 I-28 VD: Jan Procházka; R: Dana Dink
La Gioconda (Ponchielli) 27 IV-24 VD: Igor Bulla; R: Dominik Beneš
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
L'Heure espagnole (Ravel) 21 IX-6 VD: Vinicius Kattah / Marián Lejava; R: Pavol Smolík
Rigoletto (Verdi) 22 IX-25 IID: Martin Leginus; R: Martin Schüler
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 1 X-19 VID: Peter Valentovic / Maroš Potokár; R: Ján Ďurovčík
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4 X-19 IVD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Barbier zo Sevilly (Rossini) 7 X-2 IIID: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Turandot (Puccini) 11 X-2 VD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Suor Angelica (Puccini) 13 X-10 VID: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Gianni Schicchi (Puccini) 13 X-10 VID: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Il tabarro (Puccini) 13 X-10 VID: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Nabucco (Verdi) 14 X-30 VID: Martin Leginus / Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Zuzana Gilhuus
Carmen (Bizet) 18 X-21 IID: Dušan Štefánek / Rastislav Stur / Robert Jindra; R: Marián Chudovský
La juive (Halévy) 19 X-20 IVD: Robert Jindra / Dušan Štefánek; R: Peter Konwitschny
Prodaná nevěsta (Smetana) 22 X-10 IVD: Dušan Štefánek / Branko Ladič; R: Pavel Mikuláštík
Sedliacka česť (Mascagni) 24 X-29 IIID: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
Komedianti (Leoncavallo) 24 X-29 IIID: Peter Valentovic / Rastislav Stur; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 27 X-12 IVD: Rastislav Stur / Peter Valentovic / Jaroslav Kyzlink / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 XI-10 VD: Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Die Zauberflöte (Mozart) 26 XI-28 IVD: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Svetozár Sprušanský
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 XII-10 IID: Dušan Štefánek; R: Miroslav Grisa
Krútňava (Suchoň) 4 I-18 IID: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Sadko (Rimsky-Korsakov) 26 I-8 VID: Rastislav Stur / Ondrej Olos; R: Daniel Kramer
Bohéma (Puccini) 1 II-4 IVD: Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Simon Boccanegra (Verdi) 8 II-17 VID: Martin Leginus / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Don Giovanni (Mozart) 9 III-20 VIR: Jozef Bednárik
Tosca (Puccini) 2-22 VI
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 18 IX-18 IVD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
Nabucco (Verdi) 22 IX-30 IVD: Igor Dohovič / Jakub Žídek; R: Václav Věžník
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 27 IX-15 VID: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Alcina (Handel) 30 IXR: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 4 X-30 ID: Igor Dohovič / Maroš Potokár; R: Peter Gábor
Falstaff (Verdi) 27 X-24 VID: Martin Leginus / Maroš Potokár; R: Jiří Menzel
Il trovatore (Verdi) 5 XI-20 VID: Jan Novobilský / Peter Valentovic; R: Zuzana Gilhuus
Grófka Marica (Kálmán,E) 9 XI-10 VD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Die Feen (Wagner) 15 XI-2 VID: Robert Jindra / Jan Novobilský; R: Lubor Cukr
Carmen (adaptation) (Bizet) 20 XI-2 XIID: Igor Dohovič
La traviata (Verdi) 28 XI-27 ID: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
La bohème (Puccini) 20 XII-7 IVD: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Michael Tarant
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 II-26 VID: Maroš Potokár / Jan Novobilský; R: Imre Halasi
Popoluška (Rossini) 9 III-4 VID: Igor Dohovič; R: Pavel Uher
Carmen (Bizet) 4 VD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Blažena Hončarivová
Don Giovanni (Mozart) 25 V-29 VIR: Juraj Nvota