2011/12 > Tšehhi Vabariik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2011/12 > Tšehhi Vabariik

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Poola
Saksamaa

Tšehhi Vabariik
 
Austria Slovakkia
Ungari

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Figarova Svatba (Mozart) 14-18 Sept
Lazebník Sevillský (Rossini) 17-23 Sept
Aida (Verdi) 23 Nov-14 MärtsDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Václav Věžník
Netopýr (Strauss,J) 30 Nov-20 MärtsDir: Kaspar Zehnder / Ondrej Olos; Lav: Ondřej Havelka
Nabucco (Verdi) 1 Dets-22 MärtsDir: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; Lav: György Selmeczi
Madama Butterfly (Puccini) 14 Dets-11 MaiDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Jiří Nekvasil
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Dets-12 MaiDir: Petr Vronský / Jaroslav Kyzlink; Lav: Ondřej Havelka
La traviata (Verdi) 11 Jaan-7 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: Zbyněk Srba
Macbeth (Verdi) 20 Jaan-5 MaiDir: Damian Iorio / Ondrej Olos; Lav: Bruno Berger-Gorski
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 9 Märts-5 AprillDir: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; Lav: James Conway
Lékárník (Haydn) 20-22 AprillDir: Ondrej Olos; Lav: Tomáš Studený
Ženitba (Martinů) 22-24 JuuniDir: Jakub Klecker; Lav: Pamela Howard
Olomouc, Moravian Theatre Olomouc  / 
My Fair Lady (Loewe) 2 Sept-23 OktDir: Miloslav Oswald
Ples v opeře (Heuberger) 4 Sept-22 OktDir: Tomáš Hanák; Lav: Dagmar Hlubková
Evzen Onegin (Tchaikovsky) 6 Sept-11 OktDir: Miloslav Oswald / Pavel Šnajdr; Lav: Andrea Hlinková
Carmen (Bizet) 10 Sept-27 OktDir: Petr Šumník; Lav: Michael Tarant
Sugar (Styne) 13 Sept-25 OktDir: Petr Šumník; Lav: Dagmar Hlubková
Prodaná nevěsta (Smetana) 16 Sept-3 OktDir: Petr Šumník; Lav: Michael Tarant
La traviata (Verdi) 17 Sept-30 OktDir: Miloslav Oswald; Lav: Martin Otava
Nápoj lásky (Donizetti) 30 Sept-6 Okt
Nabucco (Verdi) 8 OktDir: Miloslav Oswald / Tomáš Hanák; Lav: Michael Tarant
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Jenůfa (Janáček) 6 Sept-17 VeebDir: Robert Jindra; Lav: Michael Tarant
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 Sept-23 MärtsDir: Karol Kevický / Jan Šrubař; Lav: Pavel Mikuláštík
Let's Make an Opera (Britten) 18 Sept-22 JuuniDir: Jan Šrubař; Lav: Lubor Cukr
La bohème (Puccini) 13 Okt-14 JuuniDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Tomáš Studený
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Okt-17 NovDir: Jan Šrubař; Lav: Ilja Racek
Romeo a Julie (Gounod) 15 Dets-9 MaiDir: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; Lav: Peter Gábor
La traviata (Verdi) 11 Veeb-25 AprillDir: Jan Chalupecký; Lav: Carmen Or
The Rake's Progress (Stravinsky) 1 Märts-6 JuuniDir: Jakub Klecker / Jan Srubar; Lav: Jiří Nekvasil
Fedora (Giordano) 14 Aprill-22 JuuniDir: Zbyněk Müller; Lav: Peter Gábor
Armida (Dvořák,A) 3-16 MaiDir: Robert Jindra / Jan Šrubař; Lav: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 17+ JuuniDir: Oliver Dohnányi / Jan Šrubař; Lav: Marián Chudovský
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
The Servant (Tutino) 11 SeptDir: Jiří Petrdlík; Lav: Luděk Golat
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Così fan tutte (Mozart) 20 Aug-20 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Martin Čičvák
Don Giovanni (Mozart) 19 Aug-31 DetsDir: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Jan Chalupecký; Lav: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Aug-4 MaiDir: Tomáš Netopil / David Švec; Lav: Joël Lauwers
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Sept-27 MaiDir: David Švec / Jan Chalupecký; Lav: David Radok
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 Okt-27 MaiDir: Jan Chalupecký / Tomáš Netopil; Lav: Josef Průdek
Rinaldo (Handel) 12 Jaan-5 MaiDir: Václav Luks; Lav: Louise Moaty
Don Giovanni (Mozart) 9-30 JuuniDir: Tomáš Netopil / David Švec; Lav: Skutr
Praha, Divadlo Kolowrat / Kolowrat Theatre  / 
Tomorrow there will be... (Brezina) 8 Sept-25 VeebDir: Marko Ivanović; Lav: Jiří Nekvasil
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 Sept-17 JuuniDir: David Švec / Jan Chalupecký; Lav: Simone Sandroni, Lenka Flory
Aida (Verdi) 15 Sept-6 DetsDir: Zbyněk Müller; Lav: Steffen Piontek
The Devil and Kate (Dvořák,A) 17 Sept-13 NovDir: Jan Chalupecký; Lav: Marián Chudovský
Carmen (Bizet) 17 Sept-7 MaiDir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jozef Bednárik
Rusalka (Dvořák,A) 18 Sept-15 JuuniDir: Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 24 Sept-21 MaiDir: Ondrej Lenárd; Lav: Jana Kališová
The Bartered Bride (Smetana) 28 Sept-19 MaiDir: Ondrej Lenárd / David Švec; Lav: Magdalena Švecová
The Jacobin (Dvořák,A) 8 Okt-2 JuuniDir: Tomáš Netopil / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman
Libuse (Smetana) 28 Okt-8 MaiDir: Tomáš Netopil; Lav: Petr Novotný
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 12 Nov-21 MärtsDir: Zbyněk Müller; Lav: Ondřej Havelka
The Miracles of Mary (Martinů) 4 Dets-1 JaanDir: David Švec; Lav: Jiří Heřman
Gloriana (Britten) 3 Märts-25 MaiDir: Zbyněk Müller / Robert Jindra; Lav: Jiří Heřman
Parsifal (Wagner) 4 Aprill-18 MaiDir: John Fiore; Lav: Jiří Heřman
Tosca (Puccini) 17 Aprill-29 MaiDir: Rastislav Štúr; Lav: Vladimír Morávek
Kát'a Kabanová (Janáček) 28 Aprill-14 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: Robert Wilson
Praha, Státní Opera Praha / State Opera Prague  / 
Il trovatore (Verdi) 18 Aug-31 Mai
Rigoletto (Verdi) 19 Aug-3 Mai
Nabucco (Verdi) 20 Aug-12 Mai
Otello (Verdi) 24 Aug-6 Märts
La traviata (Verdi) 26 Aug-30 Juuni
Aida (Verdi) 28 Aug-16 Juuni
Madama Butterfly (Puccini) 1 Sept-2 Juuni
Rusalka (Dvořák,A) 2 Sept-26 Juuni
Carmen (Bizet) 4 Sept-29 Juuni
La bohème (Puccini) 10 Sept-24 Juuni
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Sept-7 Dets
The Barber of Seville (Rossini) 4 Okt-8 Juuni
The Magic Flute (Mozart) 8 Okt-5 Juuni
Die drei Pintos (Weber) 22 Dets-1 Veeb
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-22 Jaan
Tosca (Puccini) 23 Veeb-21 Juuni
Turandot (Puccini) 15 Aprill-15 Juuni
Pagliacci (Leoncavallo) 14-28 Juuni
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-28 Juuni