2013/14 > Austria 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2013/14 > Austria

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Saksamaa Tšehhi Vabariik Slovakkia
Lichtenstein
Šveits

Austria
 
Ungari
Itaalia Sloveenia Horvaatia

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 Okt-29 NovDir: Franz Josef Breznik; Lav: Robert Herzl
Aschenputtel (Singer) 16 Nov-22 DetsDir: Oliver Ostermann; Lav: Manfred Waba
Das Feuerwerk (Burkhard) 14 Dets-31 JaanDir: Michael Zehetner; Lav: Karina Fibich
Der Mann von La Mancha (Leigh) 18 Jaan-8 MärtsDir: Franz Josef Breznik; Lav: Robert Herzl
Zwei Herzen im Dreivierteltakt (Stolz) 15 Veeb-29 MärtsDir: Oliver Ostermann; Lav: Alexandra Frankmann
Giuditta (Lehár) 20-29 JuuniDir: Franz Josef Breznik; Lav: Dominik Wilgenbus
Giuditta (Lehár) 6 Aug-4 SeptDir: Franz Josef Breznik; Lav: Dominik Wilgenbus
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Rigoletto (Verdi) 5-28 VeebDir: Alexander Drčar; Lav: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 26 Dets-6 JaanDir: Gustav Kuhn
Don Giovanni (Mozart) 27 Dets-3 JaanDir: Gustav Kuhn; Lav: Gustav Kuhn
Tosca (Puccini) 28 Dets-5 JaanDir: Gustav Kuhn; Lav: Angelica Ladurner
Winterreise (Schubert) 2 Jaan
Das Rheingold (Wagner) 18 Juuli-1 AugDir: Gustav Kuhn; Lav: Gustav Kuhn
Die Walküre (Wagner) 19 Juuli-2 AugDir: Gustav Kuhn; Lav: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 Juuli-2 AugDir: Gustav Kuhn; Lav: Gustav Kuhn
Götterdämmerung (Wagner) 26 Juuli-3 AugDir: Gustav Kuhn; Lav: Gustav Kuhn
Los niños perdidos (Kolonovits) 9-15 AugDir: David Giménez Carreras; Lav: Emilio Sagi
Graz, Oper Graz  / 
Lohengrin (Wagner) 28 Sept-30 MaiDir: Julien Salemkour / Marius Burkert / Dirk Kaftan; Lav: Johannes Erath
La bohème (Puccini) 6 Okt-4 DetsDir: José Miguel Esandi; Lav: Dietmar Pflegerl
Im weißen Rößl (Benatzky) 19 Okt-8 MaiDir: Florian Erdl; Lav: Josef E Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Nov-14 MaiDir: Dirk Kaftan; Lav: Mariame Clément
Carousel (Rodgers) 7 Dets-5 JuuniDir: Marius Burkert; Lav: Matthias Davids
Turandot (Puccini) 18 Jaan-25 MaiDir: Domingo Hindoyan; Lav: Marco Arturo Marelli
Jenůfa (Janáček) 29 Märts-15 JuuniDir: Dirk Kaftan; Lav: Peter Konwitschny
La favorita (Donizetti) 26 Aprill-14 JuuniDir: Giacomo Sagripanti; Lav: Sam Brown
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
La forza del destino (Verdi) 21 Sept-6 VeebDir: Francesco Angelico; Lav: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 5 Okt-28 DetsDir: Hansjörg Sofka; Lav: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 11 Okt-17 NovDir: Vito Cristofaro; Lav: Urs Häberli
Don Pasquale (Donizetti) 9 Nov-27 AprillDir: Vito Cristofaro; Lav: Stefan Tilch
Mara (Netzer) 7 Dets-19 MärtsDir: Alexander Rumpf; Lav: Johannes Reitmeier
Parsifal (Wagner) 16 Veeb-3 MaiDir: Alexander Rumpf; Lav: Johannes Reitmeier
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 22 Märts-2 JuuliDir: Hansjörg Sofka; Lav: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Tiefland (d'Albert) 10 Mai-3 JuuliDir: Francesco Angelico; Lav: Kurt Josef Schildknecht
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 21 Juuni-6 JuuliDir: Alexander Rumpf; Lav: Ulrich Peters
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Sept-19 OktDir: Alexander Soddy; Lav: Marco Storman
Macbeth (Verdi) 31 Okt-5 DetsDir: Alexander Soddy; Lav: Cesare Lievi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 19 Dets-18 VeebDir: Günter Wallner; Lav: Tobias Kratzer
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 6 Veeb-22 MärtsDir: Attilio Cremonesi; Lav: Michael Sturminger
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 20 Märts-10 MaiDir: Alexander Soddy; Lav: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Sept-1 JuuniDir: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; Lav: Amon Miyamoto
Dido und Aeneas (Purcell) 25 Okt-20 DetsDir: Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; Lav: Daniela Kurz
Das Rheingold (Wagner) 26 Okt-1 VeebDir: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; Lav: Uwe Eric Laufenberg
Spuren der Verirrten (Glass) 9 Nov-3 VeebDir: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; Lav: David Pountney
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Dets-4 JuuliDir: Marc Reibel / Ingo Ingensand / Daniel Spaw; Lav: Adriana Altaras
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 Jaan-1 AprillDir: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; Lav: Anthony Pilavachi
Fadinger (Leitner) 8 Veeb-26 JuuniDir: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; Lav: André Turnheim
Die Walküre (Wagner) 22 Märts-14 JuuniDir: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; Lav: Uwe Eric Laufenberg
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 2 Mai-26 JuuniDir: Borys Sitarski; Lav: John F Kutil
Carmen (Bizet) 24 Mai-2 JuuliDir: Daniel Linton-France; Lav: Olivier Tambosi
Salzburg, Landestheater  / 
La cage aux folles (Herman) 21 Sept-8 MärtsDir: Peter Ewaldt / Stefan Müller; Lav: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 28 Sept-26 MaiDir: Peter Ewaldt / Stefan Müller; Lav: Andreas Gergen / Christian Struppeck
Die Pilger von Mekka (Gluck) 27 Okt-12 DetsDir: Adrian Kelly; Lav: Jacopo Spirei
Jonny spielt auf (Krenek) 7 Dets-14 JaanDir: Adrian Kelly; Lav: Andreas Gergen
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Veeb-27 MaiDir: Leo Hussain; Lav: André Heller-Lopes
Die Dreigroschenoper (Weill) 4 Aprill-15 JuuniDir: Christian Frank; Lav: Stephanie Mohr
La clemenza di Tito (Mozart) 4 Mai-12 JuuniDir: Leo Hussain; Lav: Amélie Niermeyer
Emilie (Saariaho) 24 Mai-10 JuuniDir: Leo Hussain; Lav: Agnessa Nefjodov
Die Zauberflöte (Mozart) 20+ SeptDir: Mirga Gražinyte-Tyla; Lav: Carl Philip von Maldeghem
La cage aux folles (Herman) 7-12 OktDir: Peter Ewaldt / Stefan Müller; Lav: Andreas Gergen
Rigoletto (Verdi) 25+ OktDir: Adrian Kelly; Lav: Amélie Niermeyer
Im weißen Rößl (Benatzky) 7+ DetsDir: Peter Ewaldt; Lav: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 10+ JaanDir: Peter Ewaldt; Lav: Andreas Gergen, Christian Struppeck
La sonnambula (Bellini) 22+ VeebDir: Speranza Scappucci; Lav: Agnessa Nefjodov
Fidelio (Beethoven) 18+ AprillDir: Adrian Kelly; Lav: Andreas Gergen
Tahrir (Mahmoud) 17+ MaiDir: Mirga Gražinyte-Tyla; Lav: Yekta Kara
Dafne (Caldara) 7+ JuuniDir: Peter Ewaldt; Lav: Marco Dott
Wien, Wiener Kammeroper  / 
Semiramide (Vinci) 27 Sept-15 OktDir: Alan Curtis; Lav: Francesco Micheli
La cenerentola (Rossini) 25 Nov-21 DetsDir: Konstantin Chudovsky; Lav: Jasmin Solfaghari
Mare Nostrum (Kagel) 11-24 VeebDir: Gelsomino Rocco; Lav: Christoph Zauner
La clemenza di Tito (Mozart) 13 Aprill-10 MaiDir: Rubén Dubrovsky; Lav: Alberto Triola
Punch and Judy (Birtwistle) 22 Mai-5 JuuniDir: Walter Kobéra; Lav: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
La traviata (Verdi) 3 Sept-25 MaiDir: Marco Armiliato; Lav: Jean-François Sivadier
Carmen (Bizet) 4-16 SeptDir: Dan Ettinger; Lav: Franco Zeffirelli
Tosca (Puccini) 5 Sept-27 JuuniDir: Marco Armiliato / Paolo Carignani / Stefan Soltesz / Philippe Auguin; Lav: Margarethe Wallmann
Otello (Verdi) 14-23 SeptDir: Dan Ettinger; Lav: Christine Mielitz
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Sept-21 DetsDir: Franz Welser-Möst / Myung Whun Chung; Lav: David McVicar
Nabucco (Verdi) 22 Sept-7 MaiDir: Paolo Carignani / Jesús López-Cobos; Lav: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 27 Sept-4 OktDir: Alain Altinoglu; Lav: Peter Stein
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Sept-31 MärtsDir: Michael Güttler / Guillermo Garcia Calvo / Stefan Soltesz; Lav: Richard Bletschacher, Günther Rennert
La fanciulla del West (Puccini) 5-17 OktDir: Franz Welser-Möst; Lav: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 9-18 OktDir: Dan Ettinger; Lav: Nicolas Joël
Don Carlos (Verdi) 13-19 OktDir: Franz Welser-Möst; Lav: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Okt-30 AprillDir: Adam Fischer / Franz Welser-Möst; Lav: Otto Schenk
Anna Bolena (Donizetti) 25 Okt-3 NovDir: Evelino Pidò; Lav: Eric Génovèse
La Fille du régiment (Donizetti) 26 Okt-4 NovDir: Bruno Campanella; Lav: Laurent Pelly(original), Christian Rath(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 7-16 NovDir: Jesús López-Cobos; Lav: Gianfranco de Bosio
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 Nov-14 JuuniDir: Guillermo Garcia Calvo; Lav: Otto Schenk
Madama Butterfly (Puccini) 11 Nov-14 AprillDir: Plácido Domingo / Jonathan Darlington; Lav: Josef Gielen
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Nov-17 JuuniDir: Christoph Eschenbach / Constantin Trin; Lav: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Peter Grimes (Britten) 23 Nov-1 DetsDir: Graeme Jenkins; Lav: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 4 Dets-29 MärtsDir: Philippe Auguin / Franz Welser-Möst; Lav: Franco Zeffirelli
Pollicino (Henze) 18 Dets-8 MaiDir: Gerrit Prießnitz; Lav: René Zisterer
Fidelio (Beethoven) 19-29 DetsDir: Franz Welser-Möst; Lav: Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 23 Dets-2 JuuniDir: Michael Güttler / Jesús López-Cobos; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-5 JaanDir: Bertrand de Billy; Lav: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-15 JaanDir: Jérémie Rhorer; Lav: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11-21 JaanDir: Alain Altinoglu; Lav: Jean-Louis Martinoty
Così fan tutte (Mozart) 13-20 JaanDir: Patrick Lange; Lav: Roberto De Simone
Boris Godunow (Musorgsky) 23-31 JaanDir: Michael Güttler; Lav: Yannis Kokkos
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Jaan-2 VeebDir: Paolo Carignani; Lav: Jean-Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 Jaan-2 VeebDir: Paolo Carignani; Lav: Jean-Pierre Ponnelle
Rusalka (Dvořák,A) 26 Jaan-9 VeebDir: Jiri Belohlavek; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Salome (Strauss) 7-13 VeebDir: Andris Nelson; Lav: Boleslaw Barlog
Manon (Massenet) 12-21 VeebDir: Frédéric Chaslin; Lav: Andrei Serban
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 Veeb-12 MärtsDir: Evelino Pidò; Lav: David McVicar, Justin Way
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 28 VeebDir: Patrick Lange
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-14 MärtsDir: Patrick Lange; Lav: Falk Richter
Wozzeck (Berg) 27-30 MärtsDir: Daniele Gatti; Lav: Adolf Dresen
Rigoletto (Verdi) 1-10 AprillDir: Jesús López-Cobos; Lav: Sandro Sequi
Lohengrin (Wagner) 12-28 AprillDir: Bertrand de Billy; Lav: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 Aprill-20 JuuniDir: Michael Boder / Franz Welser-Möst; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 17-24 AprillDir: Franz Welser-Möst; Lav: Christine Mielitz
Faust (Gounod) 2-10 MaiDir: Bertrand de Billy; Lav: Stéphane Roche
Andrea Chénier (Giordano) 3-9 MaiDir: Paolo Carignani; Lav: Otto Schenk
Norma (concert) (Bellini) 8-21 MaiDir: Andriy Yurkevych
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 MaiDir: Adam Fischer; Lav: Jürgen Flimm
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Mai-4 JuuniDir: Marko Letonja; Lav: Andrei Serban
Die Walküre (Wagner) 31 Mai-22 JuuniDir: Jeffrey Tate; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 5-25 JuuniDir: Jeffrey Tate; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 8-29 JuuniDir: Jeffrey Tate; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 18-30 JuuniDir: Franz Welser-Möst; Lav: Otto Schenk
Das Rheingold (Wagner) 19 JuuniDir: Jeffrey Tate; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Der fliegende Holländer (Wagner) 3-12 SeptDir: Yannick Nézet-Séguin; Lav: Christine Mielitz
Tosca (Puccini) 4 Sept-27 MärtsDir: Paolo Carignani / Marco Armiliato; Lav: Margarethe Wallmann
Rusalka (Dvořák,A) 5-13 SeptDir: Tomas Netopil; Lav: Sven-Eric Bechtolf
La fanciulla del West (Puccini) 11-18 SeptDir: Paolo Carignani; Lav: Marco Arturo Marelli
Manon (Massenet) 17-24 SeptDir: Frédéric Chaslin; Lav: Andrei Serban
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 Sept-6 MaiDir: Guillermo García Calvo; Lav: Otto Schenk
Don Carlos (Verdi) 21 Sept-1 MärtsDir: Alain Altinoglu / Marco Armiliato; Lav: Daniele Abbado
Salome (Strauss) 4 Okt-8 JuuniDir: Alain Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider; Lav: Boleslaw Barlog
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 5-16 OktDir: Christoph Eschenbach; Lav: Kasper Holten
Roberto Devereux (Donizetti) 9-17 OktDir: Andriy Yurkevych; Lav: Silviu Purcarete
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-23 OktDir: Christian Thielemann; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Tannhäuser (Wagner) 22 Okt-2 NovDir: Myung-Whun Chung; Lav: Claus Guth
La bohème (Puccini) 29 Okt-7 NovDir: Dan Ettinger; Lav: Franco Zeffirelli
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Nov-12 MaiDir: Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi; Lav: Richard Bletschacher(original), Günther Rennert(revival)
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 8-17 NovDir: Franz Welser-Möst; Lav: Otto Schenk
Chowanschtschina (Musorgsky) 15-30 NovDir: Semyon Bychkov; Lav: Lev Dodin
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-25 NovDir: Sascha Goetzel; Lav: Jean-Louis Martinoty
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Nov-12 AprillDir: Kirill Petrenko; Lav: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 5 Dets-21 MärtsDir: Franz Welser-Möst / Dan Ettinger; Lav: Jean-François Sivadier
La cenerentola (Rossini) 6 Dets-26 MaiDir: Jesús López Cobos / Evelino Pidò; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Arabella (Strauss) 9-21 DetsDir: Ulf Schirmer; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Rigoletto (Verdi) 20 Dets-30 JuuniDir: Franz Welser-Möst; Lav: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Dets-11 JaanDir: Adam Fischer; Lav: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-5 JaanDir: Bertrand de Billy; Lav: Otto Schenk
Tristan und Isolde (Wagner) 10-18 JaanDir: Peter Schneider; Lav: David McVicar
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 16-28 JaanDir: Marko Letonja; Lav: Vera Nemirova
Simon Boccanegra (Verdi) 21 Jaan-1 VeebDir: Philippe Auguin; Lav: Peter Stein
Madama Butterfly (Puccini) 26 Jaan-24 AprillDir: Philippe Auguin; Lav: Josef Gielen
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 13 VeebDir: Franz Welser-Möst
Andrea Chénier (Giordano) 18-24 VeebDir: Marco Armiliato; Lav: Otto Schenk
La juive (Halévy) 23 Veeb-7 MärtsDir: Frédéric Chaslin; Lav: Günter Krämer
I puritani (Bellini) 28 Veeb-10 MärtsDir: Marco Armiliato; Lav: John Dew
Werther (Massenet) 5-13 MärtsDir: Frédéric Chaslin; Lav: Andrei Serban
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 8-17 MärtsDir: Ingo Metzmacher; Lav: Matthias Hartmann
Aida (Verdi) 22-28 MärtsDir: Philippe Auguin; Lav: Nicolas Joël
Elektra (Strauss) 29 Märts-16 AprillDir: Franz Welser-Möst; Lav: Uwe Eric Laufenberg
Parsifal (Wagner) 2-8 AprillDir: Peter Schneider; Lav: Christine Mielitz
Anna Bolena (Donizetti) 10-20 AprillDir: Andriy Yurkevych; Lav: Eric Génovèse
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-30 AprillDir: Jesús López-Cobos; Lav: Jean-Pierre Ponnelle
Don Pasquale (Donizetti) 26 Aprill-11 MaiDir: Jesús López-Cobos; Lav: Irina Brook
Nabucco (Verdi) 10-22 MaiDir: Jesús López-Cobos; Lav: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 16-30 MaiDir: Simon Rattle; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 17-31 MaiDir: Simon Rattle; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 20 Mai-4 JuuniDir: Simon Rattle; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 25 Mai-7 JuuniDir: Simon Rattle; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Fidelio (Beethoven) 3-9 JuuniDir: Adam Fischer; Lav: Otto Schenk
Don Giovanni (Mozart) 11-19 JuuniDir: Cornelius Meister; Lav: Jean-Louis Martinoty
The Tempest (Adès) 14-27 JuuniDir: Thomas Adès; Lav: Robert Lepage
Cardillac (Hindemith) 22-29 JuuniDir: Franz Welser-Möst; Lav: Sven-Eric Bechtolf
Wien, Theater an der Wien  / 
The Rake's Progress (Stravinsky) 16-26 SeptDir: Michael Boder; Lav: Martin Kušej
Alessandro (concert) (Handel) 25 SeptDir: George Petrou
A Harlot's Progress (Bell) 13-27 OktDir: Donald Runnicles; Lav: Jens Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13-24 NovDir: René Jacobs; Lav: Damiano Micheletto
Lazarus (Schubert) 11-23 DetsDir: Michael Boder; Lav: Claus Guth
Rinaldo (concert) (Handel) 14 DetsDir: Riccardo Minasi
I due Foscari (Verdi) 15-27 JaanDir: James Conlon; Lav: Thaddeus Strassberger
Platée (Rameau) 17-28 VeebDir: William Christie; Lav: Robert Carsen
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 6-8 MärtsDir: Nikolaus Harnoncourt
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17-19 MärtsDir: Nikolaus Harnoncourt
Così fan tutte (concert) (Mozart) 27-29 MärtsDir: Nikolaus Harnoncourt
The Messiah (Handel) 14-26 AprillDir: Christophe Rousset; Lav: Claus Guth
Missa Solemnis (concert) (Beethoven) 16 AprillDir: Martin Haselböck
La traviata (Verdi) 1-11 JuuliDir: Sian Edwards; Lav: Peter Konwitschny
Charodeyka (Tchaikovsky,P) 14-26 SeptDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Christof Loy
Iphigenie en Aulide et Tauride (Gluck) 16-29 OktDir: Leo Hussain; Lav: Torsten Fischer
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 16-30 NovDir: Jean-Christophe Spinosi; Lav: Lotte de Beer
American Lulu (Neuwirth) 14 DetsDir: Johannes Kalitzke; Lav: Kirill Serebrennikov
La straniera (Bellini) 14-28 JaanDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Christof Loy
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-27 VeebDir: René Jacobs; Lav: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Geschichten aus dem Wiener Wald (Gruber) 14-23 MärtsDir: HK Gruber; Lav: Michael Sturminger
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-22 AprillDir: Marc Minkowski; Lav: Felix Breisach
La mere coupable (Milhaud) 8-17 MaiDir: Leo Hussain; Lav: Herbert Föttinger
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Sept-2 AprillDir: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz / Philipp Pointner; Lav: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Sept-27 JuuniDir: Rudolf Bibl; Lav: Heinz Zednik
Frau Luna (Lincke) 8-22 SeptDir: Lorenz C Aichner; Lav: Peter Lund
Sweeney Todd (Sondheim) 11 Sept-18 OktDir: Joseph Olefirowicz; Lav: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 Sept-9 NovDir: Alfred Eschwé; Lav: Marco Arturo Marelli
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 Sept-23 NovDir: Rudolf Bibl; Lav: Robert Herzl
Salome (Strauss) 24 Sept-17 OktDir: Alfred Eschwé; Lav: Marguerite Borie
Der Wildschütz (Lortzing) 28 Sept-15 OktDir: Alfred Eschwé; Lav: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Ein Walzertraum (Straus) 3 Okt-18 NovDir: Guido Mancusi; Lav: Robert Meyer
Il trovatore (Verdi) 16 Nov-30 JuuniDir: Enrico Dovico; Lav: Dietrich W Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Nov-10 JuuniDir: Michael Tomaschek; Lav: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Nov-25 DetsDir: Nicholas Milton; Lav: Karl Dönch
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 Dets-21 JaanDir: Alfred Eschwé; Lav: Hinrich Horstkotte
Antonia und der Reißteufel (Kolonovits) 20 Dets-16 JuuniDir: Christian Kolonovits; Lav: Robert Meyer
My Fair Lady (Loewe) 29 Dets-14 VeebDir: Michael Tomaschek; Lav: Robert Herzl
Kiss me, Kate (Porter) 11 Jaan-28 JuuniDir: Lorenz C Aichner; Lav: Bernd Mottl
Carmen (Bizet) 19 Jaan-7 MaiDir: Enrico Dovico; Lav: Guy Joosten
Guys and Dolls (Loesser) 25 Jaan-21 VeebDir: Joseph R Olefirowicz; Lav: Heinz Marecek
Albert Herring (Britten) 15 Veeb-20 MärtsDir: Gerrit Prießnitz; Lav: Brigitte Fassbaender
Turandot (Puccini) 28 Veeb-23 MärtsDir: Enrico Dovico; Lav: Renaud Doucet
Gräfin Mariza (Kálmán) 22 Märts-21 MaiDir: Alexander Rumpf; Lav: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 Märts-8 MaiDir: Eun Sun Kim; Lav: Hans Gratzer
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 5 Aprill-10 MaiDir: David Levi; Lav: Werner Sobotka
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 Aprill-27 MaiDir: Alfred Eschwé; Lav: Helmut Baumann
Fidelio (Beethoven) 25 Mai-11 JuuniDir: Julia Jones; Lav: Markus Bothe
Feuersnot (concert) (Strauss) 14-22 Juuni
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Sept-22 JuuniLav: Heinz Zednik
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Sept-30 JuuniLav: Helmuth Lohner
Il trovatore (Verdi) 3 Sept-12 OktLav: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Guys and Dolls (Loesser) 6 Sept-13 OktLav: Heinz Marecek
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 11 Sept-7 OktLav: Hinrich Horstkotte
Kiss me, Kate (Porter) 14 Sept-13 NovLav: Bernd Mottl
Onkel Präsident (Cerha) 11-27 OktDir: Alfred Eschwé; Lav: Josef Ernst Köpplinger
Turandot (Puccini) 18 Okt-8 NovLav: Renaud Doucet
Frau Luna (Lincke) 21 Okt-9 DetsLav: Peter Lund
La traviata (Verdi) 25 Okt-4 JuuniLav: Hans Gratzer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Dets-6 JaanLav: Karl Dönch
My Fair Lady (Loewe) 27 Dets-11 AprillLav: Robert Herzl
Die lustige Witwe (Lehár) 2-27 JaanLav: Marco Arturo Marelli
Viva la Mamma (Donizetti) 17 Jaan-4 MärtsDir: Kristiina Poska; Lav: Rolando Villazón
Carmen (Bizet) 24 Jaan-2 MaiLav: Guy Joosten(original)
Sweeney Todd (Sondheim) 30 Jaan-23 JuuniLav: Matthias Davids
Pariser Leben (Offenbach) 21 Veeb-19 AprillDir: Sébastien Rouland; Lav: Michiel Dijkema
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 28 Veeb-21 MärtsLav: Marco Arturo Marelli
Erwin, das Naturtalent (Svoboda,M) 7-18 MärtsLav: Susanne Sommer
Albert Herring (Britten) 8-17 MärtsLav: Brigitte Fassbaender
Hello, Dolly! (Herman) 19 Märts-16 MaiLav: Josef Ernst Köpplinger
Fidelio (Beethoven) 22 Märts-7 AprillLav: Markus Bothe
La bohème (Puccini) 23 Aprill-22 MaiLav: Harry Kupfer
Così fan tutte (Mozart) 15 Mai-29 JuuniLav: Bruno Klimek
Gräfin Mariza (Kálmán) 23 Mai-28 JuuniLav: Thomas Enzinger