2013/14 > Holland 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2013/14 > Holland

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Taani
Suurbritannia

Holland
 
Saksamaa
Belgia Luxemburg

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Il trovatore (concert) (Verdi) 14 SeptDir: Giancarlo Andretta
Alessandro (concert) (Handel) 21 SeptDir: George Petrou
Requiem (Verdi) 27-29 SeptDir: Mariss Jansons
Carmina Burana (concert) (Orff) 28 OktDir: Tsutomu Matsumura
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10 NovDir: Ago Verdonschot
The Messiah (Handel) 16 NovDir: Frank Hameleers
Rinaldo (concert) (Handel) 28 NovDir: Wolfgang Katschner
Caligula (Glanert) 14 DetsDir: Markus Stenz
Stabat Mater (Pergolesi) 19 JaanDir: Diego Fasolis
Concert (Wagner) 22 VeebDir: Edo de Waart
Fidelio (concert) (Beethoven) 29 MärtsDir: Gerrit Prießnitz
L'Artaserse (concert) (Vinci) 10 MaiDir: Diego Fasolis
Rusalka (Dvořák,A) 17 MaiDir: James Gaffigan
Amsterdam, Dutch National Opera Academy  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-10 AugDir: Richard Egarr; Lav: Alexander Oliver
Amsterdam, De Nationale Opera (was De Nederlandse Opera)  / 
Siegfried (Wagner) 31 Aug-21 SeptDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Armide (Gluck) 6-27 OktDir: Ivor Bolton; Lav: Barrie Kosky
Götterdämmerung (Wagner) 14-30 NovDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
De speler (Prokofiev) 7-29 DetsDir: Marc Albrecht; Lav: Andrea Breth
Das Rheingold (Wagner) 29 Jaan-7 VeebDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Die Walküre (Wagner) 31 Jaan-9 VeebDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Siegfried (Wagner) 2-11 VeebDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Götterdämmerung (Wagner) 5-14 VeebDir: Hartmut Haenchen; Lav: Pierre Audi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Märts-6 AprillDir: Carlo Rizzi; Lav: Monique Wagemakers
Arabella (Strauss) 11 Aprill-2 MaiDir: Marc Albrecht; Lav: Christof Loy
Faust (Gounod) 10-27 MaiDir: Marc Minkowski; Lav: Alex Ollé
Laika (Padding) 3-8 JuuniDir: Etienne Siebens; Lav: Aernout Mik
Falstaff (Verdi) 7-30 JuuniDir: Daniele Gatti; Lav: Robert Carsen
L'orfeo (Monteverdi) 3-6 SeptDir: Pablo Heras-Casado; Lav: Sasha Waltz
Gurre-lieder (Schoenberg,A) 7-23 SeptDir: Marc Albrecht; Lav: Pierre Audi
L'étoile (Chabrier) 4-26 OktDir: Patrick Fournillier; Lav: Laurent Pelly
Lohengrin (Wagner) 10-29 NovDir: Marc Albrecht; Lav: Pierre Audi
La bohème (Puccini) 4-30 DetsDir: Renato Palumbo; Lav: Benedict Andrews
Il viaggio a Reims (Rossini) 20 Jaan-8 VeebDir: Stefano Montanari; Lav: Damiano Michieletto
Reimsreisje (Rossini) 30 Jaan-1 VeebDir: Aldert Vermeulen; Lav: Marcel Sijm
Tamerlano (Handel) 24-28 VeebDir: Christophe Rousset; Lav: Pierre Audi
Alcina (Handel) 25 Veeb-1 MärtsDir: Christophe Rousset; Lav: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 4-27 MärtsDir: Marc Albrecht / Gergely Madaras; Lav: Simon McBurney
Macbeth (Verdi) 3-28 AprillDir: Marc Albrecht; Lav: Andrea Breth
Benvenuto Cellini (Berlioz) 9-31 MaiDir: Mark Elder; Lav: Terry Gilliam, Leah Hausman
Lulu (Berg) 1-28 JuuniDir: Fabio Luisi; Lav: William Kentridge, Luc de Wit
Den Haag, Opera2day  / 
Médée (Cherubini) 25 Nov-6 DetsDir: Hernán Schvartzman; Lav: Serge van Veggel
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 22 Sept-1 OktDir: Antony Hermus; Lav: Jakob Peters-Messer
La Tragedie de Carmen (Bizet) 1 NovDir: Bas Wiegers; Lav: Gable Roelofsen, Romy Roelofsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22-24 NovDir: Antonino Fogliani; Lav: Laurence Dale
The Fairy Queen (Purcell) 14-16 VeebDir: Arnaud Oosterbaan; Lav: Paul Koek
Johannes Passion (Bach,JS) 21-23 MärtsLav: Dale Duesing
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Owen Wingrave (Britten) 11 JaanDir: Ed Spanjaard; Lav: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Carmen (Bizet) 15-17 NovDir: Ivan Meylemans; Lav: Leopold Witte, Geert Lageveen
La traviata (Verdi) 24 MaiDir: Per-Otto Johansson; Lav: Frank Van Laecke